Samo życie...

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Siemanko :grin:

A jak Ci teraz śmiga net ?


Różnie. Ratuje się kartami za 5zl od Playa czy virgin. Wtedy jest ok.

Jak wykupie internet odrazu na rok to uje potem mnie blokują, ale jak co 2 miesiące nową kartę kupuje to jest spoko.


Tak te 30 megabitow mam czasem. (w tym momencie wyskoczyło nawet 42mbit)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No to powinno Ci coś tam śmigać,no może oprócz remuxów UHD...
Zajrzyj tu :


Nie ma tam jakiejś opcji: "zachowaj na dysk" - ściągnie się i potem na spokojnie w ciągu no 7 dni sobie to obejrzę?


A druga sprawa, używasz VPN?
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Zdarzyło się ;)


Dałoby radę coś takiego zrobić,choć za bardzo się w to nie bawiłem...

Oblukaj Solidt...

Czyli cały czas korzystasz z VPN? Czy nie ma potrzeby?
A jak już to z którego korzystasz.


Udało mi się zainstalować RD, w miarę szybko to poszło :)

1080p działa, tylko muszę pobawić się jeszcze z dźwiękiem bo stereo. I ogarnąć jakieś skórki.


Zara o lukam co to solidt


Solidt. nic ciekawego mi nie wyskakuje w google. Można konkretniej czy jakaś literówka?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nic dodać, nic ująć. Takie mamy czasy. Normalnie bym nie wklejał, ale idealnie wkomponowało się w moje niedawne doświadczenia.
Jakiś czas temu będąc w knajpie wpadli ukraińscy sąsiedzi z telefonem na patyku. Kilka dziewczynek, jacyś goście - generalnie małolaty.
Latali między jedzącymi klientami, darli mordy i coś relacjonowali na żywo.
Jakież to było zażenowanie klientów, szczerze mówiać dawno czegoś takiego nie widziałem, a tu jeszcze w obcym języku i wiadomych okolicznościach.

 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To identyczna sytuacja (jakich dziś wiele) w pewnej restauracji w stolycy, tuż po agresji na ukrainę, z tą różnicą, że bez kamerek. Podjechały dwa wypaśne autka, wysiadły z nich coś jakby dwie rodzinki ze wschodu, z takim samym ryjem wtoczyło się to do spokojnej resturacji, wyciągneli flaszki na stół, krzyki, wrzaski. Cześć siedzących już wcześniej ludzi powychodziło, a przestraszona kelnerka nie wiedziała co robić...

Oglądam tego gościa już od wielu lat. Mądry człowiek.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolo,ładnie się porobiłeś przy tych robotach w plenerze ;)
Screenshot_20230810_160830_Gallery.png


Kto zgadnie,co to za gościu ? ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo,ładnie się porobiłeś przy tych robotach w plenerze ;)

A żebyś wiedział.
Mam problemy z kręgosłupem, przepuklina lędźwiowa i zatłuszczone kręgi Modic. Do tego stopnia się zaniedbałem że sparaliżowało mi lewa nogę i jaja mnie bolały niemiłosiernie. :)

Od pół roku wziąłem się za siebie basen, strzelnica, ćwiczenia w domu i drogi Panie 10kg już mniej.

Nawet coś mi tam się udaje na zawodach ugrać więc w następnym odcinku będę grał czarny charakter u Johna Wicka pew pew.

Jeszcze mi tylko tego kaloryfera brakuje :) no ale ostatni miesiąc motywacja spadła. Już nie boli tak mocno i się ćwiczyć odechciewa, oraz słodycze w wróciły xD
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ameryka, Ameryka...

Ni hu hu nie chciałbym tam mieszkać. :)

Że też nic nie mogą zrobić z tymi ludźmi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A ja mógłbym spokojnie mieszkać jak zawsze na swoich zasadach.
Trafiałem zawsze na bardzo miłych, przyjaznych ludzi.
 
Do góry