Samsung BD-C5500

zupa

New member
ostatnio zauważyłem, iż odtwarzacz nie czyta płyt TDK BD-RE 25GB, dwie nówki wypakowane z folii wypalone w imgburn udf 2.5 czy 2.6 nie są czytane, natomiast blu-ray Philipsa czyta je bez problemów. Są pierwsze i jedyne płyty rewritable, które posiadam, i tu taka niespodzianka.
 

tranzystor82

New member
Czy potwierdzi ktoś mi czy odtwarzacz poprawnie współpracuje z dyskami sieciowymi pokroju NSA310 Zyxel-a mowa głównie o plikach MP4 HD

Pytam gdyż moje BD-P1600A wyzionęło ducha i czas na zmianę.

Dzięki za info
 

sirtrotyl

New member
Dwa pytanka:
1. czy ten model przeczyta pliki .ts (materiał nagrany z satki) i .mts lub m2ts z kamery ?
2. czy cinavia weszła z jakąś aktualizacją do modelu Bd-C5500 - ostatnio zaproponowało mi soft do pobrania i waham się aby badziewia nie zassać.
Raczej kodeków tam nie zaktualizowało :)
 

Lemil

Banned
1. Tak
2. Kodeków soft nie aktualizuje, dekodowanie to sprawa sprzętowa.
Cinavia jest obowiązkowa od 2012 roku, więc jeśli ktoś ma wgraną aktualizację z tego roku, to ma to na bank
 
Ostatnia edycja:

sirtrotyl

New member
Dwa pytanka:
1. czy ten model przeczyta pliki .ts (materiał nagrany z satki) i .mts lub m2ts z kamery ?

Kolego @Lemil - jak Ci się to udało, że czyta te formaty ??
Nagrałem płytę BD z próbkami materiału w różnych formatach i jedyne co sprzęt widzi to .mkv. Mts i m2ts po zmianie nazwy na mkv też działa. Z Ts nie udało się...
 

Lemil

Banned
Kolego @Lemil - jak Ci się to udało, że czyta te formaty ??
Nagrałem płytę BD z próbkami materiału w różnych formatach i jedyne co sprzęt widzi to .mkv. Mts i m2ts po zmianie nazwy na mkv też działa. Z Ts nie udało się...
Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Faktycznie .ts czyta, ale mój odtwarzacz, tylko że ja mam inny model, źle odczytałem specyfikację Twojego odtwarzacza.
 

Kamilos86

New member
2. Kodeków soft nie aktualizuje, dekodowanie to sprawa sprzętowa.
Cinavia jest obowiązkowa od 2012 roku, więc jeśli ktoś ma wgraną aktualizację z tego roku, to ma to na bank
No to chyba znów się pomylileś bo nie na bank.Mam kino domowe ht-c5550 i aktualizowałem soft z dnia
2013.05.09 w którym nie ma Cinavia.Soft to htb-c5500wwb czyli podobny do softu blu ray ht-c5500.Jak nie wiesz czegoś NA BANK to kolego nie wprowadzaj ludzi w błąd .
 

Lemil

Banned
No to chyba znów się pomylileś bo nie na bank.Mam kino domowe ht-c5550 i aktualizowałem soft z dnia
2013.05.09 w którym nie ma Cinavia.Soft to htb-c5500wwb czyli podobny do softu blu ray ht-c5500.Jak nie wiesz czegoś NA BANK to kolego nie wprowadzaj ludzi w błąd .
Ja tylko przepisałem to, co znalazłem w Wikipedii. Czyli : "Cinavia, originally called Verance Copy Management System for Audiovisual Content (VCMS/AV),[3] is an analog watermarking and steganography system under development by Verance since 1999, and released in 2010. In conjunction with the existing Advanced Access Content System (AACS) digital rights management (DRM) inclusion of Cinavia watermarking detection support became mandatory for all consumer Blu-ray players from 2012."
No ale Wikipedia nie wie wszystkiego...
 
Do góry