Samsung prezentuje 110-calowy telewizor 8K [CES 2015]

gutek78

New member
Ja poki co jestem bardzo sceptyczny. W najblizszym czasie moze 4K pokaze swoje mozliwosci przy okazji premiery nowego filmu Tarantino "The Hateful Eight" kreconego na tasmie 70 mm. Poza tym marketing tez zrobi swoje i zapewne bedzie to jeden z tytulow startowych nowego formatu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja bardziej ciekaw jestem jak to będzie wypadać w kinie z większą ilością akcji w zapowiadanych 60kl/s...
Nowe "Gwiezdne Wojny" jakoś w marcu/kwietniu 2016 powinny pojawić się już na płytach 4K Bluray....
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ja bardziej ciekaw jestem jak to będzie wypadać w kinie z większą ilością akcji w zapowiadanych 60kl/s...
Nowe "Gwiezdne Wojny" jakoś w marcu/kwietniu 2016 powinny pojawić się już na płytach 4K Bluray....

Rok 2016 będzie ważnym rokiem dla 4K.Jak dobrze pójdzie to na płytach 4K i Avatar 2 sie ukaże w 2016 roku , zależy kiedy będzie dokładnie miał premierę kinową
 

jumper.as

New member
Ciężko czasem mi jest zrozumieć kto w taki sposób pisze...

Ktoś kto chce zwrócić komuś uwagę i nie ukrywam udało mi się, wyjaśnienie poniżej...

Wiesz wniosek z tego że najlepiej to maluchami powinniśmy jeździć ... A co by dzieci powiedziały jeżdżąc w tych maluchach w dzisiejszych czasach.. :)

I tu właśnie się wyłożyłeś na całej lini. Dlaczego? Już Ci wyjaśniam. Bardzo dużo osób nadal jeździ w dzisiejszych czasach maluchami i mają rodzinę (żona, dzieci). To, że nie mają pieniędzy, żeby kupić Merca i się chwalić tym w co 3 poście to nie znaczy, że są to ludzie gorsi od Ciebie.

tylko co wtedy na to nasze żony - nie bałby się położyć do łózka z nami ? :smile:

hmm nasze żony... z tego co widzę to bardzo narzekasz na swoją, a to nie pozwala Ci projektora a to a tamto, jest sposób - zmień żonę. Zresztą jeżeli tak bardzo się zastanawiasz co Twoja żona na to i czy nie bałby się położyć do łózka z Tobą, to nasuwa mi się jeden wniosek - poleciała na Twój gruby portfel......

Gdzieś tam w innym wątku napisałeś coś o respekcie (nie chcę mi się szukać, ale zrobię to jeśli zajdzie potrzeba), ale Ty nie masz pojęcie co to respekt.

Jest tych uwag ode mnie dużo więcej, więc jeśli chcesz to kontynuować publicznie to dla mnie ok chyba, że po piszemy prywatnie.

@jumper.as,byłeś kiedyś w kinie ? Jeśli tak,to czy film oglądany na dużym ekranie nie sprawia większej przyjemności ? Mi akurat tak. :)

Oczywiście, że byłem w kinie. Dopóki mi się córeczka nie urodziła chodziłem regularnie 2 razy w miesiącu. Oczywiste jest również, że fajnie się ogląda na dużym ekranie tylko i wyłącznie jak jest dobra jakość wyświetlanego obrazu, tego nie neguję, ale oglądanie na dużym ekranie pikselozy jaką nam serwują operatorzy telewizyjni w Polsce, stanowczo mówię Nie!

Co do jakości obrazu - dla mnie wyznacznikiem idealnej jakości jest to co widzę w realu i mam nadzieję że niedługo obraz zbliży się do takiego poziomu.Tylko aby widzieć i cieszyć się tymi detalami potrzebny jest duży telewizor :)

Nic dodać, nic ująć

P.S.
Nie wciągniesz mnie w dyskusję o penisach,wolę porozmawiać np. o kobiecych piersiach :razz:

Nie mam zamiaru :D

PS. Teraz czekam na lincz publiczny. Pozdrawiam
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oczywiste jest również, że fajnie się ogląda na dużym ekranie tylko i wyłącznie jak jest dobra jakość wyświetlanego obrazu, tego nie neguję, ale oglądanie na dużym ekranie pikselozy jaką nam serwują operatorzy telewizyjni w Polsce, stanowczo mówię Nie!

Czyli jakby jakość telewizji była lepsza,wielkość TV miałaby dla Ciebie znaczenie ? W takim razie po co porównywałeś wielkość TV do rozmiaru przyrodzenia... ? :mrgreen::wink:
 
Do góry