Ps51d6900

Rimes

New member
witam, dokonałem zakupu tego TV i czekam, ale słyszałem, że zauważalne jest w nim lekkie smużenie. Czy jest na to jakaś rada?
Czy jest w tym samsungu menu serwisowe, jeśli tak to jak się do niego dostać?
Z góry dzięki za odp.
Pozdrawiam.
 

5hiva

New member
Poczekaj aż dostaniesz tv i sam rzeczywiście zobaczysz - ja u siebie nic takiego nie zauważyłem więc nie ma co się na zapas martwić.
 

patryk274

New member
Czy istnieje możliwość doinstalowania przeglądarki?

Na stronie samsunga jest aktualizacja do telewizora: T-MST5DEUC-1015.0
W swoim odbiorniku mam 1013.0
Aktualizacja wnosi tylko:
- Improve to connect Lovefilm App (Only UK)

Czy jest to skrócony ChangeLog?
 
Ostatnia edycja:

2bouble

New member
Witam. Czy komuś udało się połączyć laptopa z tv przez wifi (to co wyświetla komp chce by było widoczne na ekranie telewizora)? Jak to zrobić?

p.s. mam go parę dni, na razie jestem pod dużym wrażeniem mimo, że nie miałem jeszcze czasu go do końca przetestować. Jak troszkę przy nim posiedzę to będzie relacja.
 
Ostatnia edycja:

daaaniel

New member
Witam. Czy komuś udało się połączyć laptopa z tv przez wifi (to co wyświetla komp chce by było widoczne na ekranie telewizora)? Jak to zrobić?

p.s. mam go parę dni, na razie jestem pod dużym wrażeniem mimo, że nie miałem jeszcze czasu go do końca przetestować. Jak troszkę przy nim posiedzę to będzie relacja.


jeśli to co wyświetla komp ma być widoczne na tv to tylko kablem przez hdmi lub rgb, a jeśli chcesz mieć dostęp do plików w kompie to musisz zainstalować SAMSUNG PC Share Manager, odszukać tv w sieci w kompie i dodać do sieci domowej i jeszcze wyłączyć zaporę no i wybrane foldery udostępniasz w tym programie przeciągając z okienka do okienka ale nie wiem czy jest sens, bo robi się problem gdy chcesz coś usunąć z tych folderów, trzeba na nowo je usuwać z udostępnionych, u mnie dodatkowo muszę zrestartować kompa bo nawet po usunięciu pokazuje mi, że są używane przez jakiś program
dużo wygodniej kupić twardy dysk przenośny najlepiej na 1 usb bez zasilacza (bo niektóre są podłączane do 2 usb albo z zasilaczem) i wrzucasz sobie w chwilę co chcesz, ja kupiłem LG 640GB HXD5U64GL, lekki, malutki, wisi sobie za tv na kabelku :)

 

A_C

Member
Od 3 dni mam ten telewizor, jak narazie jestem z niego zadowolony, mam jednak pytanie dotyczące hdmi-czy to złącze posiada kanał zwrotny?

I drugie pytanie - czy pliki .mkv odtwarza z pendrive, niby w e-instrukcji napisano iż odtwarza lecz gdy próbowałem wyświetliło komunikat o nieobsługiwanym formacie.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Oczywiscie że radzi sobie z mkv, bracikowi chodzi prawie wszystko, chyba tylko jeden film nie odtwarzał poprawnie a testowaliśmy już chyba kilkadziesiąt.
 

A_C

Member
nie ma ARC z tego co wyczytałem na avforum, gdzie kupiłeś i czy dostałeś okulary w komplecie?
@lamparcicho-tv kupiłem przez internet, bez okularów.
Okulary dokupiłem, nie chcę być posądzony o reklamę sklepu więc nie podam nazwy, mogę dodać iż wybrałem sklep z własnym transportem, wnieśli, rozpakowali, obejrzałem tv. i dopiero podpisałem i zapłaciłem.
Z tym ARC to się zawiodłem, myślałem że jak 1.4 to automatycznie ma kanał zwrotny.

Oczywiscie że radzi sobie z mkv, bracikowi chodzi prawie wszystko, chyba tylko jeden film nie odtwarzał poprawnie a testowaliśmy już chyba kilkadziesiąt.
Dzięki Cactusek, widocznie mam pecha, pobrałem krótkiego sampla z biohemmet i niestety nie odtwarza.
Będę próbował na innych filmikach.
 

5hiva

New member
I drugie pytanie - czy pliki .mkv odtwarza z pendrive, niby w e-instrukcji napisano iż odtwarza lecz gdy próbowałem wyświetliło komunikat o nieobsługiwanym formacie.

Jeszcze nie trafiłem pliku mkv/mp4/avi którego by mi nie otworzył. Jedynie na dwóch lub trzech wmv się poddał na grubo ponad 100 otwartych plików.
 

lamparcicho

New member
znalazłem w sklepie na V ten model, za 3800 razem z okularami x2 ale czas oczekiwana to 3tyg :(
czy pudło jest strasznie duże? wymiary tv znam ale opakowanie niestety nie
 

isamu

New member
Witam
Ja polecam Techlink TWM1 sam posiadam takie 2 wieszaki i są świetnie wykonane oraz mają przystępną cenę.

pozdrawiam
 

Luman75

New member
PSXXD6900 a pilot Samsung RMC30D1

Cześć,

mam pytanie czy ktoś ma doświadczenia z pilotem touch do telewizorów PSxxD6900?
Instrukcja jest sprzeczna, albo nie precyzjna w tym zakresie. Zastanawiam się nad tym.
 

2bouble

New member


jeśli to co wyświetla komp ma być widoczne na tv to tylko kablem przez hdmi lub rgb, a jeśli chcesz mieć dostęp do plików w kompie to musisz zainstalować SAMSUNG PC Share Manager, odszukać tv w sieci w kompie i dodać do sieci domowej i jeszcze wyłączyć zaporę no i wybrane foldery udostępniasz w tym programie przeciągając z okienka do okienka ale nie wiem czy jest sens, bo robi się problem gdy chcesz coś usunąć z tych folderów, trzeba na nowo je usuwać z udostępnionych, u mnie dodatkowo muszę zrestartować kompa bo nawet po usunięciu pokazuje mi, że są używane przez jakiś program
dużo wygodniej kupić twardy dysk przenośny najlepiej na 1 usb bez zasilacza (bo niektóre są podłączane do 2 usb albo z zasilaczem) i wrzucasz sobie w chwilę co chcesz, ja kupiłem LG 640GB HXD5U64GL, lekki, malutki, wisi sobie za tv na kabelku :)

dzieki za odpowiedz.
mi pliki z kompa wynajduje bez tego menagera, wystarczy udostępnic w sieci domowej, ale faktycznie najwygodniejszy jest dysk przenośny - u mnie na 2 usb, pqi.
 

dredjack

New member
siemanko.
nowym tu,wiec najpierw odpowiem na kilka pytan:
Sorki,ze odpowiedzi sa bez cytatow postow,ale z racji mlodego stazu nie moge ich dodawac .
Na ceneo sa conajmniej 2 sklepy,ktore dodaja okulary
ja kupilem w h...pl za 3700 z przesylka i pinglami 3d i wszystko prawie poszlo ok tzn.nie dolaczyli faktury.
dzwonilem i maja doslac.
poczekam i zobacze.
w ele.....pl akurat nie mieli,a reszta sklepow nie oferuje tego cewnnego dodatku(299 zl za pare w euro rtv agd,200 w necie,co dla 2 par daje oszczednosc 400-600 zeta).
Czekalem 2 tyg.,ale dla tych kilku stow oszczednosci warto.
I nie traktujcie tego jak reklamy sklepu,bo nie do konca jestem zadowolony(jak przysla fakture zadowolenie wzrosnie do 100%)
Co ciekawe dodawane sa tez w gratisie 2 tlumiki ferrytowe,akurat na zasilanie i antene.
Ktos pytal o wielkosc kartonu.
Jest wielki.
Musialem bardzo sie nakombinowac,zeby wszedl na tylne siedzenie hondy civic sedan r.2009 ,a jeszcze trudniej bylo go wyciagnac.
o wlozeniu do bagaznika w tym aucie,nawet przy zlozonych siedzeniach,nie ma mowy.
Waga paczki36 i gabaryty sprawiaja,ze 2 tragarzy jest wskazanych:)

Dzis rano mialem lekki schiz,ze mi tv buczy,ale po ogledzinach stwierdzilem,ze to zasilacz glosnikow.
Kamien spadl z serca,a proglem wyeliminowalem.
Nie chce powtarzac pochwal pod adresem tegoz odbiornika,bo wszystko zostalo juz napisane.
Dodam tylko od siebie,ze przesiadla z lcd rowniez szajsung model 26 r 71 b (wiek ok.5 lat) jest porazajaca,na plus dla plazmy.
Sygnal ciagne z dekodera kablowki Ferguson Ariva 100 cable i na niektorych kanalam mialem piksele jak sklep,jakies cienie(jakby powidoki) i bylem pewnie,ze to wina sygnalu.
Zdziwilem sie wielce po podlaczenie plazmy,bo wszystko zniknelo i sygnal(jak na takie zrodlo,jest czysty.

A teraz moje pytanie do posiadaczy:
Jako,ze nie jestem wielkim znawca tematu chcialbym zapytac o to
Jak wlozyc te cholerna karte CI od kablowki do adaptera CI podlaczanego do tv?
Jak zagladam w ten adapter,to sa tam takie nozki,ktore nijak do katy nie pasuja,o stycznosci chipa karty z jakims czytnikiem nie ma mowy.
Czy musze dokupic jakis "cos",zeby moc zrezygnowac z dekodera i cieszyc sie jednym pilotem:)
Wybaczcie laickosc pyutania,ale takim glab:)
 
Do góry