Rabaty w MM.

Seizo

Active member
Bez reklam
Seizo jak Ci się nie pali to można poczekać, czysto teoretycznie powinno być lepiej i deko taniej ... a czy tak będzie to się przekonamy..
Nie pali. Mam na czym grać i oglądać więc śmiało mogę poczekać. Z tym czysto teoretycznie to może być gorzej, tak jak w przypadku 6 serii J w stosunku do 6 serii F czy H. Czy będzie taniej? Nie sądzę. Będą nas doić tak jak do tej pory, a ceny będą wysokie co najmniej przez pierwsze pół roku.
 

lycone

Banned
Tak próbowałem. Nie mam zwyczaju pisać o szczegółach nie obcując z produktem osobiście ;)
Model 34uc97. Czyli to samo co mój, tyle, że lekko wykrzywiony.
Mowa tylko i wyłącznie o grach. Do pracy również wolę płaski.
Z monitorem 4k też już obcuje od jakiegoś czasu i w tym wypadku zdecydowanie do pracy/gier wolę również ww.
Kwestia czynności do jakich wykorzystujemy i wymagań, nie polemizuję z kimś kto woli 16:9 4K do konkretnej pracy którą wykonuje.
Żeby nie było to pisałem, że zakrzywienie mogę zaakceptować jedynie w przypadku monitora. Mając jednak wybór między zakrzywionym 34" a płaskim 34". Zdecydowanie wybrałbym tak jak Ty. Jest o wiele bardziej uniwersalny z powodów wymienionych przez Ciebie powyżej :) Miałem też przez chwilę dwa monitory i to nie dla mnie i jak bym miał wymieniać swój 24" to tylko na taki ~34" w 21:9. Niestety musiałbym zjechać mocno z detali przy mojej GTX970, ale wrażenia z grania i tak pewnie by przewyższały te na mniejszym monitorze. W sumie to poza Fallout 4 nie grałem w nic przez ponad rok. I specjalnie do tej gry kupiłem kartę graficzną. Maniakiem grafiki też nie jestem i ostatnio coraz bardziej po głowie chodzi mi wymiana monitora.
Powiedz proszę czy jesteś ze swojego modelu zadowolony? Może być na PW, żeby jeszcze bardziej wątku nie rozwalać :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Naturalnie, polecam. Jest tu gdzieś osobny wątek. Sporo tam pisałem.
Zresztą masz całą mase recenzji w sieci, porównania do 4K, za, przeciw, z boku, z tylu, z naprzeciwka itd. ;)
970 spokojnie Ci pociągnie. Ja miałem wcześniej 780Ti i niemal każdy tytuł śmigał/wyglądał rewelacyjnie.
 

lycone

Banned
Gdzieś widziałem Twoje wpisy, ale przeglądam forum na telefonie i szukanie postów to tragedia w TapaTalk. Dla pewności, mówimy o modelu LG 34UM95? Jest teraz w MM za 2949 zł. Jakieś recenzje już przeglądałem, ale wyglądały na sponsorowane i były bardzo ogólnikowe.

Edit:
Teraz sprawdziłem i działa wyszukiwanie w TT. Miałem z tym problem ostatnio. Zabieram się za czytanie :)
 
Ostatnia edycja:

lycone

Banned
Dzięki :) Usiadłem w końcu przed PC i znalazłem wszystkie Twoje posty. Zobaczyłem też sygnature, której w TapaTalk nie widać. Tam masz wpisany ten monitor. Potem ktoś przeczyta moje pytanie i wyjdę na ignoranta, a to wszystko przez TapaTalk :D Kurde kusi mnie ten "monitorek". Chyba zniose swoje Eizo do biura a do pokoju trafi ten LG. Tylko to znowu koszta bo bym musiał coś poskładać, żeby było do czego Eizo podpiąć.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Warto się przekonać, masz w tamtym wątku fotki i garść wrażeń (model 27" i 34" ten drugi QHD)
Dziś nie zmieniam zdania. Jest dokładnie takie samo jak po kupnie.
Sporo osób na priva pytało o ten monitor (wcześniejszy również), kilku kupiło i co istotne, pełne zadowolenie. Obecnie jest już cała masa recenzji/wrażeń.
W razie czego pytaj tam, będzie w jednym miejscu ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry