Root serii F krok po kroku

lfanek

New member
Ja mam router tplink mr3220(posiada USB) z zainstalowanym OpenWRT(gargoyle). Na routerze zainstalwoany jest klient torrent oraz DLNA. Router sciaga pliki bezposrednio na dysk podpiety do routera a ten rozsyla to wszystko po domu :). Tez ciekawi mnie to jak zrobić zeby widział ten dysk jako pamieć USB.
 

Kajtus

New member
@up ściągnij nowy plik SamyGo.zip http://download.samygo.tv/F Series/Widgets/SamyGO.zip w którym jest samba, ten podany przez TDX nie ma klienta samby, serwera samby, PVR, serwera www, chanel info, info baner, sleep timer i pare innych, SamyGo.zip TDX ma 1,8mb, ten z SamyGO • View topic - SamyGO Extensions on F series ma 50mb. dlatego nie ma tych dodatków. Po zainstalowaniu root i dodatków łączymy sie z TV przez FTP i w katalogu mtd_rwarea tworzymy plik smb_userdata, a w nim wpisy.

USER= login # login jeśli jest potrzebny do zalogownia do NAS
PASSWD= haslo # hasło do zalogowania NAS
SERVER= ip samby #IP Twojego urządzenia które ma udostępnione multimedia
SHARES=FILM # jakaś nazwa

Urachamiamy z przeglądarki linkiem http://IP_TV:1080/cgi-bin/test.cgi i klikamy "start" przy wpisie samba.init Po ok 30 sek po wyborze żrudła na tv pojawi się "USB Virt.USB" po jego kliknięciu mamy udostępnione źródła z serwera samby.
 
Ostatnia edycja:

Balbo600

New member
Instalacja SamyGo

Witam!

Robie wszystko krok po kroku i nie moge zainstalowac SamyGo. Po podlaczeniu USB i proby instalacji pojawia sie komunikat :

some activation files not found on USB. Zalaczam zdjecie.

Skad sciagnac brakujace pliki? Mam Samsung ue46es7000

Prosze o pomoc!!!
 

Attachments

  • IMG_0372.jpg
    IMG_0372.jpg
    478,1 KB · Wyś: 167

TV3D

New member
Bez reklam
Oscam-SamyGO (Samsung SmartTV E/F)

Mam takie pytanie,czy na F7000 z najnowszym softem da się odpalić
Oscam na SamyGO :?:


Wiecie może w jaki sposób można zrobić downgrade do 1013.0 poprzez zmianę DNS


Pozdro
 
Ostatnia edycja:

skrobi2

New member
Witam.

Czy jest możliwy root na F6400 z softem 2104 ?

Bo gdy próbuje tym sposobem to niestety sammywidgets nie wykrywa mi SamyGo mimo iż jest w folderze widgets
 

blask333

New member
Witam. Mam pytanie. Jak powrócić do wcześniejszej wersji oprogramowania ? I czy ma ktoś może ostatnią wersję oprogramowania przed blokadą samygo.

  • F-5xxx/6xxx with fw T-MST12DEUC >= 1120.0, latests T-MST12UABC, T-MST12AKUC
 
Ostatnia edycja:

blask333

New member
Witam. Jest możliwość mieć rota na najnowszym oprogramowaniu. Trzeba niestety zalogować się na forum samygo i złożyć dotację w wysokości 10 dolarów. Ma się później dostęp do instrukcji jak zrotować TV z najnowszym oprogramowaniem.
 

spyra23

New member
Witam
Nie chciałem zakładać nowego tematu skoro jest tu juz dyskusja na temat który mnie interesuje.
Mam tv samsung UE46F6500 FW T-MST12DEUC-2113.0
Na forum samygo udał mi sie załatwić płatne pliki potrzebne do zrobienia roota w moim tv, problem polega na tym ze jest tam kilka tych plikow i nie wiem co i jak z tym zrobic.
Czy ktoś mógłby mi napisac jak zrobić roota krok po kroku?
 

arni7

New member
Witam. Jest możliwość mieć rota na najnowszym oprogramowaniu. Trzeba niestety zalogować się na forum samygo i złożyć dotację w wysokości 10 dolarów. Ma się później dostęp do instrukcji jak zrotować TV z najnowszym oprogramowaniem.

No własnei jest problem bo już jest tylko w Bitcoinach płatność - ma ktoś może mozliwość sprawdzenia czy jest tam plik do UE55F6640 dla firmwearu 2116 ?
 

swiatus85

New member
Witam
Nie chciałem zakładać nowego tematu skoro jest tu juz dyskusja na temat który mnie interesuje.
Mam tv samsung UE46F6500 FW T-MST12DEUC-2113.0
Na forum samygo udał mi sie załatwić płatne pliki potrzebne do zrobienia roota w moim tv, problem polega na tym ze jest tam kilka tych plikow i nie wiem co i jak z tym zrobic.
Czy ktoś mógłby mi napisac jak zrobić roota krok po kroku?

podzielisz się plikami?
 
Do góry