Samsung KS9000 ceny na premierę

jtd

New member
Bez reklam
Czy jakiś właściciel KS8000/9000 może potwierdzić że nie ma już w zestawie zwykłego pilota tylko jest sam pilot SMART ?
 

ernet

Active member
Bez reklam
Właśnie rozmawiałem z Panem z infolini. Ceny na 65KS800:
- wysyłkowa, to 15.999
- sklep Łodź, to 13999
- sklep Bielsko Biała, to 12999
Pan Powiedział,że cena(rabat) zależy od kierownika sklepu.

Czyli jest światelko w tunelu :)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Tak, jest tylko pilot smart. Zresztą bardzo dobrze się trzyma w dłoni.

Obsługuje mi również 8 letnie KD Pionka. Super sprawa!

Nie pamiętam..TV na nogachch czy powiesiłeś ? Czy łatwo się paruje pilota ( mam dekoder NC+) i
czy pilot przejmuje wszystkie funkcje sparowanego sprzętu ( np.wejście,ciszej,głosniej )?
Jesteś pierwszy na forum który ma TV serii KS. Napisz trochę o nim...
 

colibri75

New member
Jak myslalem o tym tv i bawilem sie i pilotem i smartem to szczerze mowiac jak dla mnie zaje..bisty.
Nie wiem jak obsluguje inne sprzety ale deklaruja 96% kompatybilnosci z innymi.

Reasumujac jak dla mnie obsluga, pilot (takze wyglad i wygoda), smart, podlaczanie i wykrywanie innych podlaczonych urzadzen - mega.
 

Pan_S

New member
Nie pamiętam..TV na nogachch czy powiesiłeś ? Czy łatwo się paruje pilota ( mam dekoder NC+) i
czy pilot przejmuje wszystkie funkcje sparowanego sprzętu ( np.wejście,ciszej,głosniej )?
Jesteś pierwszy na forum który ma TV serii KS. Napisz trochę o nim...

U mnie tv wisi. Parowanie pilota banalna sprawa. Kino 8 letnie.

Ampli mam po optyku do tv wpięty. Pilot od kina zbędny praktycznie.

Pilotem od tv włączam i wyłączam kino, robię głośniej i ciszej.

Reszta funkcji jak wybór źródła na ampli to już z pilota od kd.

Z nc+ ta sama historia. Włącza i wyłącza dekoder i steruje głośnością.

Reszta już nie działa. Ogólnie to leży zawsze obok pilota od tv pilot nc+.

Tego do enki używam do nagrywania chociażby bo mam dekoder z hdd.



P.S. Pilot od tv zmienia kanały na dekoderze nc+.
 
Ostatnia edycja:

urban13

New member
Może warto w tym wątku poruszyć sprawę ewentualnego dokupienia gwarancji, a że nie są to małe pieniądze, to podzielmy się swoimi doświadczeniami. Ja do tej pory nigdy nie wydałem grosza na przedłużenie gwarancji, może dlatego, że z wykształcenia jestem radiotechnikiem... Tylko teraz, to już inny sprzęt i inne czasy.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Pierwsze pismo do Media Expert ( sekretariat@mediaexpert.pl ) o następującej treści wysłałem:
"Szanowni Państwo,
Wobec niezrozumiałej polityki cenowej Media Markt na telewizor
Samsung 65KS8000
zwracam się z prośbą o zachowanie Państwa ceny na ten model w granicach
11.500 zł do 11.999 zł,
o której to cenie dowiedziałem się w jednym z Państwa sklepów.
Jestem przekonany, że w/w cena sprawiłaby, że to właśnie w sieci
Państwa sklepów ten model byłby kupowany.
Z poważaniem,
Jerzy /Ernet
Wieloletni uczestnik ogólnopolskiego forum
http://www.hdtv.com.pl/forum/

Kopię tej prośby pozwalam sobie zamieścić do wiadomości uczestników
w/w Forum.
Bardzo docenimy Państwa odpowiedź."

Patrząc na obecne ceny w Media Expert i RTV Euro Agd wydaje się,że moje maile mogły mieć
jakiś wpływ na normalną cenę w tych sklepach. Media Markt dalej idzie w zaparte hahahah
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Wielu liczyło, że w najbliższym czasie, ktoś nawet kiedyś napisał, że 2 maja, w MM będzie promo bez Vat-u. Tymczasem w dn. 1-3 maja MM uruchomił (online, w stacjonarnych z wiadomych względów tylko 2 maja) promo - za każde wydane 500 zł - kupon na BP o wartości 50 zł.
Wyżej wymieniona promocja w porównaniu do Vat-owskiej lub nawet rabatu technologicznego 15% taniej, dla osób, które nie mają ciśnienia na zakup, jest krótko mówiąc beznadziejna. Różnice łatwo wyliczyć. Ja pasuję na razie z zakupem, bo jestem pewien, że przed Euro dadzą kolejną, znacznie lepszą promocję (bez Vat lub 15% taniej).
 

krzysbiker

New member
wiesz teraz jest kumulacja komunie euro itd ciezko bedzie z tymi promocjami tez czekam zamiast tych kuponów na bp mogli o tyle obnizyc sprzet
 

ernet

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

krzysbiker

New member
bo w sumie jezeli go kupiłes za ta cena 11,500 i dostałes te kupony na bp to by sie opłacało to by była najtansza opcja
 

ernet

Active member
Bez reklam
ernest bez negocjacji masz go w me taniej ciekawe czy tez idzie cos ponegocjowac ale watpie jutro jade obadac cene

Dzieki za info.Wiem, ale - powiem szczerze... w ME nie ma opcy na 50 zerowych rat, a przy tej kwocie, to już ma znaczenie. To dla mnie komfortowa sytuacja,kiedy nie muszę wykadać od razu całej kasy, a miesieczna rata nie boli. Spłacić szybciej też zawsze można :=), jak ukaże siię coś TECHNOLOGICZNIE lepszego, chociaż po "rewolucji" HDR szczerze wątpię aby to nastąpiło szybko.
 
Do góry