Samsung seria B550 (32b550, 37b550, 40b550, 46b550) test, opinie, wszystko o serii...

Optics

New member
Soft wrzucony z forum (plik z tego tematu o nazwie T-CHL5DEUC.7z),wszystko ustawiłem jak podane wcześniej tv ustawiony jako b550,wrzuciłem inny film na karte sd poprzez czytnik usb i wszystko ok, z pendrive kingston'a film po odpaleniu restartuje tv dziwne może ten film coś nie halo, muszę dokładnie sprawdzić inne filmy :niewiem:
 

gildor

Member
Soft wrzucony z forum (plik z tego tematu o nazwie T-CHL5DEUC.7z),wszystko ustawiłem jak podane wcześniej tv ustawiony jako b550,wrzuciłem inny film na karte sd poprzez czytnik usb i wszystko ok, z pendrive kingston'a film po odpaleniu restartuje tv dziwne może ten film coś nie halo, muszę dokładnie sprawdzić inne filmy :niewiem:
sformatuj pena i spróbuj jeszcze raz
 

wolfi01

New member
Najpierw przeczytałem chyba wszystko na forum w temecie B550. Skuszony możliwością oglądania divix`ów kupiłem ten telewizor bo akurat jest promocja 1,999 zł :D. Teraz w domu okazuje się, że ja stary lamer nie mogę włączyć trybu serwisowego. Wciskałem " info+menu+mute+power" i nic. Z ChRL nie chce mi się włączyc ten tryb. Robiłem już wszystko, ze zmianą kolejności wciskania klawiszy, wyciąganiem i wkładaniem wtyczki z prądu i dalej nic. Może sprzedali mi inny model, a naklejka jest tylko z B550 ?
pomocy :blagam: proszę
 

Deus5971

New member
Ciekawi mnie czy ktoś już wgrywał najnowszy soft w wersji 2009. Ponoć po jego wgraniu nie można się cofnąć do starszych wersji jak np 2008. Na zagranicznych forach o tym piszą.
 

wolfi01

New member
Mam nadziej, że wyżej wymienione czynności wykonywałeś, gdy TV był w stanie oczekiwania, czyli w tym modelu niby wyłączony?

Próbowałem już wszystkiego, w trybie czuwania, włączony, wyłączony, tj. wyjęty kabel zasilania :p i nic. Jedyne co się dzieje, co zauważyłem, to po wciśnięciu klawisza INFO mruga dioda trybu "stand by" dośc szybko, a jak już wcisne MENU to świeci się "światłem ciągłym", a wciśnięcie pozostałych klawiszy MUTE i POWER nie daje żadnego efektu.
Nie wiem co robię źle. :fool:
 

mideeem

New member
Próbowałem już wszystkiego, w trybie czuwania, włączony, wyłączony, tj. wyjęty kabel zasilania :p i nic. Jedyne co się dzieje, co zauważyłem, to po wciśnięciu klawisza INFO mruga dioda trybu "stand by" dośc szybko, a jak już wcisne MENU to świeci się "światłem ciągłym", a wciśnięcie pozostałych klawiszy MUTE i POWER nie daje żadnego efektu.
Nie wiem co robię źle. :fool:


---
Ostatnio pojawił się nowy soft v.2009, może to jest przyczyna, jaką masz wersję softu?
 

newchief

New member
Jak wejsc w tryb serwioswy ?

Nie działa mi kombinacja przyciskow info menu source + power on :( a chciałbym divxy poogladac ;-) TV zakupiony wczoraj
 

adas1

New member
prawdopodobnie nowy soft 2009 blokuje wejście w tryb serwisowy,i prawdopodobnie nie mozna wgrać starszego.softu
 

mideeem

New member
Jak wejsc w tryb serwioswy ?

Nie działa mi kombinacja przyciskow info menu source + power on :( a chciałbym divxy poogladac ;-) TV zakupiony wczoraj


---
TV wyłączony -wciskamy, info, menu, mute, standby (czerwony guziczek na pilocie).
W menu serwisowym w Option i w polu Model wybieramy LB650
Następnie wybrać: Control, Sub Option i włączyć:
WISELINK MOVIE, WISELINK WRITE i HIGH DEVI.

aha jaką masz wersję softu?
 

newchief

New member
---
TV wyłączony -wciskamy, info, menu, mute, standby (czerwony guziczek na pilocie).
W menu serwisowym w Option i w polu Model wybieramy LB650
Następnie wybrać: Control, Sub Option i włączyć:
WISELINK MOVIE, WISELINK WRITE i HIGH DEVI.

aha jaką masz wersję softu?


TV kupiony wczoraj, T-CHL5DEUC-2008.0
 

roman106

New member
Ponieważ nie lubię za bardzo kombinować z softem - wybrałem inną drogę, kupiłem przewód HDMI-DVI (10m) i spróbuję oglądać filmy z kompa. Mam nadzieję, że nie będzie problemów z zabezpieczeniami.
TV pracuje jako monitor, więc wyświetli wszystko to co komputer do niego prześle.
 

roman106

New member
podłaczyłem sobie laptopa hdmi -> hdmi i pojawia się pewien problem. Przy filmach np avi co jakiś czas obraz nienadąrza wyglada tak jak smuga więc sądzę, ze jest to smurzenie.
Czego to może być wina i czy da się to jakoś naprawić ;)? Czy może już taki urok tv.
Laptop nie wyrabia na dwóch monitorach na raz? Wybierz wyświetlanie obrazu tylko na telewizorze (matrycę laptopa wyłącz).
 

kaniowy

New member
Dzięki,wrzuciłem ten soft, teraz jest problem wybieram film z pendrive czy przez media.p czy przez menu po wyborze filmu robi restart tv :niewiem: :-( (właczyłem opcje WISELINK MOVIE, WISELINK WRITE i HIGH DEVI)


Miałem ten sam problem i to na dwóch le32b551 mi pomogło zmiana w trybie serwisowym z WiseLink "without DB" na "with DB" :eek:k:
 
Do góry