Samsung KS9000 ceny na premierę

barburian

New member
Bez reklam
65ks8000

No, to wisi Samsung 65KS8000. Potwór, jak na razie rewelacja. Z poprzednich telewizorów pamiętam,że zajmie około 3 dni,zanim go poustawiam. Kto ma NC+, to: wszystko działa: wyświetla programy, nagrywa,EPG, lista nagranych,info itd.Dla mnie rewelacyjna opcja-nie muszę używąć ani pilota do dekodera NC+ ani "uniwersala" . Jesli macie pytania... odpowiem , na ile będę potrafił na tym estępnym etapie.


Witaj, ja mam tylko 1-no pytanko, jak radzi sobie wieczorem przy nocnych seansach ?
Czy podświetlanie na filmach z pasami mocno widać ,przy zgaszonym świetle wieczorem ?
 

ernet

Active member
Bez reklam
Opisz jak zrobiłeś, że pilot od tv obsługuje nc+ jeśli chodzi o nagrywanie, info itp.

Może zrobię to samo u siebie, bo jednak dwa piloty mnie denerwują :)

Przy pierwszym uruchomieniu TV sam spytał się czy ma się parować. Można to też zrobić manualnie :
HOME -> Wejścia (Input) - i tam strzałką do góry aby wybrać opcję konfigurowania pilota uniwersalnego :)
Można dodać dekodery, Blue-Ray'e, Wzmacniacze etc. Co ciekawe można także TV obsługiwać w niektórych ekranach kontrolerem do gier (jeśli ktoś ma odpowiedni - ja używam Logitech F710. Jest on bezprzewodowy a konfiguracja polegała jedynie na włożeniu odbiornika do One Connect Box). Aby jednocześnie podczas jednego działania kontrolować np. NC+ oraz Wzmacniacz z jednego pilota wystarczy po skonfiguowaniu obu urządzeń wybrać w opcji NC+ "Użyj z amplitunerem" czy coś takiego. Wtedy nazwa opcji zmienia sie na "nc+ - ONKYO" - lub inny amplituner, jaki macie. :)

Przy okazji - warto zainstalować aplikację Smart View (jeśli ktoś ma taką możliwość w smartfonie). Umożliwia ona natychmiastowe przesyłanie zdjęć, filmów oraz muzyki prosto z telefonu. Oferuje ona także dostęp do multimedialnego pilota, w którym znajdziemy funkcje takie jak :
- touchpad (którego najlepsze użycie możemy znaleźć w przeglądarce - działa jak ten w laptopie)
- klawiaturę która uruchamia się automatycznie gdy musimy coś wpisać w wybrane pole (YouTube, przeglądarka etc.)
- oraz pare innych przycisków, których nie ma na pilocie.
Można z niego sterować zarówno telewizorem, jak i skonfigurowanymi wcześniej urządzeniami.

Co do jakości 4k (na razie testowanej jedynie na YouTube i filmach nakręconych w 4k przez Galaxy s7)
- rewelacja. Przewaga nad jakością HD jest wyraźnie zauważalna.

Jeśli pomogłem - kciuk w górę ! 8)
 

krzysbiker

New member
witam tak jak wczesniej pisałem dzis wybrałem sie do me po zamówiony przezemnie w celu obejrzenia go jak i właczenia przetestowania 65 ks8000 zapakowany piekny pan wyciagnoł go włączył i klops pisze welcome i nic wiecej naciskał pilotem i nic powiedział że penie trzeba go sparować ale on nie potrafi no i klops w sobiote jade przetestowac do katowic w sklepie samsunga tylko ze jest kolejny problem pan powiedział ze maja wystawionego ale ks 9000 tys zakrzywiony ale ze niby wszystkie parametry sa takie same jak w ks8000 czy to prawda aha i cena jest w sklepie samsung w kato 11,900 ale cos do ubicia co z tym pilotem było nie tak?
 

ernet

Active member
Bez reklam
witam tak jak wczesniej pisałem dzis wybrałem sie do me po zamówiony przezemnie w celu obejrzenia go jak i właczenia przetestowania 65 ks8000 zapakowany piekny pan wyciagnoł go włączył i klops pisze welcome i nic wiecej naciskał pilotem i nic powiedział że penie trzeba go sparować ale on nie potrafi no i klops w sobiote jade przetestowac do katowic w sklepie samsunga tylko ze jest kolejny problem pan powiedział ze maja wystawionego ale ks 9000 tys zakrzywiony ale ze niby wszystkie parametry sa takie same jak w ks8000 czy to prawda aha i cena jest w sklepie samsung w kato 11,900 ale cos do ubicia co z tym pilotem było nie tak?

Najpierw wkładamy baterie do pilota-potem właczamy TV i telewizor się paruje z pilotem.UWAGA: czujnik pilota w TV jest prawie POD ramką dolna, także nie może on być zasłonięty ( mój był,bo stałna poczatku na wersalce i tez miałem problem ze sparowaniem ). Po właczeniu TV w innej kolejności też można sparować pilot poprzez menu-ustawienia...itd.
 

krzysbiker

New member
koledzy najnowsze info cenowe mm obnizyło cene taka jak ma me czyli 11199 saturn tez ale troszke drozej 11999 ciekawe czy mm tez cos na miejscu idzie wynegocjowac jak w me czyli tv 11199 plus bon w sklepie za wartosc 335 zł
 

krzysbiker

New member
ernet moze wrzucisz jakis filmik np na youtube z filmem gdzie w pomieszczeniu jest całkowicie ciemno i widac głebie czerni
 

WuMike

New member
Bez reklam
Jutro jadę obejrzeć 65KS8000 i zobaczymy, co dalej... :)

Czytając recenzje, na ten moment tylko zapalane strefy pionowe, przy maksymalnym podświetleniu i oglądaniu HDR w nocy mogą chyba zepsuć wrażenie i spowodować wyciągnięcie z kartonu plazmę Panasa. Ta jednak nie oślepi pięknie snopem światła, więc cóż, ideałów brak.
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Kurczę, nie rozłożył mnie na łopatki KS8000. Widoczne strefy wygaszania w postaci jaśniejszych pasów, wyostrzenie obrazu oraz słabe kąty widzenia spowodowały, że nie zdecydowałem się wydać ponad 11 klocków za 65" i bardziej teraz patrzę na Panasa 58DXM710, trochę mniejszego, ale za połowę ceny i z lepszymi kątami widzenia oraz wiekszą plastycznością obrazu, co dla mnie, posiadacza plazmy jest bardzo istotne. Nie zauważyłem szczególnie braku posiadania przez niego matrycy 10bit.
 
Do góry