Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kuszące wydanie (fajny plakat) :grin:
Mogliby zapodać jeszcze kolekcję NES/SNES,no ale to Nintendo...
[youtube]tJUvRKDirHM[/youtube]
 

Seizo

Active member
Bez reklam
:D
A sprawdzasz ten Visage ?
Jednak skusiłem się na ten Visage :D Dawno nie grałem w żaden dobry horror. Odpaliłem wczoraj i pograłem może ze 40 minut, więc jazdy dopiero się zaczynają :D Klimat pierwsza klasa. Dostajemy tutaj dokładnie to samo co oferowało P.T., a fotorealistyczna grafika jeszcze bardziej buduje uczucie strachu i niepewności. Demo nowego Residenta przy Visage to gra dla dzieci. Wieczorkiem lecę dalej.


W Euro Agd promocja Dirt 5 (PS5) w promocji za 99 zł
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jednak skusiłem się na ten Visage :D Dawno nie grałem w żaden dobry horror. Odpaliłem wczoraj i pograłem może ze 40 minut, więc jazdy dopiero się zaczynają :D Klimat pierwsza klasa. Dostajemy tutaj dokładnie to samo co oferowało P.T., a fotorealistyczna grafika jeszcze bardziej buduje uczucie strachu i niepewności. Demo nowego Residenta przy Visage to gra dla dzieci. Wieczorkiem lecę dalej.

Ok,dopisuję do listy.


[youtube]IxgY1Q4m8Ss[/youtube]
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Jednak skusiłem się na ten Visage :D Dawno nie grałem w żaden dobry horror. Odpaliłem wczoraj i pograłem może ze 40 minut, więc jazdy dopiero się zaczynają :D Klimat pierwsza klasa. Dostajemy tutaj dokładnie to samo co oferowało P.T., a fotorealistyczna grafika jeszcze bardziej buduje uczucie strachu i niepewności. Demo nowego Residenta przy Visage to gra dla dzieci. Wieczorkiem lecę dalej.


W Euro Agd promocja Dirt 5 (PS5) w promocji za 99 zł

Swietna cena, dzieki za info. Kupione :)
 

TasieK79

Member
Ja początkiem tego miesiąca ukończyłem grę :)
Ogólnie jak oceniasz?
Demo mi się podobało, choć nie czytałem wcześniej jak rozgrywka wygląda. No i myślałem,że będzie turówka a tu yep! Slasher [emoji23]
Co nie zmienia faktu,że przyjemnie spędziłem tę pierwszą godzinkę.

Wspomnienia wróciły sprzed ponad 20 lat jak wracałem z Łodzi z bodajże trzema płytami FFVII za pazuchą (kopie zapasowe ofkoz). Cóż to była za gra! Może połowę fabuły rozumiałem,ale grało się z otwartą japą z wrażenia (podobnie zresztą z intro pierwszego Gran Turismo i samą grą).

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jedna z lepszych gier w jakie ostatnio grałem. W szczególności podobał mi się tutaj system walki. Dużo lepiej zrobiony niż w FFXV. Misje poboczne nie są za ciekawe i niektóre wciśnięte na na siłę żeby wydłużyć rozgrywkę, ale i tak zrobiłem wszystkie. Rozdział na Wall market też za bardzo rozwleczony. Grę skończyłem po 58 godzinach, ale straciłem też kilka godzin w koloseum, gdzie możesz levelować drużynę. Nie zdobyłem tez 1 Summona, bo do tego trzeba było wymaksować ileś tam materii a już mi się nie chciało. Summona możesz tutaj przyzwać tylko do walki z bossem ale jest to uzasadnione bo zwykli przeciwnicy szybko padają. Ogólnie z FFVII bawiłem się lepiej niż z takim Ghost of Tsushima. No i gra jest stosunkowo prosta. Na normalnym poziomie trudności poległem może 2-3 razy, a druga połowa przy odpowiednim doborze materii jest aż zbyt prosta. No i co gorsza jest to tylko wycinek gry, bo tutaj dostajemy tylko Midgar, a po końcówce chciałoby się więcej.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Jak wypada Spider Man Miles Morales właśnie dostałem dziś niespodziankę od Kobiety :)
 

Attachments

  • 16147187752867225574801825597208.jpg
    16147187752867225574801825597208.jpg
    24,7 KB · Wyś: 23

Tvmania

New member
Bez reklam
Chce zakupić do ps5 ps vr czy działają z ps5 I jaki model szukać bo słyszałem że są nowsze wersje i starsze
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To nie ta liga. Tutaj klimat buduje już samo chodzenie po tym domu i losowe zjawiska o których Roger wspominał w recenzji. Tu zgasnie swiatło, włączy się radio, gdzieś zamkną się drzwi, ktore zostawiłeś otwarte. Świetna sprawa. Nie ma też żadnej mapy, żadnego huda (poza wskaźnikiem poczytalności. Gra nie pokazuje gdzie iść i co zrobić. Ja polecam. Najstraszniejsza gierka w jaką grałem a troche tego sie skończyło.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Gralem na ps4 pro u ziomka vr dla mnie bomba super. Gdzie mogę kupić zestaw ze wszystkim i dobrymi grami.
 
Do góry