Rabaty w MM.

Seizo

Active member
Bez reklam
Od wczoraj w sklepie nie dla idiotów jest rabat - 15% na RTV który zostanie naliczony po dodaniu towaru do koszyka. Najśmieszniejsze jest to, że w momencie, gdy chcę dodać towar do koszyka pojawia się komunikat "Przepraszamy wystąpił błąd podczas dodawania do koszyka". Promocja z której nie można skorzystać. Kpina jakaś. Próbuję od rana. Macie podobnie, czy to może wina mojego oprogramowania?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Faktycznie działa, w końcu po kilkudziesięciu próbach udało mi się dodać do koszyka ale to chyba wina ich serwerów. 65JS8500 za 9255 zł. Jak sądzicie? Warto?
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Jak kupisz przez Net i dodasz paragon do swojego konta to dostaniesz 5%
Na następne zakupy a to masz prawie 500 zł czyli np. BD do tego TV prawie za darmo ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jak kupisz przez Net i dodasz paragon do swojego konta to dostaniesz 5%
Na następne zakupy a to masz prawie 500 zł czyli np. BD do tego TV prawie za darmo ;)

Mam PS3 i PS4 wiec kolejny odtwarzacz BD mi niepotrzebny. Myslicie ze po nowym roku moze byc jeszcze taniej. Nie ukrywam ze chętnie bym go wziął ale za około 8500 zl. W sieci my center jest tez do nabycia 60f7000 na 200 hz matrycy za 6500 wiec nie wiem czy jest sens inwestowac w 4k skoro materialu jak na lekarstwo.
 
D

Deleted member 121090

Guest
W sieci my center jest tez do nabycia 60f7000 na 200 hz matrycy za 6500 wiec nie wiem czy jest sens inwestowac w 4k skoro materialu jak na lekarstwo.
I to może być słuszna koncepcja.
Dodatkowo nie jest wykrzywiony, no ale niestety 5'' mniejszy.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Z BD to był przykład !
Tak się składa że ze przed Świętami zrobiłem zakupy w MM i po zsumowaniu
Nawet się nazbierało prawie 300 zł do tego -15 % na kupno nowej Golarki
I całkiem fajna cena się zrobiła Miałem ponad 500 zł TANIEJ !!!
Jestem zadowolony bo takiej ceny w Necie NIGDZIE NIE MA ;)
 

vectra1

Member
Bez reklam
To jest promocja roku, rabat minus 15% a sprzęt droższy o 30% od konkurencji :D
Oczywiście pomijam gazetkowe pozycje, które często sprzedają na minimalnej prowizji żeby ściągnąć ludzi.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Lubię takie WPISY !!!
Jak napisałem wcześniej :
Golarka normalna cena 1600 do tego - 15% to na AL MASZ PODOBNĄ cene
Dodałem moją promocję i kupiłem Golarkę za 1049.27 zł
Jak To się ma do tego co PISZESZ !
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Lubię takie WPISY !!!
Jak napisałem wcześniej :
Golarka normalna cena 1600 do tego - 15% to na AL MASZ PODOBNĄ cene
Dodałem moją promocję i kupiłem Golarkę za 1049.27 zł
Jak To się ma do tego co PISZESZ !

:confused: Golarka za 1600 zt?? Wow!! Co ona robi? Kawę podaję , skarpetki prasuje i drukuje pieniędzy? :D:D
 
D

Deleted member 121090

Guest
To jest promocja roku, rabat minus 15% a sprzęt droższy o 30% od konkurencji :D
Oczywiście pomijam gazetkowe pozycje, które często sprzedają na minimalnej prowizji żeby ściągnąć ludzi.
Poważnie?
No to przyjrzyjmy się temu bliżej.
Np. jak czytam na konkurencyjnym forum dzisiaj w MM koledzy kupili OLEDA 910 za 7683,15zł.
Podaj gdzie go można kupić o 30% taniej.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Seizo to jest Nabijanie ludzi w butelke żeby wierzyli że po świętach taniej i szukają takich jeleni :)
Odpuść, poczekaj, popytaj, nie napalaj sie
 
Do góry