Samsung seria B550 (32b550, 37b550, 40b550, 46b550) test, opinie, wszystko o serii...

Malix7

Member
No niestety nie wykrywa tego oprogramowania, pewnie dlatego że jest starsze. Zastanawiam się czy nie da rady go jakoś przerobić żeby widział go jako nowsze oprogramowanie ale to chyba wyższa szkoła jazdy.
 

Malix7

Member
No to mam problem, niechcący w menu serwisowym wybrałem model chyba u7000 i tv się nie włącza i nie mogę wejść w tryb serwisowy ?:) jakieś rady?
Uff Udało się jakoś wejść w tryb serwisowy :)
 
Ostatnia edycja:

Sy-demon

New member
Witam...
Mam telewizor Samsung 37B550 w którym zmieniono ustawienia na Samsung 650 w celu uzyskania możliwości odtwarzania z pendrive'a filmów - divx. Z uwagi na pewne nazwijmy to "niedostatki" mojego telewizora w obsłudze napisów przez parę ostatnich lat dołączałem je do filmów przy użyciu programu AVIAddXSubs.
Niestety ostatnio większość filmów a zwłaszcza ulubionych seriali przestało się pojawiać w formatach "przyjaznych" dla tego programu. Wstawki spod znaku .XviD-FUM zastępowane są przez .x264-KILLERS, .x264-FUM i .x264-FLEET które są z nim całkowicie niekompatybilne i wymuszają ich wcześniejsze przekodowywanie do rozpoznawalnego formatu aby muc cieszyć sie dużymi żółtymi napisami...

1.Czy istnieje jakakolwiek możliwość np. przez zmianę ustawień fabrycznych tego telewizora, aby uruchomić na nim Content Library dającą możliwość skorzystania z poprawki od SamyGO o nazwie "Bigger Yellow Font"

2.Czy istnieje jakiś soft do tego telewizora - poprawka od SamyGO, której zainstalowanie spowodowało by uzyskanie takich efektów - dużych żółtych napisów.

3.Czy zainstalowanie jakiejkolwiek z oficjalnych poprawek Samsunga do tego telewizora spowoduje uzyskanie takich efektów - dużych żółtych napisów. Dodatkowo, czy zainstalowanie proponowanego konkretnego dodatku nie spowoduje innych problemów tj. braku obsługi divx i pendriva, długiego włączanie telewizora itd...

Wiem że te tematy były już wielokrotnie „wałkowane” ale nigdzie nie znalazłem prostej i jasnej odpowiedzi na te pytania...Z góry przepraszam...
 
Do góry