PS4 Pro + Tv 4K

piechu

Member
Bez reklam
Mnie najbardziej interesuje właśnie głośność nowej PRO. Pisząc, że jest cichsza, porównujesz ją do zwykłej wersji PS4? Której rewizji?
 
Ostatnia edycja:

dod6e23

New member
Mnie najbardziej interesuje właśnie głośność nowej PRO. Pisząc, że jest cichsza, porównujesz ją do zwykłej wersji PS4? Której rewizji?

Porównując do 1216b również jest troszeczkę ciszej, to pikanie jest cichsze. Jak konsola jest w menu to u mnie w ogóle jej jest nie słychać, natomiast jak włożę Uncharted 4, to wydaje mi się że zaraz wystartuje, ale to tylko przy Uncharted 4 przy innych grach pracuje bardzo fajnie.
 

dod6e23

New member
Ten hałas przy U4 jest podczas całej rozgrywki? Rozumiem, że to szum wentylatorów a nie napędu.

Napęd i wentylator, ale moim zdaniem jest to wina U4 nie konsoli, bo np GTA V wczyta i chodzi cicho, czasem doczyta i tyle. Ale nie szaleje tak jak przy U4. Na YT jest nawet filmik "PS4 Pro Fan Noise test #1"
 

mataman

New member
Bez reklam
Napęd uruchamia się zawsze tylko na chwilę przed odpalaniu gry, później się wyłącza.

Moja głośność ma na poziomie modelu 1216, czyli jest ok.
 

mataman

New member
Bez reklam
Tak, jest głośniej niż w innych grach, ale nadal jest to akceptiwalny poziom. Daleko jej do premierowych konsol które odpalały tryb jumbo jeta ;)
 

kalin86

New member
Aa czyli to nie tylko moja pro przy u4 wyje jak suszarka... dobrze wiedzieć bo miałem reklamować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kalin86

New member
Ja w swojej nawet wierzchnia klapkę zerwałem i moim oczom ukazał sie najgorszy możliwy sposób chłodzenia - turbina. Serio za taki sposób odprowadzania ciepła to powinni do więzienia wsadzać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ktoś tu pisał o przewodzie hdmi iż najtańszy nawet obsłuży HDR, czyli pewnie i 3D jak i ARC.
To nie jest do końca prawda, przewód HDMI w wersji 1.4b obsłuży już nam 3D, ARC i HDR( ale tylko 30hz nie 60hz)
a34cde3eacea60dd3c43738b21746226.jpg

Najtańsze przewody hdmi czyli zapewnie w wersji 1.3 max sygnał audio 5.1 przesyłają
98678f65f297c50cafaa06320c457647.jpg

Moim zdaniem lepiej zaopatrzyć się w przewód HDMI 2.0 aby wykorzystać w pełni możliwości konsoli PS4pro i Tv z HDR
723bd8514b89ce982388a94e1a5267de.jpg

Na aukcjach są dostępne takie przewody
Przykład:
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5612077263

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry