Samsung R71/R72 - wszystko o serii

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do gier spokojnie mozesz brać LCD LG 42 -jesli mało korzystasz z telewizji to w klasie cenowej - będziesz zadowolony.
Aczkolwiek - 40 R 71 będzie lepszym wyborem i to po wieloma względami.
Tu sprawę masz prostą , weź grę idź do dowolnego sklepu podłącz i będziesz wiedział , czy oto chodzi.
Jeśli telewizji oglądasz mało to radość masz zapewnioną.
 

koobson

New member
Xbox360

xbox to glowny target. Anteny telewizyjnej nie mam i tak, wiec co do reszty-
nka w najblizszym czasie, a stale filmy divx i dvd
 

L-pń

New member
Witam
Posiadam LE32R72B,użytkuje go już 5 miesięcy wszystko jest miodzio ale chodzi o nierównomierne podświetlenie matrycy,po włączeniu tv na czarnym tle widać jaśniejsze miejsca w każdym z narożników,problem znika po rozgrzaniu tv gdzieś po upływie 30min troche to denerwujące gdy oglądasz film panoramiczny.Czytałem że one już tak mają,moje pytanie czy to kiedyś zniknie całkowicie ,czy bedzie narastać.
Pzdr
 

Kalach

New member
Witam!

Mam zamair zakupić ten TV głównie z myślą o podłączeniu go do X360. Co sądzicie ? Obraz będzie ładny ?
 

sesq

New member
Jeżeli chciałbym kupić takiego R71/R72 26" to jego jakość obrazu ( dla mnie jakość obrazu to przede wszystkim głębokość czerni ) jest gorsza od 32" ?
Czy moze sa lepsze oplacalne "dwudziestki-szóstki" ?
 

loki80

New member
Mam pytanie odnosnie DNI. Otoz grajac na X360 wlaczylem sobie demo DNI i zauwazylem, ze obraz bez DNI jest bardziej wygladzony, a same gry wygladaja ladniej. Niestety nie znalazlem nigdzie opcji wylaczenia DNI - moglby ktos dac znac czy tego nie da sie po prostu wylaczyc w TV, a jesli sie da, jak to zrobic?
 

Makszyman

Member
Troszkę odświeże ten temat...

Trochę trudno było mi przejrzeć wszystkie strony - przejrzałem ostatnie 15 i nie znalazłem odpowiedzi, pewnie to pytanie już padło ale zapytam jeszcze raz.

Kupiłem LE32R72B 2 lata temu w październiku, czyli już po gwarancji. Razem z telewizorem dekoder n i kabel HDMI. Obraz to była po prostu masakra. Przemglony, czerń szara, wyblakłe kolory. Ale wyczytałem że nboxy są niekompatybilne z niektórymi telewizorami poprzez HDMI, to doszedłem do wniosku że to wina nboxa i oglądałem na componencie.

Dzisiaj wziąłem Cyfre+ z dekoderem HD PVR. Podłączyłem przez HDMI, mając pewność że tym razem będzie wszystko ok... no i jest to samo :( Czy jakieś ustawienia w menu serwisowym coś zmienią? Wchodziłem tam ale boje sie cokolwiek przestawiać. Czy ktoś mial podobny problem, i jak go rozwiązał?
 

G0TTI

New member
Makszyman napisał:
Troszkę odświeże ten temat...

Trochę trudno było mi przejrzeć wszystkie strony - przejrzałem ostatnie 15 i nie znalazłem odpowiedzi, pewnie to pytanie już padło ale zapytam jeszcze raz.

Kupiłem LE32R72B 2 lata temu w październiku, czyli już po gwarancji. Razem z telewizorem dekoder n i kabel HDMI. Obraz to była po prostu masakra. Przemglony, czerń szara, wyblakłe kolory. Ale wyczytałem że nboxy są niekompatybilne z niektórymi telewizorami poprzez HDMI, to doszedłem do wniosku że to wina nboxa i oglądałem na componencie.

Dzisiaj wziąłem Cyfre+ z dekoderem HD PVR. Podłączyłem przez HDMI, mając pewność że tym razem będzie wszystko ok... no i jest to samo :( Czy jakieś ustawienia w menu serwisowym coś zmienią? Wchodziłem tam ale boje sie cokolwiek przestawiać. Czy ktoś mial podobny problem, i jak go rozwiązał?
też wziąłem od C+ dekoder PVR HD i niestety mam to samo. Wcześniej miałem TV podłączony przez SCART i obraz był lepszy niż przez HDMI.
 

Makszyman

Member
Uważam, że to skandal, że telewizor który ma logo HD Ready w rzeczywistości nie oddaje tego co HD oddawać powinno. Nigdy więcej nie kupie nic Samsunga. Pamiętam do dziś magnetowid Samsunga, który od nowości też miał defekt, również związany z obrazem. Kupując ten telewizor myślałem sobie, że nie jest to magnetowid więc nic podobnego być nie powinno. Teraz wiem jak bardzo sie myliłem.
Przymierzam sie teraz do zakupu telewizora Philips lub Sharp...
 

arus1

New member
ps3-le32r81

czy ktoś podłączał r71 do ps3 , mam z tym pewien problem tj
cytuje użytkownika cleo-
Witam mam problem z podłączeniem konsoli PS3 do telewizora lcd SAMSUNG LE23R81W przez HDMI po podłączeniu wyskakuje tryb niedostępny :(.Zmieniam róźnego rodzaju kable HDMI i nic tylko na jednym gdy załaduje gre to odrazu chodzi ale gdy ją wyciągne z konsoli nie wyswietla meni PS3 i znowu tryb niedostępny.Mam jeszcze telewizor LCD HD 40cali SONY i tam bez zadnego problemu chodzi wszystko na obojętnie jakim kablu proszę o pomoc o co w tym chodzi
 

Whiplash

New member
Bez reklam
No wlasnie czy da sie jakos zniwelowac ta wyblaklosc obrazu po HDMI? W porownaniu do innych zrodel obraz jest wyblakly,czern jest szara. Na componencie i euro jest ok.
 

Dasiek

New member
W moim "okienku" wszystko jest OK. Filmy HD "chodzą" jak żyletka. Nos przy ekranie i zadnych pikseli nie widac. Proponuje wrocic do ustawien fabrycznyh i ewentualnie skorygowac to, co przeszkadza. Jezeli nic sie nie zmeni, to przykrosc. Byly dwa lata gwarancji na naprawe w serwisie. Pozdrawiam
 
Do góry