Samsung PC Share Manager - zara mnie coś trafi. Czy ja jestem jakiś nie tenteges???

fazy2

New member
W firewall ma włączony wyjatek, a nawet jak go wyłącze nic to nie daje. przypuszczam że ustawienia antywira. Mam ESS4 i coś w nim grzebałem i telewizor zaczął widzieć komputer jednak znowu to samo. Zna się ktoś na ustawieniach ESS4?
 

kaskader123

New member
Mam ten sam problem co kolega fazy2. Zainstalowałem PS3 Media Serwer i też nie widać mego TV w tym programie.Czy ktoś może poradzić jak ten program prawidłowo skonfigurować ?
 

fazy2

New member
Dałem sobie spokój z wyjątkami w ESS4, bo mnie wytrącają wyskakujące okienka z powiadomieniami. Najlepiej na ikonce eseta pp myszy wyłączyć tylko opcję nie filtruj ruchu sieciowego. Ja tak robię i wszystkie serwery DLNA działają, tylko szkoda, że żaden nie ma możliwości przewijania.
 

satman777

New member
Próbował ktoś tego? : Serviio DLNA media server Darmowy serwer dlna, obsługuje napisy srt, no i przewijanie działa podobno, ale nie klawiszami "<<" i ">>" tylko"<" i ">" (będę testował wieczorem). Aplikacja jest dostosowywana pod samsungi, dodatkowo w nowej wersji ma być obsługa serwisów video z internetu.
 

amor_priv

New member
Właśnie przetestowałem na telewizorze (LE40C650) i na Blu-Rayu (BD-C5500). Działa fajnie. Urządzenia zobaczył od razu. W Blu-rayu nawet poprawia jego wielką wadę - normalnie ten model nie wyświetla pionowych zdjęć. Z tym serwerem wyświetla.
Odświeżanie po dodaniu folderów może nie jest szybsze, ale wygląda, że działa w osobnym wątku. To znaczy, możemy oglądać jeden film, a w tym czasie dodawać inne, i on odświeża bez wyłączania.
Ale ma też wady. Chyba. Nie udało mi się uruchomić napisów. Po za tym nie ma żadnego paska postępu odświeżania. Nie wiadomo, czy odświeża, czy nie, ile zostało, czy skończył itd...
Na razie sprawdzałem Xvidy. Nie wiem, jak się będzie spisywał z mkv. Zwłaszcza z tymi, które nie chciały chodzić na Blu-rayu.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Jak niechcecie eksperymentowac z serwerami DLNA, wystarczy odpalic Windows Media Player Biblioteka/Udostepnianie Multimediow/ i zaznaczyc. Po chwili system powinien wykryc TV i zapytac Nas czy chcemu udostepnic. Potem juz tylko w TV czerwony guzik i wybrac nasz PC.

Aha, aby widzie pliki z kompa nalezy je dodac do biblioteki.

Testowane na XP
 

KemezrpLDZ

New member
Witam.

Mam mały problem z share managerem. TV widzi udostępnione filmy, komputer widzi TV i kwestia tego połączenia jest OK ale mimo to filmy, które z pendriv`a bezproblemowo się odpalają, za pośrednictwem share managera nie chcą. Pojawia sie komunikat o nieobsługiwanym kodeku i tyle. wiecie co z tym zrobic?
 

bodes

New member
Dlna samsung

Witam.
Krew pot i łzy. Padło mi połączenia dlna, po reinstalacji telewizor nie widzi servera. W zaporze windows, w wyjątkach są wpisy z programu a mimo to połączenia niema. Telewizor widzi server dopiero gdy zapora jest całkowicie wyłączona, dodam jeszcze że kilka dni temu nie było żadnych problemów. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym fantem zrobić.
 

zdzichu2

New member
Czy wiecie jak z komputera przy pomocy jakiegoś serwera dlna przesłać film, który mam na płycie DVD? A może można to zrobić jakoś inaczej?

pozdrawiam
 

bodes

New member
Witam.
Problem rozwiązany. W moim przypadku wyglądało to tak. Od pewnego momentu przeglądarka gogle chrome wykazywała dziwne zachowania, wyłączała się wyświetlając komunikat „O kurczę! Przeglądarka Google Chrome uległa awarii” , nie kleiłem tego faktu z brakiem dlna, bo niby co może mieć wspólnego przeglądarka z pc share manager. Szukając rozwiązania doczytałem się że takie zachowanie przeglądarki może powodować Internet Download Manager, z włączoną funkcją „Zaawansowana integracja z przeglądarką” Po odznaczeniu tej opcji dlna chodzi bez problemu.
 

akejup

New member
Witam
Posiadam samsunga c650 i zainstalowany na laptopie program samsung pc share menager. Wszystko działało poprawnie. Tylko jak chcę teraz usunąć z laptopa plik to mam z tym problem i wrzuca mi komunikat " nie można ukończyć akcji, ponieważ plik jest otwarty w programie SAMSUNG AllShare Service", a dany folder z tym plikiem nie ma już w udostępnionych folderach programu allshare. Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam. Posiadam win 7
 

witusb24

New member
ja mam problem z allshare w samsungu 46d8000 .mam zainstalowany na kompie program allshare i udostepnione pliki,gdy wybieram odtwarzaj na innym urzadzeniu (wybieram model mego tv)telewizor sie przełacza próbuje otworzyć plik i za chwile wywala info o nieobsługiwanym formacie(pliki avi ,lub mkv)
 
Do góry