Resistance 2

Alucard1984

New member
Już ktoś z was dorwał to cudo ?! ;D Moim zdaniem taki must have na ps3 jak Gearsy na Xboxa . Ja już czekam na ten hicior. W tym tygodniu podzielę się swoimi wrażeniami. A wy ? Jak już macie swoje konkret odczucia z final ver. to zapraszam podzielcie się ;)
 

Mefju

New member
Taa ,Resistance super gra w bardzo dobrej cenie , nie moge się doczekać 2 będzie rzeźnia ;D bym sobie na RS 2 na becie popykał ale mam fart i nigdy nie dostane zaproszenia na żadną bete :cool:
 

Alucard1984

New member
Mefju napisał:
Taa ,Resistance super gra w bardzo dobrej cenie , nie moge się doczekać 2 będzie rzeźnia ;D bym sobie na RS 2 na becie popykał ale mam fart i nigdy nie dostane zaproszenia na żadną bete :cool:

szczerze to dobrze że nie ruszyłeś bety ;p była trochę nie w takim stadium jak powinna być i wrażenia miałbyś trochę nieciekawe... a co do final wersji to cały świat trąbi, że insomaniac wydało grę cud miód i orzeszki... Mając na uwadze fakt, iż każdy serwis o grach ocenia ją na minimum 9 i tu mówię o tych najsroższych jakie działają !! Niektórzy są zdania, że nadchodzi najlepsza strzelanka jaka do tej pory wyszła... Oceny i opinie osób z zagranicy tak podnoszą mi ciśnienie związane z tą grą, że oczekiwania moje można porównać do 8 latka siedzącego przy stole wigilijnym tuż przed rozpakowaniem stosy prezentów !! :D Mimo różnych zdań i wielkiej pokusy zakupienia 360 dla gearsów uważam, że posiadacze czarnulek dostaną produkcję, która skopie tyłek konkurencji w pięknym stylu. Niech żyje :krol: RESISTANCE 2 !!! hihi
 

Alucard1984

New member
znalazłem ten filmik .... http://zeratulpl.blogspot.com/2008/11/resistance-2-w-showshowshowshow.html . Polecam obejrzeć. Nie patrzcie na jakość filmiku ale ogólnie co prezentuje ta gra sobą. Kolega Zeratul dobrze opisuje gierkę ;) aaa już w tym tygodniu dołączę do grona posiadaczy tego cuda ;p


komentarze powalają a i ogólnie polecam jego review innych gier ;) i niestety muszę się zgodzić, że i gearsy i resi są na takim samym poziomie.. kurcze odkładam kasę na Arcade i Gearsy ;p to będzie chyba jedyna gra jaką kupię ale co tam ! ;D
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Aktualnie gram w GOW2 :D Co moge napisac, genialna grafa jeszcze lepsza grywalność !!!Po tym co czytam o R2 coraz bardziej mam ochote ja kupić.
 

Alucard1984

New member
AAA ślepota rzeczą ludzką. Well zazdroszczę Ci ;p Sam chcę kupić ale nie wiem jeszcze, który model wezmę ;) I nie ukrywam, że tylko dla jednej gry... chore to to ;D pozdro
 

Alucard1984

New member
Niedługo ?! ZIOMKI TA GRA JUŻ JEST!!! Na allegro dostępna od ręki za 199 zeta.... SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE :) Ja czekam na mój egzemplarz. Zobaczymy jak poczta da radę ;p Elite mówisz... Ale nie wiem czy bym ją trzymał czy po przejściu gow 2 sprzedał w CH... Jak dobrze wiecie 360 nie urodzi nic więcej poza gow 2, no może gow 3.. Tyle gier a tylko jedna mnie pociaga na tą platformę. Simply ps3 lepiej mi leży ;p no i jestem wiernym posiadaczem psp slim . Kupuje ich zabawki jak leci, poza tv ( tu toshibka ale też czarna ;p ).
 

arsenal

Moderator
VIP
Mogę cię zapewnić, że wyjdzie znacznie więcej niż tylko GoW2. Chociażby FFXIII i Tekken 6 na początek. Do tego parę ekskluzywów w niedalekiej przyszłości. Kup X'a a wyleczysz się z tego lekkiego objawu fanbojostwa Sony.
 

