Ps51d6900

Mariunciu

New member
Witam !
Ja trochę z innej beczki.Mam problem z obrazem 3d. Polega to na tym , że ustawienie ostrości powyżej 50 ( w obojętnie jakim trybie ) powoduje rozjechanie się obrazu - czym większa wartość tym jakość obrazu coraz gorsza. Przy wartości 100 napisy robią się podwójne. Dodam , że autoryzowany serwis wymienił matrycę oraz płytę główną a problem nadal pozostał . Nieważne jaka wersja oprogramowania.Interwencje w Samsung Polska nic nie przyniosły bo serwis we Wrocławiu stwierdził , że "ten typ tak ma". Szlak mnie trafia , ale nie mam jak ugryźć tej sprawy. Trzeba by było wziąć za fraki kierownika serwisu do kogoś kto ma ten model i pokazać mu ,że inne egzemplarze tego modelu działają normalnie. Liczę na pomoc kolegów z forum.
Pozdrawiam !
 

A_C

Member
Witam,
od miesiąca mam problem z dostępem do Youtube.
Najnowsza wersja softu.
Spotkał już się ktoś z tym problemem i jak to rozwiązać?

Pozdrawiam.
 

rodrigos

New member
ja mam 10.20 i wszystko działa jak należy
jest już nowsza wersja ,ale nie wgrywałem na stronie Samsunga jest 10.24 dla naszych tv
i prawdopodobnie już z ostania aktualizacja dla naszego softu
mało dbaja już o nas :)
 

robroj

New member
ja mam 10.20 i wszystko działa jak należy
jest już nowsza wersja ,ale nie wgrywałem na stronie Samsunga jest 10.24 dla naszych tv
i prawdopodobnie już z ostania aktualizacja dla naszego softu
mało dbaja już o nas :)

Jeśli 10.20 był pierwszym to faktycznie wtedy nie miałem problemów z zacinającym się YT.. niestety po aktualizacjach zacina się albo głos albo obraz :(
ma ktoś 10.20 ? i czy można przeprowadzić operacje downgrade?
 

marecki6

New member
Bez reklam
ja mam 10.20 i wszystko działa jak należy
jest już nowsza wersja ,ale nie wgrywałem na stronie Samsunga jest 10.24 dla naszych tv
i prawdopodobnie już z ostania aktualizacja dla naszego softu
mało dbaja już o nas :)


hmm gdzie ten soft 1024 ? bo na stronie znajduję jedynie 1023. A tak z innej beczki - jestem po wymianie matrycy na nową i mam wrażenie, że nowa matryca trochę bardziej bzyczy ... czy to jest możliwe ? wydaje mi się, że bzyczeć może jedynie zasilanie, które zgodnie z informacją od serwisu nie było ruszane
 

marecki6

New member
Bez reklam
zgłosiłem do serwisu, wymienili jakiś moduł pomimo, że podobno hałas mieścił się w normie .... no i mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej.... bzyczenie wydawane jest na powierzchni całej matrycy a nie jak wcześniej z określonego miejsca ... ręce opadają ... w zamian za jedną wadę otrzymałem trzy inne
 

darekEL_75

New member
Hej

Mam problem z nagrywaniem PRV. Po formatowaniu pokazuje się komunikat, że urządzenie nie przeszło testu wydajności. Testowane na 3 pendrive 1, 8 i 16GB oraz dysku twardym 1TB. Pendrive i dysk mają transfery ponad 20MB/s. Próbowałem podłączać do obu portów. Telewizor ma nowe firmware 001020 na poprzednim 001019 też nie działało. Czy ktoś ma podobny problem? Co może być przyczyną?
Mam podobny problem. Czy udało się go rozwiązać? Dodam, że dysk działa na innym tv samsunga bez problemu.
 

majkelllll

New member
Witam, mam taki problem z telewizorem, że po podłączeniu zewnętrznego dysku twardego telewizor nie widzi wszystkich plików które się na nim znajdują. Co może być tego przyczyną??
 

bochaczyk

New member
Jakiego typu plików nie widzi ?? Masz wybrany odpowiedni rodzaj odtwarzacza? Dla muzyki/zdjęć/filmów jest oddzielny. Przeglądarka filmów nie widzi plików zdjęć czy muzyki.
 

Lupus82

New member
czy ma ktoś może do sprzedania płytę główną do tego modelu? Prawdopodobnie właśnie ten element siadł w moim egzemplarzu
 

Lupus82

New member
Dziękuję za odpowiedź. Niestety nie jest to takie proste. Przeszukałem chyba cały internet za tym i znalazłem:
ps51d6900 Płyta główna BN94-04709D | north.pl

Niestety bardzo drogo. Trochę się spóźniłem bo w grudniu na allegro był ten model z rozbitą matrycą i sprzedał się za 200 zł.

poszukiwany model płyty głównej to BN94-04709D

pozdrawiam
 

smoq73

New member
Tvp vod

Mam problem od jakiegoś czasu. Po próbie otworzenia jakiegokolwiek materiału pisze mi w okienku opisu "undefined" i nie odtwarza... aktualizację firmware online zrobiłem... reset smart-a również. Co jeszcze mogę zrobić?
 

pardziak

Member
witam mam taki problem z TV ... wczoraj działał ... a wieczorem matryca czarna i jest dźwięk wyłączyłem TV i już się nie włącza tylko widzę jak miga czerwona dioda... wiecie co to może być... i pytanie gdzie najlepiej to w Wawie naprawić w normalnych pieniądzach ... kuźwa ja rozumiem postarzanie sprzętu ale nie po 4 latach żeby powiedział do widzenia
 

salat

Member
W mojej plaźmie PS59d6900, po 4 latach padł zasilacz. Ale objawy były inne niż u Ciebie. Po podłączeniu do zasilania, dioda migała 5 razy. TV się nie włączał i nie było obrazu i dźwięku. Naprawiałem w serwisie MIXREMEDIA Sp z o.o.
Aleja Wincentego Witosa 31
00-710 Warszawa
Ale tanio nie było :-(
Nowy zasilacz i transport - wyszło około 1200 zł.
 
Do góry