Samo życie...

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiedyś lata temu poruszaliśmy już ten temat i omawialiśmy jak fatalne i amatorskie programy są emitowane w TV - w kontekście doboru wystroju/umeblowania, do sprzętów Audio/Video, czyli mówiąc wprost - do zainteresowań i stylu życia samego zainteresowanego. Jak chociażby wieszanie ogromnego TV pod sufitem itd.

No i wczoraj trafiłem w TV na program "wnętrzarski", czyli Totalne remonty Szelągowskiej, czy jakoś tak...
Ponoć właściciel mieszkania był miłośnikiem "audio", na tyle, że Pani Szelągowska wybrała się nawet do Salonu Audio "rozeznać temat" ; )
Poruszali temat "audiofilizmu", czy też dźwięku przestrzennego.
Właściciel salonu audio wyjaśnił podstawy, jak chociażby wspomniał o odpowiednim rozmieszczeniu, odległościach względem ściany, ba nawet wysokościach itd. Wiadomo o co chodzi.

Normalnie nie oglądam tego programu, bo zwyczajnie uważam go za totalną kichę dizajnerską, ale byłem ciekawy co tam Pani urządzi "audiofilowi" - w końcu to "telewizja" i "fachowcy" ; )

No i urządziła... :grin:


20230920_194830.jpg
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Nie ,no...właścicielowi oczywiście współczuję. ;)
Śmieję się z "kreatywności" autorki tego "projektu".Ja rozumiem ,że p.Szelągowska nie musi się znać na tematach szeroko pojętego audio.Dlatego poszła po radę do salonu.Ale jeśli pomysł z tymi frontowymi kolumnami podpowiedzieli jej "fachofcy" z salonu audio ,to omijać taki salon szerokim łukiem.
Wiem ,że pomieszczenie jest raczej małe i w kwestii ustawienia kolumn szału nie będzie ale jak tak patrzę na to zdjęcie to nie wiem czy można coś bardziej spieprzyć .
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
A co wam tutaj nie podoba się?!
Bardzo fajnie zrobiony pokój, wszystko na swoim miejscu, piękne szafki, stolik. Wszystko git.
Czepiacie się.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tia, równie dobrze można być wyremontować garaż facetowi, a wiertarki i narzędzia wstawić do różowych doniczek w kwiatuszki i napisać, że "jest ok"
 
Do góry