Samo życie...

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Świetna sprawa, też się zastanawiałem. Sam składałeś?
To jest ten największy model? Zastanawiałem się też nad Bugatti, Mustangiem, czy (ten chyba niedostępny) Hoonicorn Mustanga od Kena Blocka. Świetne też jest Porsche 911 GT3 RS.

Było wkleić do działu kolekcje, figurki itp.


Z zonka skladalismy. Bardzo jej sie spodobalo :)

Z lego to jest najwiekszy dzwig. Chinczyki maja wiekszy dzwig ale juz ponad 2000zl kosztuje.

Kupilem tego bo z jednego silnika masz naped na Obrotnice, rostawianie podpor, wysow zurawia, opuszczanie liny i pochylanie ramienia. Wiec troche tych przekladni jest. Mosty, mechanizmy roznicowe. Fajnie.

Nastepne moze kupie chirona, ale obawiam sie ze to juz nie to samo - - mniej inzynierskie ze tak to ujme.


Kurna, dzialu figurek nie moge znalezc.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tu masz cały wątek do takich zabaw:
http://www.hdtv.com.pl/forum/filmy/...ay-dvd-4k-cd-figurki-kolekcjonerskie-itp.html

No i o to chodzi, zawsze jakaś forma relaksu. Sporo oglądałem tego na YT, widziałem też filmy tych samych projektów, ale właśnie z alliexpress.
Dużo taniej wychodzi, ale jak z jakością, już nie pamiętam.

Dzwig kupilem z amazona. w promocji za 160 euro wiec cena git podobna jak z aliexpress. Nie warto podrobki.

Chirona najlepiej kupic z aliexpress na youtube porownania sa i mowia ze roznic praktycznie brak.

Ale akurat dzis, z chinczykow nic nie chce kupowac :) I za 2 tygodnie mam spotkanie biznesowe z hindusem.... to dopiero "samo zycie". od taka odskocznia.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Trzeba było pisać, że sa tu fani LEGO :D
Gdybym wiedział to wczesniej foto bym robił. Wiecie jak to jest. W pewnym wieku, tatusiowie kupują synkom LEGO Technic niby dla nich, a tak na prawdę z nadzieją, że młody da tacie "pomóc" :D
U mnie kilku znajomych w ten sposób wyminiamy się prezentami dla dzieci :D
Teraz już wiekszość gdzieś w pudłach zalega, albo po przerabiana, ale cosik sie jeszcze ostało. U mnie na poddaszu jest cały Legoland plus tory wyścigowe.
Nie wspomnę już o tym, że w Billund cieszyłem się jak dziecko :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
https://londynek.net/wiadomosci/article?jdnews_id=42159

EKS4UaFXUAI5RPh
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bill Gates kupił sobie wodorowy super jacht za 645 milionów dolarów ;)


Jako ciekawostke trzeba zaznaczyc ze to niby jego pierwszy jacht. Wczesniej tylko wynajmowal.

Z mojego punktu widzenia, co taki staruszek bedzie robil na takim jachcie. Jakby byl mlodszy to kumple, wieczne imprezy i dziewczyny. Ale jemu na starosc jacht sie zamarzyl.
Jaka tam bedzie zaloga. 50 ludzi starczy?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kolejny Fake news

że Aqua to jednak na razie koncept, a firma nie utrzymuje żadnych relacji biznesowych z Billem Gatesem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolo będzie miał już dwa ulubione parki rozrywki w Polandii (za 4 dni start) ;)
[youtube]i_E6U4ndL50[/youtube]
[youtube]EbO-PLzfxNM[/youtube]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Zapomniales jeszcze o jednym

Najglebszy basen na swiecie. Tez buduja. Tam bym z checia pocwiczyl nurkowanie.

[youtube]ckZAU9Q0dDg[/youtube]

gf-8mNQ-Squ6-qVF3_deepspot-najglebszy-basen-w-polsce-664x442-nocrop.jpg



A co do, Hyperiona i tego typu zabawy. To nie dla mnie. Ja bym nie wsiadl.
 
Do góry