Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Seizo - hello ;)

W co tam pogrywasz obecnie ?

Wciaz Horizon Zero Dawn czy ten tytul juz pozamiatany ?

Mass Effect Andromeda czy Nier Automata ? , co myslisz bo ja mie wiem na co sie zdecydować..
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Seizo - hello ;)

W co tam pogrywasz obecnie ?

Wciaz Horizon Zero Dawn czy ten tytul juz pozamiatany ?

Mass Effect Andromeda czy Nier Automata ? , co myslisz bo ja mie wiem na co sie zdecydować..

Hello! Kogo my tu mamy!
I co , DS skończony? Zaliczyłeś wszystko? Nu to proszę Pana, opinie w studio. Czekamy. :)
Zagraj w Last Guardian. Mistrzowska narracja. Grą to dzieło nazwać trudno, tak jak wszystkie gry Uedy. Końcówka miażdży system. :eek:k:
 

pantomima

Banned
Hello! Kogo my tu mamy!
I co , DS skończony? Zaliczyłeś wszystko? Nu to proszę Pana, opinie w studio. Czekamy. :)
Zagraj w Last Guardian. Mistrzowska narracja. Grą to dzieło nazwać trudno, tak jak wszystkie gry Uedy. Końcówka miażdży system. :eek:k:



Hello ;)
Kurde, wlasnie nie skończony .
Zostalo mi 3 bossów - Lorian i Lothrik and Król burzy/ bezimienny król - morduje sie z nimi na potęgę !

Pomijając tych dwoch, o dziwo wszystkich wcześniejszych roznosiłem w pył dosyc szybko, bez większych problemów.
Najwiecej krwi zepsuła mi Tancerka z mroźnej doliny , ale ci dwaj - no nie daje rady zebym nie wiem jak sie starał :p
Nie korzystam z pomocy sieci, ale jak nic sie noe zmieni i nadal bede taki bezradny to raczej sie nia wspomogę.
Dusza pogorzelisk - ten dopiero przede mna , o ile przeskoczę barierę ktora na chwile obecna jest dla mnie nie do przejścia Grr ;)
Czy zaliczyłem wszystko - nie do konca - umknął mi teleport w wiosce nieumarłych ( wrzutka z tym typem z koszem na plecach) , ale juz jest zapozno aby to nadrobić .
Gierka kozak ! Szkoda ze 'jednak' taka krótka .

Mowisz Last Guardian ? - zastanawiam sie rowniez i nad tym tytułem .
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
hahaha, seizo poznał chyba dziewczyne i zrozumiał że świat to nie tylko plejstejszyn i każda gra jaka wyjdzie :popcorn: :D:banned::hmm:

Na bank dziewczyna, i to chyba ta pierwsza ;)

Tak, tak Panowie, nowa koleżanka z mojego gimbusa :p

Wrzucać może nie,ale spokojnie,po pewnym czasie do tego przywykniesz :D;-)
Zakładam, że wiesz co piszesz :D:D

Wciaz Horizon Zero Dawn czy ten tytul juz pozamiatany ?
Jeszcze nie skończyłem z powyższego powodu :D ale tytuł może w tym tygodniu pęknie.

Mass Effect Andromeda czy Nier Automata ? , co myslisz bo ja mie wiem na co sie zdecydować..
Ostatnio miałem podobny dylemat, ale postawiłem w końcu na to i nie żałuję. Świetna pozycja.

[youtube]NPOqdxjH4NA[/youtube]
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Chyba rozbierasz :D

ewentualnie wkłada ;P coś na coś lub coś w coś ;P
Oknwiec pierwszy raz za mną :p:D

Srednio mi sie podoba ta "świetna" pozycja .
Taka futurystyczna trochy ;)
Z tego typu Gierek bardziej preferuje Wipeout,a.
Wiem wiem to wyścigi ;)
Ale wipeout to wyscigi, a to japońska przygoda z elementami rpg w otwartym świecie. Bardziej bym to porównał do Nier. Masz dostępne demko na PSS więc możesz sprawdzić. Mnie przekonało do zakupu. Gierka na prawdę jest dobra.
 

pantomima

Banned
Moze i dobra . Ostatnio przedwcześnie skreślam pewny tytuły - niepotrzebnie.
DS 3 jak zobaczylem na starcie , tzn. pierwsze lokacje to mi sie serdecznie odchcialo, ale juz pozniej to inna bajka .
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
No właśnie. Proponuję przekonać się do Last Guardian, jak proponował Ci Savron. Piękna gra, aczkolwiek bardzo specyficzna.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dali by do GTA5 jakieś dodatkowe misje, a nie pierdy jakieś.
Skupili się tylko i wyłącznie na online (no i dobrze), ale singiel aż się prosi o poboczne misje.
 
Do góry