Samo życie...

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też dostajecie taki spam na skrzynkę mailową (nie tą na forum, prywatną)?
; )

Dzień dobry,

Czy dobrze jest komunikować się po angielsku?

Jestem pani Larisa Halima Ruzgar, syryjska kobieta. Pragnę przenieść się do Polski z powodu przedłużających się niepokojów społecznych / wojny w Syrii, a także codziennych zagrażających życiu ataków grupy terrorystycznej ISIS. Już straciłem moją rodzinę, męża i córkę na zimne ręce śmierci podczas ataku wymierzonego w nasz dom 23 marca 2017 roku, aby zakończyć naszą rodzinę. Ja i mój syn nie byliśmy w pobliżu podczas pożaru krzyżowego. byliśmy w szpitalu, żeby sprawdzić, kiedy zaatakował nasz dom, zabijając mojego ukochanego męża i moją córkę i podpalając dom. Łzy napiszę ci tę wiadomość. On (mój nieżyjący mąż) był bardzo udanym wykonawcą w naftowym mieście Syrii i prywatnie zajmował się złotym pyłem i sztabkami przed swoją przedwczesną śmiercią. Spodziewał się, że zostawił pewną rozsądną sumę pieniędzy, którą chcę zainwestować w sektor nieruchomości, podróże i turystykę, zarządzanie hotelem i inne ciekawe sektory w Polsce.

Jak możesz lub nie możesz wiedzieć, sankcje nałożone przez Stany Zjednoczone i Unię Europejską sprawiły, że prawie niemożliwe jest skuteczne przeprowadzanie jakichkolwiek inwestycji tutaj w Syrii lub nawet transferowanie pieniędzy stąd do innych części świata. Z tego powodu kontaktuję się z Tobą w wielkim zaufaniu z nadzieją, że możesz mi pomóc dostać te pieniądze do Polski w celach inwestycyjnych:

Proszę, chciałbym wiedzieć, jak wygodne może być dla ciebie wsparcie w ten sposób. Cały kapitał do mojej dyspozycji to dziewięć milionów euro. Potajemnie zamknąłem pieniądze w skrzyni bagażowej i zdeponowałem w Czerwonym Krzyżu w Damaszku. Moją szczerą intencją, by napisać do ciebie, jest błaganie cię, byś łaskawie zaakceptował skarbonkę. Dzieje się tak, ponieważ po wojnie nie możemy dokonywać żadnych przelewów bankowych. Są to obecnie najważniejsze problemy, które mnie niepokoją. Dam ci 30% całkowitych pieniędzy jako twoją korzyść z pomocy.

Muszę skorzystać z tej szansy, ponieważ nie mam innego wyjścia, jak tylko zaufać komuś. Nie mogę ryzykować życia tutaj, aby uniknąć końca mojej rodziny. Jako kobieta, ponieważ mój mąż i córka nie żyją, jedyne, co mam, to mój jedyny syn. Zasługuje na godne życie, ponieważ chcę, by dorastał w spokojnym otoczeniu. Przeprowadzę się z moim synem do Polski i zainwestuję pieniądze zgodnie z prawem, twoją radą i wsparciem; możemy współpracować i osiągnąć.

Przewiduję twoją pozytywną reakcję i po otrzymaniu twoich informacji dam ci dalsze szczegóły.

Z poważaniem,

Larisa.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
U mnie w wiosce, wlasciel malej firmy, dostal email z z wiadomoscia ze wujek w USA zmarl i spadek mu przepisal....
Szczeze to nie wiezylem za sa tacy debile na tym swiecie ale koles placil ponad dwa lata, firma zbankrutowala a on chodzil po wsi i chwalil sie ze bedzie milionerem - juz wkrotce....

Byl nawet w TV UWAGA czy podobnym.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Szalona dziewczyna, świetna zabawka, nie mogę znaleźć filmiku żeby zobaczyć jak to się porusza, na wyborczej wyskakuje mi blokada, że mam płacić bo przekroczyłem jakiś limit...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Swietne.

Podziwiam takich ludzi. Bardzo ambitny projekt.
Z taka kobieta to moge sie ozenic :)

Teraz tylko zeby sie nie zmarnowala w jakims korposwiecie. Prywatka i projekty dla firm.

Od zawsze uwazam ze AGH to najlepsza uczelnia techniczno-mechaniczna. A wszyscy na sile probuja udowodnic ze to warszawa.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Akurat do krakowiskeij AGH czasem zaglądam i zawsze jestem pod wrażeniem. Dla mnie to jak politechnika ;)
 
Ostatnia edycja:

Alf2

New member
Gdy bylem studentem Politechniki, to też tam zaglądałem- do akademików podczas Juwenaliow[emoji6]...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry