PSP Go

debeef

New member
Bez reklam
kolega dochytał w nowych modelach 2000 i w 3000 nie można przerobić psp, bo zastosowano nową płytę główną
 

mataman

New member
Bez reklam
Nastepny znawca. Co prawda nie wszystkie modele 200+ mozna przerobić ale istnieje taka opcja. Kwestia date code jaki posiada konsola.
 

debeef

New member
Bez reklam
te których nie da się przerobić to te nowsze 2000...czyli nadal tak jak pisał kolega powyżej. Znawcą nie jestem, bo nie trzeba nim być żeby to wiedzeć. Skończyłem też 15 lat dawno temu więc się tak nie napinam;) Oj sprawdziłem też skończyłeś 15 lat jakiś czas temu...w takim razie to musi być dlatego, że jesteś krawaciarzem;)
 

Mefju

New member
Za dziwnie wygląda i jest za droga , abym planował ją kupić , prędzej kupie sobię starszy model za owiele mniejszą kasę i dla mnie w porządku.Pozdrawiam.
 

Kent

New member
Tyle wersji tego PSP wypuszczają, aż dziwię się, że jest to dla Sony opłacalne. Nie podoba mi się Go, zdecydowanie zostanę przy swojej Slimce, a zmniejszenie wyświetlacza w najnowszej wersji uważam za kpiny :hmm:
 

debeef

New member
Bez reklam
Widzę, że nie tylko ja nie widzę sensu inwestowania w psp go...nie wiem czym oni chcą przyciągnąć klientów.
 

Peek

New member
Bez reklam
Podzielam wasze zdanie, nie dość, że jest brzydkie, a rzekłbym nawet pedalskie, to jeszcze zabrali największy atut zmniejszając wyświetlacz.
 

k0val

New member
ja tam mam starego dobrego fata którego kupiłem zaraz po premierze w Polsce na którym mogę nie tylko odpalać gry przeznaczone na psp ale i PlayStation one oraz gameboye.Dzięki nie oficjalnym softom mam możliwość korzystania z masy ciekawych programików o których sony nie pomyślało.
Jednak teraz psp odeszło trochę w kąt na rzecz ipoda touch który według mnie jest najlepszym handheldem na rynku(dotykowy ekran masa darmowych aplikacji ,gry wyglądające tak dobrze jak na psp(wykorzystujące czujnik ruchu i dotykowy ekran) ,wygodne przeglądanie stron www i doskonała jakość muzyki bo to jest przede wszystkim ipod)Jak dla mnie psp go nie ma z nim szans(nawet i ze starszymi braćmi - cena ,ekran i ogólne wrażenie)
 

k0val

New member
Wielu graczy rezygnowało z dobrej grafiki na PSP na rzecz ekranu dotykowego u największego dotychczasowego rywala PSP - Nintendo DS.Ipod touch łączy w sobie te dwie cechy dodając do tego coś więcej albowiem rewelacyjny czujnik ruchy te trzy funkcje(dobra grafika,dotykowy ekran, czujnik ruchu) dają niesowite połączenie w grach i jak dla mnie zostawiają konkurencje daleko w tyle.Płatne gry są znakomicie rozbudowane i nie dorgie (za najlepsze około 10zł) Można je pobrać z czegoś podobnego jak PS store czyli iTunes Store.
 

mietek099

New member
IMO dotykowy ekran w DS'ie jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż ekran w iPod'zie. Mam na myśli to, że w DS'ie mamy jeszcze górny ekran a w przypadku iPod'a, musimy mazać paluchami po wyświetlaczu. Dla mnie to kiepskie rozwiązanie gdyż najzwyczajniej w świecie czasem zasłaniamy sobie paluchami ekran gry. Natomiast wracając do PSP Go - za tą cenę wolałbym gdzieś dorwać PS3... a jeżeli bym już posiadał, to kupiłbym sobie tańszego handheld'a a resztę wydałbym na gry. Z pewnością cena nowego PSP szybko ulegnie zmianie, ale jeżeli zwykły Slim jest nadal dostępny na rynku to kompletnie nie widzę sensu w inwestowanie w Go.
 

k0val

New member
Już lepiej kupić ps2 z kolejnego powodu braku napędu umd.Jesteśmy skazani na cyfrową dystrybucje sony i kupowanie gier po stałych cenach ,nie mamy możliwości kupienia używanej gry chociażby z allegro o wiele niższej cenie.Jak dla mnie to koronny argument.
 

Bambolo82

Banned
Dlatego właśnie uważałem, że biadolenie fanbojów Microsoftu że PSP (Fat i Slim) ma UMD ktore jest BEEEEE było kompletnie fałszywe, złosliwe i nieszczere i bez sensu. Przeciez ewidentnie jak gra/film ma fizyczny nośnik, to jest to z korzyścią dla mniej zamożnych i uczciwych graczy, którzy mają możliwość handlowania/wymieniania się używanymi grami.

Micorosoft też przez jakiś czas po kompromitującej porażce HD-DVD z Bluray lansowało teorię, że im nie zależalo wcale na nośniku fizycznym HD bo dystrybucja cyfrowa to przyszlość i że to takie niby dobre dla konsumentów. No, cóż, jak widać teraz to dobrze, wcale tak nie jest.

Ja, dzięki płytom Bluray bardzo tanio gram w najlepszde gry na PS3.

Sieci handlowe też sobie nie życzą dystrybucji cyfrowej: http://www.ps3team.pl/?p=6343

Pamiętam wrzask fanbojów Xbox'a jak kiedyś bronilem na tym forum nosników fizycznych Bluray i UMD (sukces Sony w tzw. wojnie formatów), argumentując że interes sieci handlowych spowoduje, że jeszcze długo format fizyczny filmów/gier bedzie miał znaczenie. Jak widać nie mylilem się wtedy gdy mnie wyśmiewano.

Generalnie PSP Go bardzo mi się podoba, bo nareszczcie jest prawdziwym handheldem, ktory będzie mozna schować do kieszeni. No i przy tym zachowano specyfikację techniczną, ktora pozwala na tworzenie poważnych gier. Nie podoba mi się tylko likwidacja napędu UMD (droższe granie) i wysoka cena startowa. Myśle jednak, że cena szybko zjedzie, będą różne promocje itd.
 
Do góry