Samsung BD-C5500

krugerandek

New member
Witam. Przymierzam sie do zakupu. Mam pytanie do uzytkownikow:
1 Czy czyta płyty DVD- RW ?
2 Czy czyta plyty nagrywane z muzyka CD ?-z gory dz za info
 

da_holl

New member
1 u mnie miał małe problemy ale to były tylko dwie płyty żeby więcej się dowiedzieć trzeba więcej by go po testować a ja nie mam filmów DVD
 

ed66

New member
AVCHD odtwarza bez problemu. M2TS nie widzi plików z tym rozszerzeniem. Ale przerzucenie do kontenera mkv to kilka kilkanaście minut na kompie. Ponoć też wystarczy zmiana rozszerzenia z m2ts na mkv, ale osobiście tego nie sprawdzłem.
 

zupa

New member
Witam,

Mam dwa pytania związane z tym odtwarzaczem z materiałem udostępnionym poprzez Samsung Share Manager:

1) odtwarzanie mkv z DTS, gdy w pliku zapisanych jest więcej niż jedna ścieżka audio (DTS) - w jaki sposób spowodować zmianę audio ? Opcja Tools oraz Audio nie wywołuje menu, w którym mógłbym zmienić ścieżkę audio

2) druga sprawa to odtwarzanie płyty BLU-RAY zrzuconej na dysk - da się to odtworzyć czy trzeba nagrywać na płytę ew. kompresować do mkv ?
 

da_holl

New member
Witam

1 a czy na pilocie nie masz przycisku audio jak masz to nim sobie zmieniaj a nie w narzędziach

2 struktury blu ray nie odtwarza
 

zupa

New member
Co do mkv, wyraźnie napisałem zadając pytanie, iż opcja Tools oraz Audio nie powoduje wyświetlenia się menu z opcją zmiany audio...

Opcja Tools oraz Audio nie wywołuje menu, w którym mógłbym zmienić ścieżkę audio

być może jest to kwestia konkretnego kontenera/kodowania* ?

Co do blu-ray z HDD, dziękuję za rozwianie wątpliwości. Zatem pozostaje tylko wypalenie materiały w przypadku płyt blu-ray.
Idąć tym tropem, istnieje możliwość wypalenia filmu blu-ray z wielkością ok 8 GB na płytę DVD-DL w opcji UDF 2.x? Działa takie rozwiązanie?
 
Ostatnia edycja:

da_holl

New member
Witam

A to dziwne z tym pilotem może wadliwy ten MKV .Tak można z 8 GB pliku zrobić strukturę blu ray wypalić na DVD 9 z zastosowaniem UDF 2.5 i hula sprawdzałem :)

Pozdrawiam
 

primo102

New member
a jak idzie odtwarzanie filmów przez DLNA ?
ciekawi mnie filmy mkv nie będę się przycinały jeśli podłącze ten odtwarzać w schemacie
BD-C5500-LAN-ROUTER-WIFI-LAPTOP
próbował już ktoś tak ?

trochę lipa wywalać dodatkowych 200 zł na karte wifi


pozdro
 

da_holl

New member
Witam

jacrem6207 odpalasz film z PL napisami na pilocie naciskasz przycisk tools dalej wybierasz ustawienia napisów po czym kodowanie i ustawiasz Środkowo Europejski

Pozdrawiam
 

zupa

New member
Tak można z 8 GB pliku zrobić strukturę blu ray wypalić na DVD 9 z zastosowaniem UDF 2.5 i hula sprawdzałem :)

Pozdrawiam

Szukam informacji nt metody wypalenia blu-ray na DVD9. Zdecydowana większość poleca ImgBurn-a do wypalania płyt blu-ray, nigdzie jednak nie mogę znaleźć tutoriala, opisującego ten proces, jak stworzyć obraz blu-ray z folderu

Best Regards
 

da_holl

New member
Witam

większość poleca bo to świetny program też polecam a co do struktury to program tsmuxer GUI szybki i bez problemu tylko nie stworzy menu płyty jak na przykład multi AVCHD ten program jest dla ludzi którzy lubią zrobić sobie menu i takie tam bajery tutorjal co i jak jest na tym forum . na szybko to tak odpalasz tsmuxer dodajesz plik z zakładce add wywalasz co niepotrzebne czyli dodatkowe ścieżki dźwiękowe i napisy dodajesz polskie napisy jak masz z rozszerzeniem srt najlepiej na dole programu dajesz output Blu-Ray disk to co stworzy program wypalasz na płytę z zastosowaniem UDF 2.5 aby nie tracić kasy na skopane próby doradzam kupić płytę wielokrotnego zapisu

Pozdrawiam
 

da_holl

New member
Witam

tak bo to raz ustawiasz i nie zmieniasz to jest kodowanie właśnie dla środkowej europy gdzie są takie cuda jak ogonki :) gdy byś znowu przestawił to prawie we wszystkim nie miał byś ogonków

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry