Ps51d6900

bszczudlo

New member
Odnośnie połączenia z liveboxem w ps51d6900

Dla wszystkich zmagajacych sie z wifi przez liveboxa informuję że do połączenia z siecią wymagany jest kod dostepu o max. liczbie znaków 8 - po zmianie wszystko powinno działać - taką informację dostałem na infolinii Samsunga.
Pzdr.
 

Guard

New member
W VOBISIE jest za 3799zł z dwoma parami okularów.
Do tego można zdecydować na dodatkową gwarancję - kolejne 12m-cy 139zł, a kolejne 24m-ce 199zł.
Ja chciałem kupić LED-a ale czytając wasze opinie decyzja zapadła i będzie to Plazma Samsunf Ps51d6900.
TV zamierzam kupić na początku listopada.
 

matikm

New member
Taaa w Vobisie to robią z ludzi idiotów. Zamówiłem samsunga 51d6900 bo jako jedyni mieli 2 pary okularów.Po telefonie konsultant oświadczył że oczekiwanie będzie wynosić do 10 dni bo sprowadzają od producenta, myślę ok poczekam 10 dni co mi szkodzi zamówiłem. Po 16 dniach:popcorn: i licznych telefonach dostałem maila że okres się przedłuży o kolejny tydzień bo telewizor już jedzie, ok to czekam zawsze to 300zeta w kieszeni i sklep na miejscu. W sumie po 3 tygodniach znowu mail że oczekiwanie sie przedłuży o 14dni. Z lekka poirytowany zobaczyłem na alledrogo okulary 280zł komplet plus tel w sprawdzonym neo24 3670 .Tel na infolinie samsunga i oświadczenie że po telewizory 50cali przyjeżdża serwis więc telewizor zamówiłem o godz 14 a rano o 12 telefon że tel. jest do odbioru. Pojechałem rozpakowałem, pooglądałem, posprawdzałem i okazało się że w pudełku są okulary:fool: nawet na pudełku wielkie logo okulary 3D free a na ich stronie nie ma. No ale z tego złego mam teraz 4 pary googli i przynajmniej cała rodzinka może patrzeć, a vobisa omijam z daleka.
 
Ostatnia edycja:

pikos1

New member
dla stojących przed wyborem gdzie kupić TV z gratisowymi okularami

A ja kupiłem swój TV w ELECTRO.pl i teraz powiem szczerze, że żałuję... Jedna para okularów była ewidentnie używana - pudełko zaklejone taśmą klejącą bo oryginalna naklejka była przerwana, okulary nie były zapakowane w miękką folię ochronną i nie miały na szkłach folii ochronnej oraz miały widoczne odciski palców. Złożyłem reklamację ale ją praktycznie z automatu odrzucili mimo spisanego z kurierem oświadczenia.

* dla chcących dokonać zakupu w electro.pl polecam lekturę http://www.opinie-electro.pl/.. niestety znalazłem tą stronę jak już zaczęły się problemy... oczywiście czy kupować u nich czy nie zależy od każdego z osobna... niektórzy są zadowoleni... ja nie... głównie z powodu podejścia sklepu do rozpatrywania reklamacji
 
Ostatnia edycja:

oczo

New member
To ja chyba mialem jakis fart. Tez zamawialem w electro.pl 3 miechy temu i wszytsko w jak najlepszym porzadku. Kurier nawet wniosl do domu tv bez marudzenia. Okulary szt. 2 w pudle z tv nowki z folijkami na szkielkach i w piance.
 

