Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

artdarex

New member
Witam kupiłem dla dzieci le46b650 używany, podłączyłem UPC mediabox i na kanałach pisze że mają 50hz jak włączyć to 100hz nigdzie w opcjach nie znalazłem :(
telewizor z aktualizowałem do 3001.1
 

tdx

New member
Bez reklam
50Hz to oznaczenie sygnału jaki dostarza tuner do TV... Więc się nie martw.
W zaawansowanych opcjach obrazu masz funkcje motion plus ustaw ją sobie na wyraźny lub płynny w zależności od Twoich preferencji i ciesz się płynnością wynikającą z 100Hz matrycy
 

artdarex

New member
właśnie o to chodzi że w opcjach obrazu nie mam tej opcji :(


istnieje możliwość że osoba od której go kupiłem jakoś wyłączyła wyświetlenie tej opcji w zaawansowanych ustawieniach obrazu?
 
Ostatnia edycja:

artdarex

New member
o to zdjęcia z ustawień
686c51ffa0e7.jpg.html

45f15981a17c.jpg.html

7800fab516d3.jpg.html
 

artdarex

New member
w ustawieniach zaawansowanych na dole tylko jest xvYCC : wył na szaro
opcje obrazu nie mają więcej opcji niż na zdjęciu

może jakiś hard reset lub ustawienia fabryczne ?
 

artdarex

New member
zrobiłem reset w menu serwisowym i nic dalej nie ma tej funkcji :(
z informacji w menu s..
46L1UF0C
46"
L/R - AU Optronics
1 - 100/120Hz
U - Ultra Clear Panel
F - FullHD
Rewizja panela (bez znaczenia)
C - CCFL
 

wislakpawel

New member
Jak uruchomić iplę mam model B650

Jak w tytule bardzo zależy mi na uruchomieniu widżetu ipli i czy w ogóle można dodać nowe widgety do tego modelu tv, coś czytałem i chyba jest to możliwe przez wgranie aplikacji SamyGo ale nie wiem jak się do tego zabrać i czy faktycznie jest to możliwe. Proszę mądre głowy o pomoc. Bardzo proszę.
 

dervish

New member
zakłoócenia obrazu HD TVP!HD i TVP2 HD

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Dzis tzn 8 kwietnia na moim odbiorniku (LE37B650) pojawiły sie zakłócenia obrazu na kanałach NTC TVP1HD i TVP2HD. Obraz jest poszatkowany jak w przypadku słabego sygnału. A sygnał jest normalny, informacja w menu TV pokazuje siłę 90% i zakłócenia: 0.

Pozostałe kanały w rozdzielczości SD odbierane są bez zakłóceń.
W necie znalazłem wątek z którego wynika, ze ta przypadłość dopadła wielu właścicieli odbiorników z serii B650. Nie wiem jak z innymi seriami samsunga (np C650). Podobno odbiorniki innych producentów nie maja takich problemów. Czy macie jakieś informacje w tym temacie?

Podaję link do forum na którym potwierdza się informacja o problemach Samsungów B650.

Samsung LCD LE32B550 zakłócenia tylko na TVP 1 i 2 HD Antena DVB-T
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
A nie miałeś jakieś burzy? nie musi być koniecznie blisko Ciebie ? Zawsze wtedy kanały SD będą odbierały w miarę ok,chyba,że już leje,wieje burza wali to i te kanały powiedzą pas....
 
Ostatnia edycja:

dervish

New member
A nie miałeś jakieś burzy? nie musi być koniecznie blisko Ciebie ? Zawsze wtedy kanały SD będą odbierały w miarę ok,chyba,że już leje,wieje burza wali to i te kanały powiedzą pas....


Żadnych burz. Zakłocenia pojawiły sie dzis rano (8 kwietnia) . Jak dowodzą wpisy z linku podanego w poprzedniej wypowiedzi nie tylko u mnie. A u Ciebie wszystko OK?
 

RHJG

New member
Bez reklam
U mnie czasami tak bywa ,na warunki atmosferyczne nie mam wpływu,burza może być 100 km ode mnie i swoje robi tak to jest ! a jest dzisiaj ???
 
Do góry