Samsung PS50B850 - TEST OTWARTY (prawie najcieńsza obecnie plazma na świecie)

cezaryece

Member
Zainteresuj się programem Avidemux - analizując film natychmiast podaje, czy film używa "Packed bitstream". Z tego co zauwazyłem te TV maja czasem problem z takimi MKV.
 

Tivi

New member
Jakaś taka cisza w temacie.
Wszyscy obserwują nowe modele?
Coś nowego czy ciekawego ktoś zaobserwował lub wykombinował ze swoją 850ką ?
 

espanion

New member
a co tu jeszcze można pisać?
jak było słychać elektronikę, tak słychać
w nowym modelu c6500 też, więc?


Cóż, może zależy to od egzemplarza mój PS50C6500 NIE BZYCZY !!! Testowałem także w nocy przy wyciszonym do minimum dźwieku. Dopiero jak podszedłem od tyłu i przyłożyłem uch do obudowy to można poiwedzieć że coś tam słychać ale tak słabiutko że z 1 m kompletna cisza. Porównywałem pod tym wzgledem z B850, który miałem wcześniej na celowniku. B850 to masakra - nawet w sklepie z 1 m dość wyraźny szum (pewnie w warunkach domowych nie do zniesienia). Podkreślam że być może to tylko mój egzemplarz ale pisze o tym co mam w domu.

pozdrawiam
 

GRajza

New member
czyli znaczy to tyle, co wyżej napisałem
samsung nie poradził sobie z szumem elektroniki w cienkich plazmach
tak samo jak B850 bzyczy i nie bzyczy, tak samo jest z C6500 ;)
lipa :???:
 

Tivi

New member
Pomocy.
PS50B850 podczas oglądania cyftowych programów: 1; 2; TVN; POLSAT; itd obraz zamazany w kolorowe plamy.
Po włączeniu tych programów analogowo jest wszystko ok. oczywiście jakość analogowa, również kanały z CYFRA+ też OK.
Co mam nie tak ustawione czy może popsute że nie mogę oglądać w moim TV w/w programów z sygnału cyfrowego ???
Wcześniej było wszystko OK ale jakiś tydzień czy dwa temu zaczęło się psuć.
 

Tivi

New member
z DVD obraz jest w porządku.
Dekoder mam tylko Cyfra+ i tylko taką antenę mam podłączoną do TV
a wymieniając program Polsat między innymi programami chodziło mi jedynie o kanał tak jak 1 czy 2.
Mieszkam w pobliżu W-wy i odbieram takie programy bez jakiejś specjalnej anteny.
 

slaq

New member
Pokazał się nowy Firmware 3002.1 po długim czasie. Myślałem, że przyjaciele z Samsunga już zapomnieli o tym modelu.Ciekawe czy zauważymy różnicę.
 

BelYaal

New member
Dzieki, za informacje, zapomnialem nawet sprawdzac juz :)
Tacham i mam nadzieje, ze poprawili to dupne miganie przy 50Hz, jedynie to mi przeszkadza
 

BelYaal

New member
No i moze sobie wmawiam, ze leciutko poprawione migotanie, ze tak nie skacze, ale moze sobie wmawiam, niestety kwestia zmiany poziomu czerni na szarosc przy 50Hz nadal nie rozwiazana
 

slaq

New member
No i firmware jak się pojawił tak zniknął. Zdążyłem pobrać ale jeszcze nie zainstalowałem i teraz to chyba się nie odważę. Ciekawe co z nim było nie tak, że został wycofany. Ktoś może zainstalował? Jakieś wrażenia?
 

bludwik

New member
Ja też zdążyłem pobrać ale nie udało mi się go wgrać. Zgodnie z instrukcją zainstalowałem go na czystym sformatowanym pendrivie, w telewizorze włączam aktualizację oprogramowania i za każdym razem komunikat po przeszukaniu USB "brak pliku do aktualizacji". Może dlatego wycofali ten firmware, a może komuś udało się zaktualizować, jeśli tak to jak??
 

cristoforo

New member
Pobrałem , zainstalowałem - udało mi sie przez USB i nie dziala mi DLNA i nie chce mi się już nic więcej testować ani pisać :(

Dodatkowo nie mogę wrócić do poprzedniej wersji, BOMBA!
 

BelYaal

New member
Pobralem i zainstalowalem, ale DLNA nie sprawdzalem bo mi to nie potrzebne do niczego, mialem nadzieje na poprawe migotania przy 50Hz ale jednak oszukiwalem sam siebie i nadal blyska czernia i szaroscia.
 

Fatal1ty

New member
jak odesłać towar???

Słuchajcie mam do Was pytanie, jak mógłbym odesłać tak duży TV??? Jaka firma kurierską,żeby było w miare tanio i bez problemu?
 

cactusek

New member
Bez reklam
Jak waga do 32kg to moge ci podać namiar do firmy ktora przesle ci to za 35zł, jesli powyzej to już paleta i koszt koło 90zł.
Ewentualnie drugi sposób, to wyjmujesz podstawe która jest bardzo cieżka i wysyłasz osobnym pudłem. Za dwie takie paczki zapłacisz 35zł+19zł (za tą mała paczke z podstawą). Wtedy na pewno sam telewizor nie bedzie ważył wiecej niż 30kg.
 

slaq

New member
Jest jeszcze mały szkopuł: jak telewizor po przesyłce ma nadal działać prawidłowo to podczas transportu musi być przewożony w pozycji pionowej. Takiej jak na stojaku podczas normalnej pracy. W związku z powyższym do ponownej rozwagi pozostawiam pomysły typu "paleta". Chyba, że w oryginalnym opakowaniu karton przypięty pasami do palety w pozycji pionowej.
 
Do góry