marioaudi

New member
U mnie też słychać ten TV. Na początku pierwsza myśl to: f...ck mam pecha - mój bzyczy, tym bardziej że sprawdzałem to w sklepie i nie było nic słychać, jedynie po przyłożeniu ucha za obudowę ale ledwo ledwo. Teraz się z tego śmieję bo był czarny ekran a dźwięki się nasilają wraz ze wzrostem jasności obrazu :). W chwili obecnej nie zwracam na to uwagi, nie przeszkadza mi to. Model wyprodukowany w kwietniu. Zaznaczam, iż jestem czuły na jakieś dziwne dźwięki. Podejrzewam, że większość osób, których nikt nie uświadomi, że plazma może bzyczeć nie będą tego słyszeć. Obecnie jestem po wymianie panela i obudowy, gdyż reklamowałem uszkodzony napis "Samsung" na obudowie no i przy okazji bzyczenie. Uszkodzony napis - wymiana obudowy, bzyczenie - wymiana panelu (szkła) na nowe. Po wymianie słychać dalej ale trochę mniej, oczywiście przy ściszonym dźwięku i ciszy w pokoju.
Ogólnie obawiałem się tego buczenia (właściwie to nie wiem jak to nazwać bo nie jest to ani bzyczenie ani buczenie tylko coś po środku) ale teraz jestem zadowolony, że nie przekreśliłem zakupu tej plazmy z powodu potencjalnych odgłosów telewizora. Jak najbardziej polecam zakup tego TV.Relacja cena/jakość obrazu/ilość cali nie do pobicia a osobom, którym przeszkadzają dźwięki niech nie obawiają się reklamować telewizora. W moim przypadku serwis nie robił żadnych problemów.

Na jakiej podstawie wymienili Tobie tez panel ?? czy chodzilo Tobie tylko o obudowe ??
Ja wlasnie sie obawiam bo dzownilem na infolinie i powiedziano mi ze jezli nie bedzie przekraczac 30 dbl glosnosc samego urzadenia to moge mnie obciazyc kosztami za serwis :(:(
 

marioaudi

New member
Bo Samsung daje te okulary do każdego pudła ale podejrzewam że cześć sprzedawców "kradnie" to wyposażenie i sprzedaje osobno potem.

mylisz sie kolego w tym roku okulary nie sa w zestawie z TV moze w modelu 8000 tylko a jakis czas byla promocja w kilku sklepach ze dodawane byly za 1zł para tak jak ja kupilem 2 za 2 zł niketorzy dawlai gratis bo nie wliczali tego do ceny. Jedynie w mdelach 2010 C wyciagali z kartonow wiem bo mialem zamiar kupic rok temu :)

Ps Czy ktos testowal juz nowy soft do TV ??
 

marioaudi

New member
To dziwne bo ja mam produkcja sierpień 2011 i miałem okulary w kartonie z wyraźnym nadrukiem na pudle

Moze masz jakis najnowszy wypust juz bo w zeszlym roku tez pod koniec roku byly za free :)
jak u ciebie z brzyczeniem wogle bo umnie niestety slychac nawet gdy glosnosc jest na 10 a na zero to jzu niezle daje utradziwiekami:(
 

Guard

New member
Taaa w Vobisie to robią z ludzi idiotów. Zamówiłem samsunga 51d6900 bo jako jedyni mieli 2 pary okularów.Po telefonie konsultant oświadczył że oczekiwanie będzie wynosić do 10 dni bo sprowadzają od producenta, myślę ok poczekam 10 dni co mi szkodzi zamówiłem. Po 16 dniach:popcorn: i licznych telefonach dostałem maila że okres się przedłuży o kolejny tydzień bo telewizor już jedzie, ok to czekam zawsze to 300zeta w kieszeni i sklep na miejscu. W sumie po 3 tygodniach znowu mail że oczekiwanie sie przedłuży o 14dni. Z lekka poirytowany zobaczyłem na alledrogo okulary 280zł komplet plus tel w sprawdzonym neo24 3670 .Tel na infolinie samsunga i oświadczenie że po telewizory 50cali przyjeżdża serwis więc telewizor zamówiłem o godz 14 a rano o 12 telefon że tel. jest do odbioru. Pojechałem rozpakowałem, pooglądałem, posprawdzałem i okazało się że w pudełku są okulary:fool: nawet na pudełku wielkie logo okulary 3D free a na ich stronie nie ma. No ale z tego złego mam teraz 4 pary googli i przynajmniej cała rodzinka może patrzeć, a vobisa omijam z daleka.

Dzięki za informację, byłem w Vobisie i dostałem taką informację "czas oczekiwania 10 dni" hehe pewnie coś ci to mówi :)

Miałem zamiar zamówić w electro.pl ale widzę negatywne opinie na temat tego sklepu i zaczynam się zastanawiać.

ps: panowie jak to jest z tymi okularami one są w standardzie czy ich nie ma ? Bo jak wyszykuję w wyszukiwarce skapiec.pl albo ceneo.pl to tylko w niektórych sklepach zawarta jest informacja o okularach w środku.

Dzięki
 

matikm

New member
Zamów w NEO 24 z płatnością przy odbiorze, jeszcze się na sklepie nie zawiodłem a biorę u nich często, masz możliwość odbioru osobistego i sprawdzisz sobie na miejscu stan telewizora oraz czy są okulary. Jak nie będzie to zawsze możesz zrezygnować i nie odebrać (będziesz widział na kartonie czy są, mi na infolini mówili że nie ma a były) ale i tak mają sklep najtaniej i nawet jak by nie było to na allegro kupisz komplet za 285
ja brałem u nich

Okulary 2 Szt 3D SAMSUNG SSG-3100GB Uniwersalne (1889847946) - Aukcje internetowe Allegro

z wysyłką to cię wyjdzie 3955zł za komplet a vobis 3850 z odbiorem własnym. Tak więc 105zł już sie robi do przełknięcia. A Electro.pl sobie odpuść sam się przejechałem


Moze masz jakis najnowszy wypust juz bo w zeszlym roku tez pod koniec roku byly za free
jak u ciebie z brzyczeniem wogle bo umnie niestety slychac nawet gdy glosnosc jest na 10 a na zero to jzu niezle daje utradziwiekami

Odnosnie bzyczenia słychac ale powiem ci że w poprzedniej plazmie Panasonicu 42 cale też nie było wcale ciszej no może trochę ale między nimi jest różnica 9 cali a to też ma znaczenie. Niestety plazmy mają to do siebie że je słychać i tego się nie uniknie, jednemu to przeszkadza bardziej drugiemu mniej, ja byłem tego świadomy a i tak wybrałem plazmę. A bzyczenie rekompensuje sobie rewelacyjnym obrazem z plazmy oraz lepszymi parametrami
 
Ostatnia edycja:

photeek

New member
Na jakiej podstawie wymienili Tobie tez panel ?? czy chodzilo Tobie tylko o obudowe ??
Ja wlasnie sie obawiam bo dzownilem na infolinie i powiedziano mi ze jezli nie bedzie przekraczac 30 dbl glosnosc samego urzadenia to moge mnie obciazyc kosztami za serwis :(:(
Panel wymienili z powodu "bzyczenia". Wszystkie elementy tv są tak ze sobą zintegrowane, że w tym przypadku serwis przyjeżdża z nowym panelem i wymienia go w domu. Też mnie to zdziwiło bo wyobrażałem sobie, że zabiorą telewizor i Heniek na stole lutowniczym wymieni część odpowiedzialną za generowanie wysokiego napięcia. A tak wymieniono mi panel na nowy a stary poszedł do utylizacji. Zaskoczyło mnie to że wewnątrz tv jest tak mało części - panel do którego przytwierdzone są 4 płyty na podobieństwo płyt głównych w kompie. Zrobiłem nawet zdjęcia ale nie wklejam bo nie wiem czy jest to prawnie dozwolone. Sam serwis nie posiadał urządzenia do pomiaru dźwięku co również mnie zdziwiło. W przypadku gdyby robili pomiary miernikiem zażądał bym świadectwa wzorcowania aby pomiar był wiarygodny. W każdym razie włączyłem panom 2 jasne sceny, stwierdzili, że rzeczywiście bzyczy za mocno i uwzględniają reklamację. W interesie Samsunga jest żeby Cię zniechęcić, a serwisanci to lokalne firmy (tak było w moim przypadku) i pewnie w większości nie posiadają miernika hałasu, a w ostateczności koszty dojazdu nie powinny być wysokie.
 

kita1988

New member
Panowie proszę Was o radę pilnie szukam dobrego wieszaka takiego aby mi TV nie spadł :p Tyle tego jest że nie wiem co wybrać;/ zależy mi aby tv leżał jak najbliżej ściany ale nie interesuje mnie wieszak na tych linkach
pozdrawiam
 

Duzeer

New member
Ok chłopaki, zamawiam. Postaram sie opisac moje wrazenia po jakims czasie, z punktu widzenia gracza oczywiscie ;) dzieki za odpowiedzi. Cya


