Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podobno szóstka,ma zawstydzić nawet filmy :-D

Przeszedłem wczoraj nowego Crasha.
Gra mocno wciągająca,a zarazem mega wqrwiająca :-D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja właśnie siedzę na infolinii, z zamiarem na przekierowanie paczki kurierem.

No, ale nie ma co się przejmować, najważniejsze, że kościoły będą otwarte. JPRD...

Edit: Ok, jestem po rozmowie. Konsultantka złożyła dyspozycję na przesyłkę kurierską.
Czekam na potwierdzenie mailowe.

Natomiast więcej informacji nie ma, trudno też oczekiwać, bo jak wiemy, wszyscy są w czarnej upie.
Zapewne wysyłki będą realizowane w poniedziałek, ale biorąc pod uwagę obłożenie, mogą być opóżnienia. No i tyle w temacie, może pójdę do kościoła jak już wszystko będzie zamknięte i wymodle, żeby przypadkiem nic się nie zepsuło w domu, pralka, czajnik, lodówka. Tam też mamy gwarancje, że się nie zarazimy, więc chociaż tyle...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Babka mówiła, że zamówienia z automatu (powinni) przekierować, ale ja wolałem złożyć telefonicznie dyspozycje.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie pytałem jakim kurierem, ale pytałem czy wysyłają wczesniej, właśnie po to, aby na ten dzień premiery dostać. Babka powiedziała, że tak będą się starali - bo tak też zazwczaj to robią w premierowymi produktami, ale również rzekła, że w obecnej sytuacji trudno coś zagwarantować i że mogą być opóźnienia.

Zadzwoń, rzekomo stwierdziła, że z automatu będą zmieniać, ale zaraz potem pytała o adres (bo nie widziała, nie wiem dlaczego) więc lepiej zlecić dyspozycję osobno, tak aby gdzieś nie utknęło.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ojjjj biedaczki :)

Gierek na czas nie dostana.

Najlepsze jest to:
Najpierw wkur***ili Matki aborcja.
A tetaz wkur***ili Matki tym ze nie kupia prezentow pod choinke :)

Takie mniejsze media experty chyba otwarte beda co? Bo mialem zamiar wersje pudelkowa Assassina kupic. Aby nie sciagac 3 dni calej gry z neta.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz, to wkurzyli graczy, a jaki taki Piruś wyjdzie nabuzowany na ulice po God of War, a inny Lolo po GTA5, to nie będzie będzie zmiłuj i jakiś transparentów :D

Ps. Te stacjonarne przybytki nie w galeriach powinny być otwarte, więc teoretycznie tam będzie można odbierać. Ew. niech do kościołów zrobią dostawę, co za różnica, biznes to biznes.
Dogadać się z proboszczem, opłatę "na kościół" co łaska uiścić i jeszcze sam będzie zadowolony sortował, a babcie wydawać.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie pytałem jakim kurierem, ale pytałem czy wysyłają wczesniej, właśnie po to, aby na ten dzień premiery dostać. Babka powiedziała, że tak będą się starali - bo tak też zazwczaj to robią w premierowymi produktami, ale również rzekła, że w obecnej sytuacji trudno coś zagwarantować i że mogą być opóźnienia.

Zadzwoń, rzekomo stwierdziła, że z automatu będą zmieniać, ale zaraz potem pytała o adres (bo nie widziała, nie wiem dlaczego) więc lepiej zlecić dyspozycję osobno, tak aby gdzieś nie utknęło.
Dostałem maila, że moja sprawa została przekazana do odpowiedniego działu :D Narazie nie dzwonię. Mam alergie na wszelakie infolinie. Wolę mieć coś napisane, żeby potem nie musieć powoływać się na nagrywanie rozmów itd. Mail to mail :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja już się zaprawiłem z infoliniami za sprawą RTVAGD, ale nic, ja mimo, że dzwoniłem na info do MM, to do chwili obecnej nic nie dostałem, ale ciekawe są informacje z ppe, zaraz się okaże, że niepotrzebnie pozmienialiśmy, jak mogą być punkty odbioru :D :

https://www.ppe.pl/news/151430/ps5-...na-na-wielkie-premiery-sony-i-microsoftu.html

Takie ludzie kwiatki piszą:

” Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta MediaMarkt.
Uprzejmie informuję, że konsola będzie dostępna do odbioru od dnia premiery.Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, markety będą kontaktować się z Klientami indywidualnie.”


"mam w wtorek do odbioru Series X w sklepie Media Markt kupiony w przedsprzedaży ... po ogłoszeniu zamknięcia sklepów w galeriach od razu zadzwoniłem do Media Markt i chciałem zmienić z odbioru na dostawę ... zostałem poinformowany że punkty odbioru będą czynne i zamówiony/kupiony sprzęt będzie można odebrać tak czy inaczej"
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja już się zaprawiłem z infoliniami za sprawą RTVAGD, ale nic, ja mimo, że dzwoniłem na info do MM, to do chwili obecnej nic nie dostałem, ale ciekawe są informacje z ppe, zaraz się okaże, że niepotrzebnie pozmienialiśmy, jak mogą być punkty odbioru :D :



https://www.ppe.pl/news/151430/ps5-...na-na-wielkie-premiery-sony-i-microsoftu.html



Takie ludzie kwiatki piszą:



” Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta MediaMarkt.

Uprzejmie informuję, że konsola będzie dostępna do odbioru od dnia premiery.Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, markety będą kontaktować się z Klientami indywidualnie.”




"mam w wtorek do odbioru Series X w sklepie Media Markt kupiony w przedsprzedaży ... po ogłoszeniu zamknięcia sklepów w galeriach od razu zadzwoniłem do Media Markt i chciałem zmienić z odbioru na dostawę ... zostałem poinformowany że punkty odbioru będą czynne i zamówiony/kupiony sprzęt będzie można odebrać tak czy inaczej"
Cholera :D To wolałbym osobiście podjechać. Kurier może nie ogarnąć i konsola trafi do mnie z opóźnieniem...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napisałem już maila, żeby nic nie zmieniali jeżeli faktycznie będą mieli punkty odbioru, jutro zadzwonię i dopytam. Powinni już coś wiedzieć, dziś dzieciarnia rzuciła się na infolinię i zapewne konsultanci są już zahartowani pytaniami ; )
 
Do góry