Samsung BD-C5500

Zbylq

Member
Faktycznie jakieś nowe aplikacje widziałem.
Ostatnio nie zaglądałem bo nie miałem podpiętego do BD netu
a przepinać z TV się nie chciało, teraz to się zmieni :)
W BD jest lepsza aplikacja YouTube niż w TV i jest kilka których w TV brak.
Ciekawe że nie usunęli ikonki do Google Earth. Skoro nie działa to po co ona.
 

Kozuch

New member
Właśnie może mają zamiar wznowić rozmowy z google na temat tej aplikacji ale dużym minusem jest pozostawienie jej
 

maciejwl

New member
Właśnie może mają zamiar wznowić rozmowy z google na temat tej aplikacji ale dużym minusem jest pozostawienie jej

a działa Wam TVN Player? Bo od miesiąca tvn player niby się uruchamia, pojawiają się ikonki z danym materiałem i po próbie odpalenia już wybranego materiału pojawia się czarny ekran, białe kółka krążą albo się zatrzymują i tyle :(
 

Zbylq

Member
Czyli buforuje, u mnie działa TVN Player i w TV UE40ES5500 i w BD-C5500.
Odinstaluj i ponownie zainstaluj, ale pewnie to robiłeś. Może coś z netem,
inne serwisy działają?
 

arturro67

Member
dzisiaj BD seri D sciaga nowe opr.029 pobiera ale nie moze potem dokonac aktualizacji sprzetu . Co do TVN mam ten sam problem tylko ze w seri D
 

amor_priv

New member
Mi od dawna TVN Player resetuje telewizor. Przed chwilą sprawdziłem. Przy próbie odpalenia Lekarzy telewizor się zresetował. LE40C650. Czy wina może leżeć po stronie TVN, czy raczej Samsunga? Sprawdziłem, czy jest jakaś aktualizacja oprogramowania, ale nie ma.
 

Kozuch

New member
tu ci nie pomoge bo ja korzystam z tvnplayer na bluray c5500 moze wersja na tv jest jakas skopana napisz do supportu samsunga może odpowiedzą kiedyś
 

Zbylq

Member
Mam BD-C5500 z softem 1025.1 i właśnie sprawdzałem TV Tuba i TVN Player (Lekarze), śmiga wszystko OK. Raczej oglądam na nowym UE40ES5500 a BD sprawdzam od czasu do czasu i zero problemów. Widocznie problem w Twoim TV.
 

amor_priv

New member
Nie jest w moim TV. W innym wątku zostało wyjaśnione. Ktoś pisał do TVN i odpisali, że jest problem z telewizorami serii C. Na razie w ogóle usunęli widgeta z tych telewizorów i intensywnie pracują nad rozwiązaniem problemu. Osobiście trochę mnie dziwi, że wszystko chodziło bez problemu, i nagle zaczęło się psuć :)
 

Zbylq

Member
Sorka, miałem napisać że problem chyba w Twoim BD a raczej w zainstalowanym widgecie skoro u mnie na tym samym BD-C5500 działa.
 

mat6262

New member
Witam przeczytałem ten temat i niewiem co dokładnie z serwisów działa interesuje mnie ipla iplex i tvpvod możliwe dobrej wer.a nie strasznie okrojone.
 

amor_priv

New member
Amorek jaki masz soft - mój jest z 17-01-2012 wer. 1025.1. Na BD-E6100 i E5500 płytka odtwarzana jest OK.

Pozdrawiam
Jurek

Ja mam chyba ten sam. Dokładnie:

BSP-C5500WWB-1025.1

I o ile się nie mylę, to jest najnowszy. Zresztą nawet w instrukcji na stronie 10 masz wyszczególnione płyty, i jest tam podany BD-RE. Ale w formacie BD-RE. Może nagrywasz w niewłaściwym formacie. Opisz, jak nagrywasz.
 

Jurek123

New member
Do projektu dołączyłem katalogi BDMV i CERTIFICATE. Nagrywarka LG BH10LS38 Multi Combo, nagrywałem Nero BD-Video, Nero-UDF 2.50, ImgBurn w opcjach UDF2.50 Mode1/2048 zafajkowane "dołącz podkatalogi"


Pozdrawiam
Jurek
 
Do góry