Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Aktualizacja pod PS5 jest/była płatna, chyba, że coś się zmieniło ostatnio.

Pominę już fakt, że w życiu nie widziałem tyle updejtów.
Jakieś 100gb, potem 50gb, następnie 20gb, potem druga tura kilka razy po 25gb.
Na XSX tego nie było, ale tam miałem wersje cyfrową. Raz ściągnięte i temat zamkniety, teraz cały czas coś dochodziło, 2h zanim uruchomiłem singla.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Na okładce jest napisane "Dostępna aktualizacja na PS5" więc chyba powinno działać. Wersja Moralesa z PS4 ma update pod PS5 i takie samo oznaczenie na okładce.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Na okładce jest napisane "Dostępna aktualizacja na PS5" więc chyba powinno działać. Wersja Moralesa z PS4 ma update pod PS5 i takie samo oznaczenie na okładce.
Z tym CoD jest inaczej. Aktualizacja na PS5 kosztuje 10 Euro.

W Media Markt 259 zł, ale zamówiłem, bo mam kartę podarunkową na 170 :D Nie odpalałem konsoli przez kilka tygodni to trzeba sprawdzić na weekend.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Sprawdzałem Control i Medium. Nie czuję obu tych gier... Mimo przesunięcia premiery to właśnie FC6 będzie grą w którą zagram jako następną. Kena miała być wcześniej, ale też lipa. Miałem brać tego CoDa, ale poczekam na jakąś lepszą cenę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe,czy wyrobią się z tym Far Cry'em przed końcem roku ? ;)

Pograłem trochę dłużej w remake Mafii (jeszcze nie odebrałem pożyczonego Assassina) i fajnie jest poprzypominać sobie stare dzieje.
Szkoda tylko,że nie dali ulepszeń pod next-geny.

[youtube]cGd--oZUBlA[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mafia i tak ładnie się prezentuje.

Wystawiłem swoją PS5 na sprzedaż. Zostawiam tylko Xboxa, a PSa kupię jak wyjdą na niego jakieś gry :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mówiłem, że XB lepszy : )

A tak poważnie, to u mnie odwrotnie, PS5 stała się główną konsolą.
Wszystkie gry które już miałem na XSX zdublowałem na PS5 i tutaj już tworzę historie. Nie widzę sensu ogrywania na XSX takiego CODa, jeżeli znajomi grają na PS. To samo z każdą jedną grą. Więc paradoksalnie, XSX się kurzy u mnie i czeka na MFS2020, kiedyś Forze, Halo...
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mówiłem, że XB lepszy : )

A tak poważnie, to u mnie odwrotnie, PS5 stała się główną konsolą.
Wszystkie gry które już miałem na XSX zdublowałem na PS5 i tutaj już tworzę historie. Nie widzę sensu ogrywania na XSX takiego CODa, jeżeli znajomi grają na PS. To samo z każdą jedną grą. Więc paradoksalnie, XSX się kurzy u mnie i czeka na MFS2020, kiedyś Forze, Halo...
Masz w co grać to nie ma co się dziwić. Ja wszystko już ograłem. Na Xa też nie ma gier, ale muszę zostawić jedną konsolę chociażby dla Cold War i Far Cry 6. Exy na PS wyjdą na koniec roku, albo dopiero w przyszłym to kupię ponownie PS5 i ogram co trzeba. Teraz szkoda, żeby się kurzyła. Żeby było śmieszniej to sprzedała się w 30 min na OLX za 2400 zł... :)
 
Do góry