Alucard1984

New member
twoim zdaniem ff XIII i tekken 6 nie wyjdą na ps3? hmmm bo nie rozumiem twojego toku myślenia. Ja mówię o exlusiwach. Miałem w 2007 r. kilka miesiecy 360 i nie widze zadnego dobrego exclusiwa dla ktorego kupilbym ta konsole po raz kolejny


a jedyne co mi przychodzi do glowy to gow 2... moze gow 3
 

Mefju

New member
Oczywiste ,że nie chodzi mu o to że na ps3 nie wyjdzie ff XIII i tekken 6 , tyle że na x'ie będzie można w to zagrać a potem jeszcze w jakieś xboxowe exclusivy , wyluzuj i nie fanbojuj tak ;d


Jeżeli chodzi o to że Sony straciło kilka excuslivów to trudno , musisz sie z tym pogodzić graj na swoim soniaku i olej to w końcu nic ci sie nie stanie chyba z tego powodu że te 2 gry wyjdą rowniez na xboxa , micro~ sypneło groszem to mają i gierki na xboxa . POZDRO
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Mefju to przykład normalnego fana gier ,a nie fana producenta konsoli :)
I do tego ma SONIAKA ;) A jednak da sie trzezwo patrzec na swiat gier hehehe Szacun ziom !!!!!!
 

Sebolex18

New member
Ja tez nie mogłem sie doczekac i juz kupilem resistance 2 na allegro :D mam nadzieje ze poczta polska da rade i nie bede musial czekac wiekow :) jestem ciekaw czy sprosta moim oczekiwaniom choc sadzac po filmikach jakie widzialem uwazam ze wydanie tych 200 zl nie bylo stracone :D jaki tytul jeszcze byscie polecili?? Czekam tez na dead space ale jestem ciekaw waszych opini :) a moze w tym roku zapowiada sie jeszcze jakas premiera godna uwagi??
 

Mefju

New member
Ogrze masz może na sprzedaż wipeouta HD z pss?;d Albo jacyś inni ziomale z forum? ja jak coś to z pss mam tylko mapy do cod4 , cod4 mi sie znudził totalnie chyba z nim kończe ;p


Co do premier godnych uwagi ; Motorstorm 2 ,Naruto Ultimate ninja storm jeżeli lubisz anime i bijatyki , Mirrors edge itp.Pozdro
 

Alucard1984

New member
do mnie poza resistance 2 lecą jeszcze Mirror's Edge i Call of Duty 5 World at War. Obydwie moim zdaniem warte swoich cen. Poza tymi dwiema perełkami polecam jeszcze nowego Tomba dla fanów serii i nie tylko bo to pierwszy prawdziwie next genowy tomb i nie zawiedziesz się na nim oraz ostatnia gra w tym roku to nowy Prince of Persia,też biorę w dniu premiery. Nie mam pojęcia kiedy wyskoczy White Knight Chronicles bo to chyba pierwsze jrpg na tą konsolę gdzie wyrzuciłbym kasiorkę bez zbędnych żali ;D that's all . Co do tematu gry, dochodzą do mnie reakcje 90% moich znajomków, którzy już dorwali ten tytuł i każdy jest wniebowzięty. Tak bardzo się jarają, że oceny w ich mniemaniu spokojnie podchodzą do 9.5 i lepiej. Dla mnie to tegoroczny :krol: fps i multi powininen zgnieść wszystkie inne tytuły. Może troszkę powalczy z nim nowy COD ale moim zdaniem znowu będzie miał problemy z multikiem jak 4 (niestabilne serwy itp) przez co nie będzie zbyt fajni się grało. Za to Resi... No mówiłem już chyba, czekam na ten tytuł jak na żaden inny w tym roku. Wbrew zdaniu i zapatrywań innych np LBP po pograniu 3 godzinki może dłużej leży i się kurzy, za to Dead Space, Fallout 3 a teraz na milion procent Resi 2 będą grzały mają czarnulkę jak na faceta przystało :p
 
Do góry