Ps4

arsenal

Moderator
VIP
Zakupione przeze mnie Battlefield 4 i Assassin's Creed4 to wersje cyfrowe na PS3 i upgrade do PS4. Odpaliłem te gry na PS3 i bardzo szybko wróciłem do PS4. "PC Master Race" powiedzą, że na PC to od dawna i zawsze będzie lepiej. Tylko, że ja, jak większość graczy konsolowych ma wyj*bane na PC.
 

kochin

New member
Pewnie sie jednak skusze.

Krotkie pytanie. Jak jest z lokalizacja konta PSNa? Zakladac na Polske (EU) czy USA? Z tego co widze to lepsze ceny sa na rynku USA. Jest tez wiecej gier? Nie ma jakiejs blokady regionalnej w pobieraniu gier jak na XBOXie?

Mowie o koncie glownym na ktorym bede oplacal PSN+.
 

xeo151

New member
Bez reklam
PS4 mocno rozczarowuje, za te pieniądze lepiej ulepszyć PC, lub poczekać na spadek ceny. Miałem dużo wcześniej wersje USA, pograłem w Killzona, Knacka i sprzałem to ustrojstwo.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Po prostu na razie baza gier jest mała, trzeba poczekać na więcej tytułów i prawdziwy pokaz mocy PS4.
Ale tak się często zdarza jak atakuje się premierę.

Pozdrawiam,
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mnie nie rozczarowuje, bylem na prezentacji przed kupnem, wiedzialem czego sie spodziewac, jestem zadowolony z kupna. Gier jest malo, ale jak ktos trafi na swoj tytul to ma dobre pare msc. zabawy, u mnie np. NBA.
Porownywanie do PC tez nie ma sensu, ja nie wolalbym inwestycji w karte graficzna, juz to przerabialem. Zreszta mam gamingowego laptopa i jakos nie ciagnie mnie do grania na nim.
 

kochin

New member
Konsola wczoraj zakupiona. Sciagnalem wczoraj tylko demo fify 14 ale jest nawet calkiem spore wiec troche grania bedzie. Pierwsze wrazenie jesli chodzi o grafike bylo ciur rozczarowujace ale z czasem coraz bardziej mi sie podobalo. Pozniej odpalilem ta samo fife na x360 i doopiero wtedy wyraznie zobaczylem roznice :)

Dzis zakupie psn+ i battlefielda 4 to podziele sie wrazeniami. Najbardziej podoba mi sie pad, mega wygodny, swietny pomysl z tym glosniczkiem. Trzeba brac urlop! :)
 

xeo151

New member
Bez reklam
W takim razie będę polował na Made in Japan, jak ceny spadną do normalnych, bo to co się dzieje na aukcjach wywołuje u mnie śmiech konsole po 2,5-3 tys zł a ich realna wartość to ok 1200zł jak przy wersji USA.
 

arsenal

Moderator
VIP
Najlepsza funkcja Dualshocka 4 oprócz Share - wbudowane wyjście audio. Teraz każde słuchawki są bezprzewodowe. Dźwięk z tego wyjścia jest dobrej jakości i nie ma opóźnienia względem obrazu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co istotne, w końcu każdy teraz może podpiąć sie pod pada i raz na zawsze zakończyły sie problemy z komunikacja.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bardziej bym sie martwil tym, ze nie ma w co grac. Tak, tak, dopadl mnie ten moment. Pal licho juz z pelnymi grami, ale mogliby chociaz jakies dema wrzucic. Cokolwiek.
Xbone ma (jak dla mnie) lepsze tytuly startowe.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W NBA (online) dostalem baty: 80pkt do 30pkt, wiec troche mi emocje opadly ;) Myslalem ze juz opanowalem podstawy, a tu zonk. Gosc pokazal mi gdzie raki zimuja. Oprawa i sama rozgrywka to mistrzostwo, ale ile mozna. W Killzona pogralem troche, ale tez jakos mi przeszlo. BF4 to samo, za sterylnie, pecetowo. NFS kompletnie nie dla mnie, mimo ze graficznie to chyba jeden z lepszych tytulow (raptem kilku). Brakuje mi tu kilku gatunkow, cos czuje ze po GTA5 juz nic nie bedzie takie samo, a moze sie juz starzeje? Czyli lubie miec, ale juz nie koniecznie korzystac? ;)
 
Do góry