Resistance 2

Ogr

New member
Bez reklam
Mefju napisał:
Ogrze masz może na sprzedaż wipeouta HD z pss?;d Albo jacyś inni ziomale z forum? ja jak coś to z pss mam tylko mapy do cod4 , cod4 mi sie znudził totalnie chyba z nim kończe ;p


Co do premier godnych uwagi ; Motorstorm 2 ,Naruto Ultimate ninja storm jeżeli lubisz anime i bijatyki , Mirrors edge itp.Pozdro
Niestety nie mam WHD, Robiłem sciepke z dienekes' shade :) Ale moge ci udostepnic kombinezon SCORPION DEAD SPACE :D za free oczywiscie!
 

mietek099

New member
Alucard1984 napisał:
Co do tematu gry, dochodzą do mnie reakcje 90% moich znajomków, którzy już dorwali ten tytuł i każdy jest wniebowzięty. Tak bardzo się jarają, że oceny w ich mniemaniu spokojnie podchodzą do 9.5 i lepiej. Dla mnie to tegoroczny :krol: fps i multi powininen zgnieść wszystkie inne tytuły. Może troszkę powalczy z nim nowy COD ale moim zdaniem znowu będzie miał problemy z multikiem jak 4 (niestabilne serwy itp) przez co nie będzie zbyt fajni się grało. Za to Resi...
Nie nastawiaj się aż tak na multi. Single na pewno zarządzi, ale co do multi to trzymałbym dystans. Grałem w betę i na tamtą chwilę pod kątem rozgrywki gra prezentowała się "jedynie" zadowalająco. Nie oszałamiająco. Pożyjemy, zobaczymy.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Myślę że wersja Beta nie reprezentuje 10% prawdziwego gameplay'u ponieważ IMO została zaprojektowana pod kontem testowania serwerów, i generalnie multi. Nie było to wydanie oferujące ciekawą rozgrywkę, ponieważ gracz spierał się z "debilnymi" botami bez dopracowanego AI.
Tu masz opinie na temat BETY:
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=31699
 

mataman

New member
Bez reklam
Jakoć wogóle nie mam ciśnienia na ten tytuł. Tyle gier teraz wyszło/wyjdzie (Dead space, GOW2, mirror's edge, prince of persia, tomb raider) że R2 poczeka lub wcale nie zagości u mnie. Grałem w jedynke i nie podeszła mi zupełnie.
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
mataman napisał:
Jakoć wogóle nie mam ciśnienia na ten tytuł. Tyle gier teraz wyszło/wyjdzie (Dead space, GOW2, mirror's edge, prince of persia, tomb raider) że R2 poczeka lub wcale nie zagości u mnie. Grałem w jedynke i nie podeszła mi zupełnie.


ehhhh.. nie można w żadnym razie porównywać 1 części z 2 . 1 to był tytuł startowy niedopracowany pod wieloma względami i nie był za dobrze oceniany poza multi, który zrobił sporo zamieszania ;D Każdy Ci to powie że 2 co nieco się zmieniła szczególnie biorąc pod uwagę oceny jakie padają ... ja tam mam ciśninienie i niedługo je zaspokoje ;p
 

ps_user

New member
Bez reklam
mataman napisał:
Grałem w jedynkę i nie podeszła mi zupełnie.
Nie każdy tytuł ci "podejdzie", i to jest OK. Ale trzeba patrzyć obiektywnie na grę kiedy podejmujesz się jej oceny. Nie powiedziałbym nikomu: "...Nie kupuj, ta gra mi się wcale nie podoba...". Mógłbym powiedzieć że w dobie gier 3/4 generacji, można by się było spodziewać braku bug'ów, braku błędów przy grze w multi itd.
Wydaje mi się że 1 część Resistance była bardzo dopracowana, bo nie zawierała błędów, była bardzo grywalna, urozmaicona itd. Multiplayer rządził, a przezież był to "starter" ;) Mnie bardzo podobał się klimat, takie połączenie M.O.Honor+S.Fiction.

