Samsung F8000 kontra Sony W905

Sony kontra Samsung


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

Bebol

New member
A koledzy Orange i Gwidon potrafią czytać ze zrozumieniem ??:)
Betman napisał:

Dzięki. A jeśli będę musiał zejść rozmiarowo do czegoś w okolicach 40-42" cali to co wtedy w zestawieniu Sony vs Samsung? Sony 805 42" kontra Samsung 40" z serii 6XXX?

więc o co wam koledzy chodzi???.

Ja odpowiedziałem na konkretny post. Wiem, że temat jest o wyższych modelach, ale jak widać schodzi na różne tory:)
 
Ostatnia edycja:

Bebol

New member
Krótko, zwięźle i na temat.
Co polecicie?
55 cali.

Jeśli świecą podobnie, mają podobne bajery itd, mają podobne ceny, to proponuję kupić tego, który ma dłuższą gwarancję producenta. Tej nigdy za wiele. Szkoda by było po dwóch latach wywalić TV na śmietnik:p Ja w tym przypadku brał bym Sony (chyba, że Samsung ma jakieś promocje z gwarancją):

KDL-55W905A - 5 LAT GWARANCJI SONY. 3D 800 HZ NFC, OKULARY 3D/4 SZT TRANSPORT GRATIS - SOL-POL Autoryzowany dealer Sony AUDIO VIDEO RTV od 1991 roku

Z tego co patrzyłem na Ceneo ?, od Samsunga 55F8000 jest droższy ok.200-300zł, więc chyba warto dopłacić do 5 lat gwarancji..zakładając, że przez te 5 lat Sony nie zbankrutuje :)


Na drastyczny spadek cen, w związku z nowymi modelami, raczej bym nie liczył..

Ps. Nie wiem czemu w nazwie linku jest rozmiar 46 cali...bo link jest do modelu 55.
Ps 2. Sorry, bo miało być krótko i zwięźle, na temat mam nadzieje, że jest...
 

kozlos

Member
Panowie jakie mocowanie do ściany (jakiego typu) należy kupić do 55w905a?

Szukam informacji i albo robię to dość nieudolnie, albo jakieś ograniczone są informacje na ten temat.

Zapewne jest to VESA, jednak wyczytałem w jednym linku, że 30x30, w innym, że 40x40 - i nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie. Nie wiem czym się kierować przy zakupie, a nie mam obecnie dostępu do TV aby sprawdzić, natomiast uchwyt zakupię prawdopodobnie jutro na giełdzie.
 
Do góry