Samsung 82" vs Sony 85" vs LG 86"?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ktoś wie jakie śruby trzeba do powieszenia na ścianie?
Z tego co widzę są jakieś dystanse, a patrząc do otworów, nie specjalnie widać tam jakiś konkretny gwint. Moje poprzenie śruby w ogóle nie pasują, są krótkie.
Nie wiadomo jakich użyć, średnica, długość.
 
Ostatnia edycja:

kaper.1981

New member
Bez reklam
Miałem z kompletu od wieszaka długość 5cm żeby w dyble pasowały tylko rozmiar nie jestem pewien chyba 8. Jeśli kupisz wieszak to wszystkie rozmiary powinny być w komplecie .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko, że ja mam swój stary wieszak i wolałbym już nie bawić się kupowanie nowego i wiercenie, potrzebuje tylko tych do wkręcenia do samego tv.
Wiem, że dodają do kompletu jak się kupuje nowy wieszak, ale mi potrzebne same śruby, a nie wiem gdzie już mam ze starego kompletu.

W budowlanym to kupi mam nadzieję, czyli powiadasz 5cm i 8?

Btw. Tak na marginesie, czy Sony 85" 85xf8596 - czyli ten model który jest u nas w sprzedaży, to jest dokładnie to samo, co np. modele oznaczone w UK XBR-XF85, a w USA-X850F? Bo te dwa ostatnie, to jest dokładnie to samo.
Niby te co są u nas XF8596, to przecież seria XF85
Ktoś to może potwierdzić czy te 3 modele, to są dokładnie te same tv?
Jeszcze mamy dużo lepszą serię, czyli X900F.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Pamietam ze sruba byla dluzsza od dystansu o jakis centymetr a co do rozmiaru srub to juz taki pewien nie jestem bo sie nad tym nie skupilem ale byly dosc duże 8 lub 10 napewno byly wieksze niz np w oledzie od lg bo tez mi nie pasowaly z tym ze miałem resztę zrób w kartonie od wieszaka i dopasowałem. A jak po testach jak z czernią w tym samsungu odpowiada twoim potrzebom.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida to Ty wszystkiego nie wiesz... 82' Samsunga kupował do sypialni teraz armanig. Do salonu tv kupił rok temu, pisali w necie o nim:

https://www.google.com/amp/s/www.th...r/2017/6/13/15791672/4k-tv-biggest-c-seed-262
Nie do sypialni,tylko do piwnicy,aby mógł sobie luknąć jak pójdzie po ziemniaki :D
W chacie ma pięćsetkę :D
Hehe, to i tak już cena po sporym spadku. Pierwsze kosztowały w Media, ponad 60 tyś. - pamiętam jak dziś, a obraz wyglądał na nich jak na mocno wyeksploatowanym kineskopie. :D
To też już po sporym spadku.Pierwotnie było 1000000 zł :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ktoś wie jakie śruby trzeba do powieszenia na ścianie?
Z tego co widzę są jakieś dystanse, a patrząc do otworów, nie specjalnie widać tam jakiś konkretny gwint. Moje poprzenie śruby w ogóle nie pasują, są krótkie.
Nie wiadomo jakich użyć, średnica, długość.
Wszystko jest w instrukcji :)
d8a490a0061649db4337f35c1fd96090.jpg
3bea216d488a23386c6169813ffb8cc4.jpg
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Aha samsung nu8002 82 armaning daj znać gdzie kupiłeś i jaka cena jak przyjdzie pochwal się ja zamawiam nu8002 75 chce zoabczyc na focie jak to bydle wygląda i opisz mi jak podświetlenie jakość obrazu i czerń w nocy jak na matrycę va i EDGE led
 

wucash

Active member
Bez reklam
Aha samsung nu8002 82 armaning daj znać gdzie kupiłeś i jaka cena jak przyjdzie pochwal się ja zamawiam nu8002 75 chce zoabczyc na focie jak to bydle wygląda i opisz mi jak podświetlenie jakość obrazu i czerń w nocy jak na matrycę va i EDGE led

Kolego przeczytanie wątku, który ma 3 strony naprawdę nie jest jakimś wyczynem...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Śruby są dostępne wszędzie. Sam kupiłem swoje w Obi. Będę robił półkę za TV na kable, listwe i może konsole, aby nie leżały na szafce. Półka będzie zamontowana w otworach VESA :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig
Opisuj wrażenia. Ja w weekend pograłem troszkę w rdr2, gierka świetna i pasowałoby może online ruszyć!!!
 
Do góry