Myślę że 2ga część będzie dużo lepsza, o czym przekonam się jeśli naprawią/wymienią mi konsolę, bo samą grę już zamówiłem :)
 

Alucard1984

New member
Hej. Muszę się podzielić moimi dotychczasowymi wrażeniami ;) Wczoraj późnym popołudniem dostałem przesyłkę z tą gierką ;) i moje wrażenia... well potwierdzam nazwę tematu KILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLER ;p
Do tej pory walczyłem z KRAKENEM (bardzo sympatyczne stworzonko) i Goliathem. Gra pod każdym względem mnie rozwaliła. Jeszcze nigdy nie grałem w tak intensywnego i wciągającego fpsa ;) Zarówno arsenał chimer jak i ten bardziej ludzki jest naprawdę dobrze dobrany. Osobiście nie mam faworyta, każdą giwerą w tej gierce bardzo sympatycznie rozwala się przeciwnika ;) Chcę jak najszybciej przejść single aby dobrać się do zmasowanego online - 64 graczy ;D Bardzo sympatyczne momenty na wyższych poziomach trudności jak leci na Ciebie przyzwoitych rozmiarów stado "golasów" a twój sprzęt ma niestety ograniczoną liczbę amunicji w magazynku... Powiem tak - nie obejdziesz się bez przywalenia typowi z kolby ;p Iq przeciwników jest naprawdę na dobrym poziomie a potyczki z mocniejszymi typami bez użycia np tarczy energetycznej są troszkę ciężkawe ;p Filmiki są też bardzo przyjemne. Może to nie Kojima ale od ekranu nikt Cię siłą nie odciągnie ;) W mojej skromnej ocenie po tych kilku godzinach gry spokojnie daje 9.5 ba moim zdaniem mimo pomruków innych uważam że ta gra to swoista odpowiedź na Gearsy. I w całej dyskusji co lepsze nie ma wygranego. OBYDWIE GRY TO MUST HAVE !!! A ja będąc wiernym graczem ;p wspomagam sony hehe ... I co do samego wydania gry tj. pudełka itp to dla mnie git tak jak LBP - ładna okładka wypełniona od środka itp. Przez braku czasu i mus pracowania musiałem z ogromnym smutkiem odłożyć wczoraj padzika i pójść odpocząć ale dziś zaraz po robocie siadam i łapię za snajperkę...
 

Alucard1984

New member
no gra pękła na singlu. Teraz latam po resztę trophies. żeby było łatwiej na poziomie hard z modem arcade ( masz 3 "życia" i dostajesz xp za każdą chimerę itp ;D, a jak się skończą well GAME OVER :D ) , a to tylko jeden z modów jakie się kryją w tej cud gierce. Pograłem też troszkę Online i jest MASAKRA ! Oczywiście pozytywna ;) Już wiem skąd pierwsza część miała taką reputację odnośnie tego trybu gry. Większa radość i motywacja by być najlepszym dają trofea, które łykamy w trybie CO-OP przez necik oraz normalnym trybie online Comp. Coś czuję, że bardzo długo nie wyjmę tego krążka z czarnulki. Jeżeli ktoś się zastanawia nad tym tytułem a powiedzmy COD 5 to szczerze polecam RESISTANCE 2!
 

Ogr

New member
Bez reklam
Własnie pograłem trzy godziny heh Jak mozna R2 porównywac z genialnym GOW2 :hmm: kpiny R2 do piet nie dorasta !!!!!!!!!
Poczatek jest strasznie nudny ,w lesie jest juz lepiej ale ludzie za co ta gra takie noty zbiera:roll: :confused: Gdybym wiedział to bym nie kupił tej gierki ,jedynka słabo mi sie podobała ,mierna była !Druga cześc troszke lepiej wyglada zobaczymy na koniec (jak dotrwam heh)
Multi fatality ,przestałem myslec o zdobyciu platyny :( Straszny plastik i jeszcze raz plastik,kilku kolesi zawiesiło sie miedzy kartonami i tak biegali w miejscu a miało byc tak pieknie !!! Do tego muza w tle tak smętna ze idzie sie zdołowac :(
Kolejne rozczarowanie :( A moze to po genialnym GOW2 I DEAD SPACE mam zawyżone wymagania:p
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Ta gra to katastrofa :( Miałem zamiar ukończyć singla dla pucharków, ale wczoraj kupiłem PoPa i tym trudniej będzie mi się do tego zabrać.

