PSP Go

Masta_J

Active member
Bez reklam
Biedny bambo, wszędzie tylko wyśmiewany...
Daj linka to powspominamy :)

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Nie ma co się oszukiwać Bambo spójrz na opinie forumowiczów lub chociażby komentarze pod newsami z Go. 99,9% Go się nie podoba raczej nikomu. Jest typowym sposobem na wyciągnięcie kasy od naiwniaków.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Handheld powinien być przenośny, a postawienie na e-dystrybucję przywiązuje gracza w pewnym sensie do miejsc, gdzie jest internet. Inną sprawą było użycie w psp napędu UMD, na którym gry w ogóle się nie sprzedawały ( 6 najlepiej sprzedających się gier na Nintendo DS rozeszło się łącznie w większym nakładzie niż 100 najlepiej sprzedających się łącznie gier na PSP !! ). Drugą sprawą jest absurdalna cena PSP GO, która pogrąży tą konsolę. Wygląd to oczywisty :lol:
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Dziś popykałem sobie na swoim PSP w Tekkena, i powiem wam, że za nic nie zamieniłbym tej maszynki na szkaradne Go! Ten Tekken pomimo grafiki z PS2, dał mi tyle funu, że już się cieszę na reaktywację handhelda Sony (assassins creed, resident evil, gran turismo). Jednak PSP bije wszelkie inne handheldy na głowę!!!
 

debeef

New member
Bez reklam
Podpisuję się rękami i nogami pod powyższym. To że T6 będzie na silniku T5 też mi nie przeszkadza...czekam też oprócz powyższych na LBP. Do teraz nie mogę się domyśleć dlaczego cena uboższego urządzenia jest dużo wyższa niż zwykłego PSP.
 

lyon7

New member
Psp Go

Posiadam PSP 3000 i jedyny mój wniosek,że bezsensu jest wywalac kase na GO jeśli ktos posiada już jakiekolwiek PSP. Mój brat też posiada PSP 3000 do ,którego dokupił sobie karte 16 giga pamieci i wszystko chula tak jak należy a w jakości grafiki i dźwięku różnicy żadnej nie ma bo to cały czas ten sam stary PSP tylko po liftingu i z wiekszą pamięcia fabryczna i troszeczke mniejszym ekranem(kosmetyczna zmiana jak dla mnie)....2ga fotka od PEEKA,który rozpoczął ten post moim zdaniem tak powinien wyglądać następca PSP czyli PSP2 z obsługą obrazu i video o jakości 720p i dzwięku DD lub DTS 5.1 Headphone surrand do tego 2analogi tak jak na fotce,z dużą pamięcią flash wbudowaną okolo 120giga.....tak tylko sobie głośno myślę...Pzdr
 
Do góry