Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W co Ty będziesz grał, jak już wszystko ograne?

Świetna sprawa z tymi grami. Miałem tak jak kupiłem Prosiaka :D Nie grałem w żadną grę wcześniej i miałem grania na jakieś 2 lata. Same świetne produkcję. Teraz nie mam w co grać i konsole stoją od kilku tygodni.

Ja coś tam widziałem z tych ostatnich, ale jeszcze na PS4/staryTV i to nie było to co widzę teraz.
Gorzej mają ci, co ogrywali już na PRO i nowym tv. W takiej sytuacji, to chyba tylko spajder zostaje.
Na premiery trzeba jeszcze poczekać.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
W co Ty będziesz grał, jak już wszystko ograne?







Ja coś tam widziałem z tych ostatnich, ale jeszcze na PS4/staryTV i to nie było to co widzę teraz.

Gorzej mają ci, co ogrywali już na PRO i nowym tv. W takiej sytuacji, to chyba tylko spajder zostaje.

Na premiery trzeba jeszcze poczekać.
Dokładnie, tylko Spidera ograłem, ale nie żałuję bo był świetny. Mam jeszcze Cyberpunka, ale z tego co czytałem na patcha będzie trzeba sporo poczekać, ciekawe czy się uda ograć w 2021. Kolejną grą w jaką zagram będzie pewnie dopiero FC6 w maju...
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Wcześniej ma być Kena i Returnal. Ja mam jeszcze parę gierek z PS4 do ogrania. Dopiero co wkręciłem się w Judgment :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
FC się ogra, tym bardziej teraz jestem ciekawy, jak to będzie się prezentować.
Podziękujmy Cyberpunkowi za obsuwę, dobrze się stało. Teraz wszyscy się boją (zasłużonej) krytyki za tą manianę i dopieszczają tytuły.
W mojej ocenie, bardzo się przysłużyli rynkowi gier i to bez żadnych podtekstów.

Pewnie już takiej kumulacji jak mam obecnie długo nie będzie, ale nie jest żle.
Byle do sierpnia, przelatam do nowych CODów, BF i całej masy cyklicznych pozycji.

 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W przyszłym tygodniu mają wypuścić demo Destino-Gearsów.
Swoją drogą,ciekawy język ;)
Screenshot-20210217-211420.png
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Microsoft wprowadził FPS Boost. Póki co dla kilku gier, ale i tak świetna sprawa.

"Microsoft na swoim blogu zapowiedział właśnie nową funkcję konsol Xbox Series X|S. FPS Boost zwiększy liczbę wyświetlanych klatek na sekundę (nawet czterokrotnie) w wybranych grach, uruchamianych w trybie wstecznej kompatybilności. FPS Boost został udostępniony już dziś dla pięciu gier: Far Cry 4, New Super Lucky’s Tale, Sniper Elite 4, UFC 4 oraz Watch Dogs 2. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim New Super Lucky’s Tale, docelowo stworzony pod wyświetlanie w 30 klatkach na sekundę. Obecnie grę można uruchomić w 120 FPS zarówno na Xbox Series X, jak i Xbox Series S. Już niebawem funkcja FPS Boost zostanie udostępniona w większej liczbie produkcji. Warto przy tym zaznaczyć, że Microsoft nie zamierza zmuszać graczy do korzystania z niej, dlatego też opcję tę będzie można bez problemów wyłączyć w ustawieniach. "

[youtube]7dxJFCgkNws[/youtube]
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Dzisiaj kurier przykulał się do mnie z konsolą. Nawet nie zauważyłem, że Morales na tej aukcji był w edycji ultimate. Ogra się jeszcze raz podstawkę. Zainstalowałem i pograłem trochę w Demon's Souls w trybie wydajnościowym. Wygląda i działa bardzo dobrze. Konsola cicha. Podczas instalacji nie słyszałem żadnego wycia, czy buczenia. Jak u Was konsola szarpie po
Wi-Fi? Prosiak mi zapiernicza, a tutaj ledwo to idzie. Obydwie polączone w paśmie 5GHz po ac.
 
Ostatnia edycja:
Do góry