Ludzi odpowiedzialnych za wypuszczenie w 2008 r. na Playstation 3 gry pokroju Serious Sam (pamięta ktoś to gówno??) winno się ukamieniować :rolleyes:

Poważnie, graficznie ta gra to era kamienia łupanego. Tak brzydkich i prymitywnych textur nie widziałem nigdy wcześniej na tej platformie. Eh, na szczęście genialny PoP mnie uzdrowił :)
 

Mefju

New member
Kurde a wydawało mi się , że R2 to będzie killer , jednak nie :roll: no cóż ,trudno jest jeszcze wiele tytułów do przejścia więc damy rade :D A Serious Sam kojarzę tylko co to było ? Sprawdzę sobie na googlach.
 

brx

New member
dienekes' - miałeś dać tej grze drugą szansę ;)

P.S.
Sirious Sam doczekał się nawet swojej drugiej części :grin:
 

Attachments

  • galeria_galeria_duze_392686031.jpg
    galeria_galeria_duze_392686031.jpg
    175,6 KB · Wyś: 46

arosek22

New member
Serious Sam to gra wybitna i nazywanie jej "gównem" świadczy tylko o autorze.
Pokuszę się o stwierdzenie, że to gra kultowa jej podstawowe założenia to:
- shooter FPP w krzywym zwierciadle
- bajkowe kolory i fabuła
- mnóstwo humoru
- "maxymilizacja rozpierduchy"

a to wszystko ku uciesze graczy.
To gra łatwa, przyjemna - po prostu czysty FUN bez zbędnych wodotrysków, zachwytu nad grafiką czy logika przedstawionego świata.

Biorąc pod uwagę szmat czasu jaki minął od czasu wydania tego tytułu oraz to, że to nie miała być ambitna produkcja na miarę shootera roku, nie uważam porównywania nowych produkcji do Serious Sama jako chłamu za stosowne.

Pozdrawiam ;)
 

brx

New member
Do mnie ten "FUN" nie trafił. Tak jak nie trafiła pierwsza część Resistance, czego następstwem było, iż drugiej części nawet nie miałem ochoty oglądać.
 

dienekes' shade

New member
brx' ie dałem R2 drugą szansę - prawie ukończyłem singla...

Nazywanie rzeczy po imieniu, faktycznie świadczy o autorze...dobrze. Dobór słownictwa można mi wybaczyć, wszak to i tak eufemizm, jeśli wezmie się pod uwagę irytację wywołaną skalą porażki R2.

Z kolei, nazywanie SS "grą wybitną" z pewnością zalicza się do takich świadectw :rolleyes: I nie rozmawiamy tu o gustach - nie można Poloneza nazwać autem wybitnym, tylko dlatego, że założenia miałbyć tani (gówniany), a tym samym dostępny dla każdego.

SS, podobnie jak Polonez, owszem ucieszył, ale... jakim mianem określić tych "szczęśliwców"?

Ekhm, miałem na myśli SS 2 :) :

SeriousSam2_2.jpg


I właśnie, biorąc pod uwagę postęp i upływ czasu, porównanie R2 do SS jest jak najbardziej uzasadnione i o ile temu pierwszemu można to było wybaczyć, to R2 należy, IMO, spalić na stosie.
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
No to mnie pocieszyliście :confused: Od 4 tyg czekam na konsolę z serwisu, żeby włączyć R2, a tu się okazuje że cieniutko :( Aż tak źle chyba nie jest,co?
 

Szczupaczek

New member
Serious Sam był bardzo fajną grą i pokazał że dobrzy programiści potrafią zrobić ładną graficznie i mało wymagającą (sprzętowo) grę.Na początku to miał być pokaz ich kodu, który przerodził się w grę...Od Serious Sama nie wymagałem nic poza relaksującą strzelaniną i to dostałem. A o tym że Resistance 2 jest padaczką widziałem od momentu jak zobaczyłem filmiki z multi...Dziwi mnie wysoka ocena tej gry w NeoPlus...
 
Do góry