Samo życie...

gorepiterhis

New member
młodzi nie odejdą od tel/komputerów, zwłaszcza,że teraz wszyscy nowi młodzi ludzie wychowują się w czasach gdzie wszystko jest na już, teraz...ktoś nie odpisuje 5 minut...masakra, strona ładuje się więcej niż 30sek też źle, jedzenie najlepiej zamówić będzie za 5 minut, dziewczyna? jak nie ta to inna, bo po co rozmawiać, spędzać czas razem.. ten świat skończy się szybciej niż myślicie jak będzie tak dalej
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten gość narkoman, mówi, że mają stówkę dziennie... euro.
Czyli robią przez 5 dni i mają 2000zł x 4 = 8000zł/msc.
Powiedzmy, że przez weekend odpoczywają ; )

Oglądałem już wcześniej z nim i jego kolegą wywiad, to samo mówił.
Mówili nawet, że jak ktoś mieszka blisko granicy, to opłaca się nawet jeżdzić codziennie pociągiem i zarabiać otwierając drzwi w hotelach itp.
Masakra ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
ŁOŁO, mówiłeś że szybko Ci nudzi się wszystko. Proponuje pozbierać w domu taki oto podajnik na sól:mrgreen: Gwarantowane zajęcie , na miesiąc:krol:
https://www.youtube.com/watch?v=nORRgU8sGdE


Dokladnie, wszystko szybko mi sie nudzi, nadodatek bardzo szybko sie ostatnio denerwuje :). Wiec robienie takiego czegos byloby dla mnie tortura.
Lubie patrzec jak inni robia, ale samemu wole nic nie robic :)

Aczkolwiek savronie moge sie pochwalic ze jedna taka "podawaczke" zaprojektowalem i zrobilem.

Kiedys wrzucilem film na youtube i teraz usunac sie nie da, ale ciul. Obejzec mozecie i tak polowa forum juz mnie zna... "Podawaczka w calosci wykonana przezemnie, moj projekt, moje obliczenia, moje wykonanie."

[youtube]6NRO6dgxfvw[/youtube]
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie, wszystko szybko mi sie nudzi, nadodatek bardzo szybko sie ostatnio denerwuje :). Wiec robienie takiego czegos byloby dla mnie tortura.
Lubie patrzec jak inni robia, ale samemu wole nic nie robic :)

Aczkolwiek savronie moge sie pochwalic ze jedna taka "podawaczke" zaprojektowalem i zrobilem.

Kiedys wrzucilem film na youtube i teraz usunac sie nie da, ale ciul. Obejzec mozecie i tak polowa forum juz mnie zna... "Podawaczka w calosci wykonana przezemnie, moj projekt, moje obliczenia, moje wykonanie."

[youtube]6NRO6dgxfvw[/youtube]

LOLO, potrzebuje pomocy. Nie piszę na priv, bo może któż inny też podpowie. A chodzi mi o cóż takiego. Muszę to zrobić, muszę to mieć. Ten facet robi niesamowite rzeczy. Niestety , trzeba mieć warsztat i narzędzie żeby robić to co on. Ale ten podajnik na kawę jest stosunkowo "łatwy" do zrobienia. Problem w tym że totalnie nie znam śie na tych materiałach, które są używane w tym filmiku:https://www.youtube.com/watch?v=dr-6mCi7HIE
Wiem że to wszystko można kupić w sklepie dla hydrauliki. Jak nazywają się tę wszystkie części miedziane co on używa? Co to za płyn , którym on smaruje każdą część? Czy to klej czy to kwas orto-fosforowy dla lutowania?
 
Do góry