PS4 Pro + Tv 4K

kalin86

New member
Moja znów jest jak suszarka, przy uncharted 4 siedze od niej z 3-4m i ja słyszę! Ale pod tym względem jestem wyczulony i dlatego w PC mam chłodzenie wodne...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

mataman

New member
Bez reklam
Nie narzekam. Nawet jak masz 120Hz to do grania wszystkie upłynniacze i tak wyłączasz, więc nie ma różnicy jaka jest matryca.
 

kalin86

New member
Ciężko mi cos doradzić, ja wybrałem xd8505 i jestem zadowolony... wszak tv nie kupuje sie na 2-3 lata. W sypialni wisi plazma panasa 42gt20 kupiłem ja 7-8? Lat temu za 4tys i nie widzę sensu jej wymiany przez najbliższe lata :) No chyba ze nagle 4K w tv wejdzie :)a jak wyjdzie cos lepszego za 4 lata to plazma pójdzie w odstawke do sypialni wrzucę Sony xd8505 a do salonu jakaś nowość pod ps5(?) ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

daniel 88

New member
sony xd8505 55 najmniejszy a to dla mnie za wielki bo odległosc od tv to maks 2 metry ten panas mnie kusi albo dx750 ale obawiam sie o smarta w nim
 

mataman

New member
Bez reklam
Do tej kwoty masz trzy opcje, Panas dx750, Sony xd80 lub Samsung ks7000.

Smart w panasonicu raczej aktualizowany nie będzie, ale gdy będziesz miał konsole nie jest to problemem.
Najlepiej sprawdzić naocznie w sklepie co najbardziej Ci pasuje z tych trzech.
 

sipap

New member
A co sądzicie o samsungu ks7500? Bardzo mi się podobał w sklepie,do tego jest w rozmiarze 43",a tylko taki mi się mieści w pokoju. Praktycznie tylko pod konsolę(Ps4 PRO ,no i trochę filmów z dysku). Obawiam sie tylko,czy ten model ma też problemy z odchodzącą obudową jak ks7000.
 

dod6e23

New member
Witam.
Jeśli mogę się wypowiedzieć na temat PS4 PRO, to tylko pozytywnie na chwile obecną. Dlaczego?
- działa ciszej i stabilniej.
- nagrywanie w 1080p do 60 min,
- streamuje w 1080p60, ale wtedy nie nagrywa/zapisuje rozgrywki,
- kilka dodatkowych opcji np możliwość ustawienia sobie, czy nowy pad ma działać po przez Blu czy na kablu USB,
- dodatkowe wejście USB z tyłu konsoli do podpięcia nośników pamięci,
- SHAREfactory działa szybciej dzięki lepszemu osprzętowi,
- jest Dolby Atmos,
- starsze gry które mają wsparcie dla PRO wyglądają naprawdę fajnie np Uncharted 4, World of Tanks. Ale i gry które takiego wsparcia nie dostały również wyglądają lepiej, takie jest moje odczucie. Np Tom Clancy's the Division, Dying Light the Following, GTA V.
- jeśli chodzi o nowe gry w 4K to na razie nie mogę się wypowiedzieć, a czarować nie zamierzam.
A więc moim zdaniem jeśli ktoś ma pieniądze na takie zabawki, to śmiało polecam, warto.
Streamy w 1080p z PS4 PRO możecie zobaczyć na moim kanale na YT, dod6e23. Gram i streamuje prawie codziennie.
Jakość rozgrywki może być czasem słaba ale to ze względu na niski upload, na początku grudnia zmieniam na lepszy, także powinno być dużo lepiej.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry