Ps4

lm648

Banned
Jest to pokolenie "KOPIUJ-WKLEJ-DRUKUJ" jakie przyniósł nam rozwój IT (nie mylić z cywilizacyjnym) :)
Pętla czasu wykonała zwrot w stronę ery kamienia łupanego :)
 

tysma

New member
U nas tego nie ma, bo mniej zarabiamy. Taki zakup przemyśla się paredziesiąt razy, powstają fora na temat jaki telewizor wybrać, jaką konsole:D Ludzie szukają porady zanim wydadzą cięzko zarobione pieniądze. Dlatego też nie ma takich dzikich premier.
Gdyby zakup takiej konsoli nie był problemem dla budżetu to by się działo to samo. A tak każdy machnie ręką i powie poczekam może stanieje, nie kupie pierwszych konsol, bo sie popsuje i pieniądze w błoto itd itp

Sam gdybym zarabiał, więcej bym leciał na premiere, a tak zakupie sobie konsole za 2-4 lata. Poprzednią generacje kupiłem po 6 latach od premiery
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co najlepsze, ludzie na premierze w Sony center, to byli kolesie na poziomie, były rozmowy, dyskusje, nie było tam przypadkowych ludzi. Z każdym tam fajnie sie gadalo, pełna kulturka. Byli biznesmeni, goście w garniturach, starsi, młodsi, były dziewczyny, rodzice z dziećmi, taka rodzinna atmosfera. Do czasu ;) W pewnym momencie bańka pękła, a z ludzi wyszły wszystkie instynkty. Myśle ze psycholog mógłby coś więcej na ten temat powiedzieć.
Był kiedyś taki eksperyment, grupę ludzi podzielili na dwa obozy, strażnicy i więźniowie. Zamknęli ich i obserwowali reakcje. Bardzo podobne doswiadczenie widziałem na premierze ;)
Eksperyment więzienny
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam dla tych co chca kupic Ps 4 i sa z Wawy jutro w saturnie w Arkadii maja towar z konsolami i podobno ponad 100 szt. ma dotrzec do sklepu.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Gram w killzone gra bardzo dobra ! Fabularnie nie powala lecz cała reszta zachwyca ! wszystkie gry które testowałem wyróżniają się wyrazistością oprawy graficznej .Tego oczekiwałem kupując konsole nowej generacji ! Jestem bardzo zadowolony z PS4 a to dopiero początek ;)Pad rewelacja. Zalogowałem się na USA a tam oczywiście w sklepiku wszystko pięknie poukładane( demka itp ) pełno dostępnych aplikacji filmowych muzycznych itd ;( tylko pozazdrościć !
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja jestem na koncie PL i nie ma zadnych aplikacji filmowych, muzycznych.
Z demami tez bez rewelacji, w sumie to nic ciekawego nie ma. Jedyna wartosciowa pozycja do przetestowania to Fifa14. Ogolnie zaczyna byc troche nudno. Mialem nadzieje ze wczoraj (piatek) cos wrzuca, ale sie chyba przeliczylem. Na szczescie na PS3+ dali Uncharted3 i rewelacyjnego Grida2, zaluje ze nie ma tej gry w nowej odslonie na PS4.
 

Bosman81

Member
Kupiłem dzisiaj PS4. Bez nerwów bez szarpania, trzeba było podejść w MM i się zapytać, czy po prostu mają PS4 :) Na sklepie nie trzymają, żeby nie dochodziło do eskalacji przemocy. Przynoszą z magazynu jak się chce kupić. Trzeba się tylko spytać haha.

Od razu kupiłem BF4, na multi będę musiał poczekać do poniedziałku jak upgrejduje sobie neta, na razie zostaje kampania. W kampanię na singlu nie grałem chyba nigdy w serii BF :) Jutro żona do kościoła, dziecko do babci i startujemy...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
BF4 robi wrażenie na początku, mam tu na myśli singla, potem robi sie juz "pecetowo", niby to chcieliśmy mieć, ale dla mnie jest za sztucznie i sterylnie. Brakuje mi tej konsolowej plastyczności. Nie jest to naturalnie wina PS4, ten tytuł taki jest. Udźwiękowienie jest za to fantastyczne, szczególnie na tylnych kolumnach.
Napiszcie jak na koncie USA, są jakieś ciekawe dema, co z NBA 12K14?
 

arsenal

Moderator
VIP
PS4 kupi9łem już teraz tylko dla Killzone w multi i się nie rozczarowałem. Jest świetnie, multi będzie tą grę długo trzymać przy życiu. Battlefielda 4 nawet nie odpalam. Czasem tylko Assasin's Creed 4 odpalam w Remote Play. Zaskakująco świetna gra.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Arsenal, napisz coś o Xone. W tym, lub w innym dziale.
Zastanawiam sie czy nie kupic teraz, co działa, a co nie, ograniczenia itp.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Na koncie USA jest LEGO Marvel Super Heroes ,NBA od EA i jeszcze jakaś gierka .Warto założyć konto na przyszłość ponieważ często pojawiały się tam dema gier dużo wcześniej i takie które do PL nie dotarły ;) warto też zobaczyć jak bogatą ofertę mają Amerykanie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czekaj, czekaj. Ja tymczasem zapoznalem sie z NBA 4K14 ;)
Zawsze mi sie podobaly wizualnie takie produkcje, ale brakowalo checi i czasu na zapoznanie sie z sama rozgrywka, ale to co zobaczylem na PS4 przeszlo moje oczekiwania, nie dosc ze sama w sobie gra jest rewelacyjna, to graficznie rozklada na lopatki.
 

kochin

New member
Wlasnie tez mam problem czy czekac. Od jutra bedzie na mnie czekac golas ps4 w euro rtv agd za 1900 zl.

Mam zamiar dokupic do tego fife i bf4 oraz roczny psn+.
Mam xboxa 360 i sporo gier m.in ta fife i bf4 ale lepsza grafika kusi.
Nie moge grac na multi wiec ps4 glownie do tego jest mi potrzebne :)

Zastanawiam sie czy kupowac juz teraz czy poczekac. Duza jest roznica pomiedzy grafika ps3 a ps4?

Szlag mnie trafia ze za golasa musze dac 1900 zl jak w zapowiadanych zestawach byl taki ktory mnie najbardziej interesowal czyli PS4+FIFA14+BF4 za 1999 zl. Teraz podobny zestaw wyjdzie mnie okolo 2400 zl :/
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Duza roznica" to jest pojecie wzgledne, ja jestem z tych co juz od dawna byli znudzeni mozliwosciami PS3/X360, a to co obecnie prezentuje PS4 nie jest czyms wybitnym, jest tylko tym co w moim mniemaniu, powinno byc juz standartem od jakiegos czasu. Ja nie zaluje zakupu, obecnie jestem pod wrazeniem NBA, ale jak za tydzien mi przejdzie, to powieje nuda, to fakt.
Jeszcze KNACK zostal do przetestowania i koniec tego dobrego.
Chyba ze ktos sie nastawia na online, to tutaj szczesliwi czasu nie licza.
 
Do góry