Samsung KS9000 ceny na premierę

ernet

Active member
Bez reklam
bo w sumie jezeli go kupiłes za ta cena 11,500 i dostałes te kupony na bp to by sie opłacało to by była najtansza opcja

Kupony są w MM. Jak kupiłem przez internet w "innym sklepie ", gdzie nie ma promocji, jak wyżej.
Poza tym cena w MM jest 15999 -minus- ok. 1200zł (BP) to ciagle drogo ;-(
No, ale mam to już za sobą.
 

krzysbiker

New member
dzwoniłem do me tv zamówiony do obejzenia ale ogólnie schodza jak swieze bułeczki z magazynów jak pytałem czy mozna jeszcze cos z tego urwac pani powiedziała ze to ostateczna cena ale zaproponowała ze do tego moze dozuci bod do wykorzystania u nich w sklepie za 335 zł wiec pieknie w srode jade go obadac
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
wiesz teraz jest kumulacja komunie euro itd ciezko bedzie z tymi promocjami tez czekam zamiast tych kuponów na bp mogli o tyle obnizyc sprzet

Ja też zdecydowanie wolę obniżkę cenową, zamiast kuponów na BP, zwłaszcza, że w przypadku kuponów o wartości przekraczającej 760 zł trzeba odprowadzić podatek do urzędu skarbowego. Jak dla mnie gra nie warta świeczki. Jak do Euro nie będzie promo, to nie będę płakał, bo obecny TV ma się jeszcze całkiem dobrze, więc gigantycznego ciśnienia na zakup nie mam. Grunt to kupić coś dobrego w bardzo dobrej promocji :)
 

vigoo

Banned
Panowie, spokojnie z tym KS7000, bo nagle fachowe portale zaczęły pisać, że ten model na Europę ma 60Hz matrycę ???
 

ernet

Active member
Bez reklam
dzwoniłem do me tv zamówiony do obejzenia ale ogólnie schodza jak swieze bułeczki z magazynów jak pytałem czy mozna jeszcze cos z tego urwac pani powiedziała ze to ostateczna cena ale zaproponowała ze do tego moze dozuci bod do wykorzystania u nich w sklepie za 335 zł wiec pieknie w srode jade go obadac

The best deal ever so far :) Gratulacje !
 

ernet

Active member
Bez reklam
Odbiegając od ceny... pytanie do fachowców. Czy płaski wieszak o udżwigo do 50kg ( co zupełnie wystarczy ) sprawdzi się do powieszenia 65KS800 ? A dokładnie czy zamontowany TYLKO do 2 otworów w telewizorze ich nie uszkodzi. Innymi słowami.. czy te 2 otwory udżwigną bez problemów ten telewizor ? trochę się obawiam.... a w sklepach nie znają odpowiedzi.
Kupiłem taki:
http://www.morele.net/maclean-uchwyt-mc-557-32-55-432728/
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
No, to wisi Samsung 65KS8000. Potwór, jak na razie rewelacja. Z poprzednich telewizorów pamiętam,że zajmie około 3 dni,zanim go poustawiam. Kto ma NC+, to: wszystko działa: wyświetla programy, nagrywa,EPG, lista nagranych,info itd.Co więcej.. obsługuje też moje ONKYO, jak w podpisie. Ciekawe,co jeszcze odkryje ? PILOT rewelacja.Dla mnie super opcja-nie muszę używąć ani pilota do dekodera NC+ ani "uniwersala" . Jesli macie pytania... odpowiem , na ile będę potrafił na tym estępnym etapie.
 
Ostatnia edycja:

Pan_S

New member
No, to wisi Samsung 65KS8000. Potwór, jak na razie rewelacja. Z poprzednich telewizorów pamiętam,że zajmie około 3 dni,zanim go poustawiam. Kto ma NC+, to: wszystko działa: wyświetla programy, nagrywa,EPG, lista nagranych,info itd.Dla mnie rewelacyjna opcja-nie muszę używąć ani pilota do dekodera NC+ ani "uniwersala" . Jesli macie pytania... odpowiem , na ile będę potrafił na tym estępnym etapie.

Opisz jak zrobiłeś, że pilot od tv obsługuje nc+ jeśli chodzi o nagrywanie, info itp.

Może zrobię to samo u siebie, bo jednak dwa piloty mnie denerwują :)
 
Do góry