Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Prostytutki jutubowe dziś dostały wersję ostateczną (sklepową) PS5 i mamy wysyp unboxingów. Wklejam Justin z oczywistych względów ; )

[youtube]rWFYTFrWBv0[/youtube]
 

Seizo

Active member
Bez reklam
No to zmiana planów na listopad.
123004797-1078525242578296-388456742304779717-o-wvg1.png
Jajca. Gra w złocie i od 3 tygodni w tłoczni :D W grudniu przelożą na wiosnę, bo okaże że dalej trzeba łatać :p
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja. 80% gier sprzedaję przez Allegro z ceną z OLX + prowizja ;) Ktoś kupi, pakuję i daje do paczkomatu. Bez telefonów, spotkań, zawracania du*y. Na OLX wystawiam grę za 100 zł to 95% wiadomości jest tego typu, dam 50 zł i dzisiaj jestem :D

Zrobiłem podobnie z Cuszimą.
12 sek. i paczka wysłana :D
No dobra,trochę więcej,ale wysyłałem pierwszy raz ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do wnętrz nowoczesnych fajnie się wkomponuje, mi się podoba.
Jak ktoś ma drewno a'la Carrington, to faktycznie, jak pięść do nosa ; )
Ja tam mam biało czarną ścianę telewizyjną, więc idealnie będzie pasować.

Świetny patent z zdejmowanymi panelami. Limitki też podejrzewam świetnie się sprawdzą w różnych grafikach, będzie duże pole do popisu jeżeli chodzi o dizajn.
 

Dubek

Member
Bez reklam
@armanig na Alliexpress będzie tych paneli od groma pewnie za małą kasę z jakim tylko zechcesz motywem :D Mam białe meble i czarny sprzęt wiec biało czarna konsola dla mnie też idealna, do tego żonie się podoba o dziwo :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też tak wysyłałem, nie pamiętam, czy to był zwrot już. Gość który wybiera z paczkomatów sam drukuje etykietę. Mam Smarta.

Paczkomaty generalnie rewelacja, ale dziś miałem okazję skorzystać z naszej Poczty Polskiej, komuno wróć. Syf, kiła i mogiła.
Robiłem zwrot Smartem, ale wystarczyło tylko wydrukować etykietę i przekazać Karynie na poczcie. Zero wypełniania.
 
Do góry