Ps51d6900

bart2121

New member
czy ktoś miał do czynienia z takim wieszakiem

UCHWYT DO TV LCD/LED/PLAZMA 42-70" 100KG AR-11 ART reg. w pionie - UCHWYTY DO TV, PROJEKTORÓW ART - AKCESORIA RTV - art-multimedia.pl

chce powiesić TV na tym ale nie chcę żeby za tydzień spadł wymogi to maksymalnie blisko ściany i regulacja kąta nachylenia

chyba że możecie polecić coś innego w rozsądnej cenie do tego TV

Mój chyba na takim wisi. Jak wrócę do domu wieczorem to sprawdzę czy to ten model.
 

pardziak

Member
super dzięki jeszcze mam taką prośbę jakbyś był tak uprzejmy i zmierzył odległość TV od ściany bo na jednych stronach piszą że jest to 380mm a na innych że 800mm z góry dzięki
 

bart2121

New member

Sorka, że dopiero teraz odpisuje. Ja mam ten, który podałeś w ostatnim poście tzn. Arkas PL-A 65. Kupowałem tutaj jakieś 2 miesiące temu Uchwyt PL-A 65 CZARNY, 37"”-65"”, max. 75kg w Morele.net

Jestem bardzo zadowolony, uchwyt stabilny, solidny, telewizor do tej pory nie spadł :) W zestawie 6 wkrętów z kołkami i śruby do mocowania do wszystkich standardów VESA więc niczego nie trzeba dokupywać. Miałem małe obawy czy wkręty nie są za krótkie i czy utrzymają telewizor (wierciłem w pustaku) ale sam się prawie na nim uwiesiłem i ani drgnął.
Odległość od ściany samego uchwytu to 5cm + do tego dochodzi oczywiście grubość telewizora. W sumie daje to jakieś 8cm co mi akurat odpowiada bo dostęp do złącz jest w miarę wygodny.

Pozdro
 

catalan

New member
Witam, czy ktoś próbował odtwarzać media w tym modelu TV z serwera UPnP? Chcę kupić router Ovislink Airlive N450R (podpiąć dysk zewnętrzny jako nas), jednak nie jest on kompatybilny z DLNA a jedynie UPnP. Czy będzie to kompatybilne i będę mógł spokojnie oglądać tak filmy itd? Czy ktoś próbował czegoś takiego?
 

kita88

New member
ja mam pytanie odnośnie HbbTV w 51D6900 ale nie mam podpiętej DVB-T czy mógł by ktoś zobaczyć czy na tym tv działa HbbTV? Oficjalnie nie miałem HbbTV ale teraz mam włączone w menu "kanał z danymi - Włączony" a zrobiłem to tak:
Włącz telewizor w trybie serwisowym (naciskając kolejno: INFO MENU MUTE POWER) i Zaczekaj kilka chwil na uruchomienie telewizora i pojawienie się menu.
(pojawi się menu serwisowe z ukrytymi opcjami).
Wchodzimy w Options i w Local Set, tam zmieniamy EU na EU_GER. Wyłączamy telewizor. Po ponownym włączeniu w Menu - System dochodzi nam zakładka Kanał z danymi i to Włączamy. Teraz na kanałach nadających HbbTV będzie można uruchomić ten serwis czerwonym przyciskiem A.

Tak jak mówiłem mógł by ktoś sprawdzić czy działa? bo ja nie mam naziemnej
 

bart2121

New member
U siebie nic takiego nie zauważyłem, ale sam mam ten soft od niedawna więc ciężko jest mi się szczegółowo wypowiedzieć.
 

Zabuza

New member
Witam

Skąd można pobrać nowy soft bo nie mogę go znaleźć na stronie producenta.

PS: Czy wasz samsung odtwarza napisy do filmów mkv?

Ponieważ mi od pewnego czasu nie chce żadnych napisów odtwarzać. Mam taki problem: puszczając z dysku zewnętrzengo po USB film mkv, który posiada już "w sobie" napisy pl i dubing pl" (napisy nie są oddzielnym plikiem), które na komputerze odtwarzają sie bez problemu to tv ich nie odtwarza. Nie wspomne już o tym że napisów z oddzielnych plikach też nie widzi. :evil:

Jak poradziliście sobie z tym problemem?

Obecnie mam jakis stary soft: 001016.

Pozdrawiam
 

bart2121

New member
Tutaj jest najnowszy soft z marca.

PS51D6900DS - POBIERANIE | WSPARCIE | SAMSUNG

Telewizor z tego co wiem nie odtwarza wbudowanych w mkv napisów. Tylko z zewnętrznego pliku. Napisy muszą mieć tą samą nazwę co plik z filmem i być w formacie srt.

Teraz zauważyłem, że po aktualizacji nie chce mi się połączyć z wifi. Wcześniej nie było problemu.
 

Zabuza

New member
Wielkie dzięki.

Soft już wgrany.

Narazie bez problemów łączy mi sie z wifi, właśnie ciągnie aktualizacje smarthub.

Zaraz zbada, temat z napisami srt.
 

marekdbr

New member
Tutaj jest najnowszy soft z marca.

PS51D6900DS - POBIERANIE | WSPARCIE | SAMSUNG

Telewizor z tego co wiem nie odtwarza wbudowanych w mkv napisów. Tylko z zewnętrznego pliku. Napisy muszą mieć tą samą nazwę co plik z filmem i być w formacie srt.

Teraz zauważyłem, że po aktualizacji nie chce mi się połączyć z wifi. Wcześniej nie było problemu.

Nie wiem o czym mowisz ale mi tv czyta od samego poczatku napisy wklejone w mkv :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

qox

New member
Ps51D6900

A ja jestem po 2 latach b.zadowolony. TV zrobił 5000h i chodzi coraz lepiej :).
A co do wywodów do jakości obrazu:
każdy z sygnałów:
-kablówka
-antena naziemna
-dekoder TV sat
to inna bajka. Generalnie żadna z kablówek z oczywistych względów nie da takiego obrazu w HD co np.sygnał z N-ki. Nawet pomiędzy dekoderami jest duża różnica. Np: N-ka (teraz NC+) bije na głowę jakością Cyfrowy Polsat. Więc wszystkie wywody muszą odnosić się do podobnego sprzętu/sygnału.
Pozdrowienia dla użytkowników ps51d6900.
 

marekdbr

New member
Popieram twoja wypowiedź qox.
Mam tv od 1,5 roku i jestem bardzo bardzo zadowolony. Wspaniala plazma :) choc gdybym mial mozliwosc to wzialbym 64 cale na ten moment :) ale juz ich w sklepach nie ma :) super TV !!

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4
 
Do góry