A wiec tak. Ogolnie telewizor dostaje odemnie 5/5
Dlaczego:
Obraz swietny, wydeje mi sie ze roznica u dosc drozszej konkurencji jest zbyt mala w stosunku do ceny zeby mowic, a tamten jest lepszy. Glownie gram na telewizorze i oglądam filmy w duzej rozdzielczosci i jestem zadowolony. Jedyny minusik to troszke ciemny obraz przy filmach 3d - jak narazie tylko SBS, nie mialem zadnego oryginala. Jednak ze gralem w gry 3d i tez bylo ciutke ciemno. Ale powiem tak, po 2 minutach patrzenia juz nie pamietasz ze obraz pociemnial po przelączeniu w tryb 3d.
Dzwiek, jest ok. Troche boli niemoznosc regulacji tonow niskich i wysokich. Uzywam zewnetrznego naglosnienia wiec nie bede sie zbyt udzielal w kwest audio.
Smuzenia nie zauwazylem, bzyczenia nie slyszalem. Powidoki dostrzeglem ale zupelnie przypadkiem, przelączalem sie miedzy source'ami. Po za tym momentem nie dostrzeglem nic nie pokojącego w trakcie korzystania z tv (gry filmy). Gram duzo, a brat katuje guitar hero gdzie jest duzo statyki i puki co jestem zadowolony. Opcji tak zwanego przewijania jeszcze nie wyprobowalem.
Co do filmów odtwarzanych przez tv to zdaza mi sie coraz czesciej ze sie zwiesi. Wywala sie do menu, trzeba wlączyc plik jeszcze raz i przewiną fragment na ktorym sie tnie. Troche irytujące to. Jednak, jak narazie zdaza sie to tylko przy filmach SBS 3d. Na kompie dzialają bez zarzutu, tylko tv nie chce ich przemielic. Jeszcze nie mialem okazji odpalac plików wiekszych niz 4gb. Mam nadzieje ze bedzie bez zgrzytów.
Po za tym to tv super.
Aha, nie sprawdzilem jeszcze opcji internetowych, bo nie mam neta w salonie :/ mam nadzieje ze ma co zaoferowac. Juz sam fakt wbudowanego wifi jest zachecający.
Generalnie rozmiar matrycy i stosunem ceny do jakosci przemawia za tym tv w kazdym aspekcie. No chyba ze ktos ma za duzo pieniedzy i chce cos naprawde wyczesanego
 

czasp

New member
Witam, mam zamiar nabyć ten tv, ale mam pytanie odnośnie czytania napisów. Rozumiem, że nie ma problemu przy odtwarzaniu napisów z dysku podłączonego bezpośrednio pod usb, ale mam dysk twardy podłączony do routera ( ma funkcje DLNA ) którego zawartość rozprowadzam po domowej sieci i tutaj pytanie jak wygląda odtwarzanie napisów, które nie są wklejone w film. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 

daddy cool

New member
Witam, mam zamiar nabyć ten tv, ale mam pytanie odnośnie czytania napisów. Rozumiem, że nie ma problemu przy odtwarzaniu napisów z dysku podłączonego bezpośrednio pod usb, ale mam dysk twardy podłączony do routera ( ma funkcje DLNA ) którego zawartość rozprowadzam po domowej sieci i tutaj pytanie jak wygląda odtwarzanie napisów, które nie są wklejone w film. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Mój TV nigdy nie miał problemów z odczytem napisów znajdujących się w folderze z filmem ( bez względu na format napisów) Ale po zmianie softu na nowszy tj. z 1013 na 1015 przestał widzieć napisy zawarte w pliku mkw ( nie potrafię sobie z tym poradzić). Mam ten TV od 2 miesięcy i szczerze polecam bo jakość obrazu rewelacyjna, uważam że to najlepsza propozycja w przedziale cenowym do 4500zł.

W przeciwieństwie do niektórych użytkowników nie zauważyłem w swoim egzemplarzu tendencji do generowanie jakiegokolwiek brzęczenia czy innych niepotrzebnych dźwięków. Jedynie przyczepiłbym się do pilota - tak kiepskiego rozkładu funkcji chyba jeszcze nie widziałem ;)
 
Do góry