Ps4 czy warto

pantomima

Banned
A jak z poziomiem trudności? Ja przeszedłem pierwszego bossa i do tej pory gra nie stanowiła wyzwania. Jak jest w dalszej części gry?

Piewszy boss jest banalnie prosty jak rowniez dojscie do niego ,kilku po nim rowniez.
Dopiero pozniej zaczynaja sie schody.
Tancerka z mroznej doliny - stanowi nielada wyzwanie(jak dla mnie).
Wiekszosc z tych bossow pokonalem dosyc latwo , niewiedzac czemu , ale zakladam ze jest to kwestia wprawy, ogrania wczesniej Bloodborne.
Sa ci latwiejsi jak rowniez i ci bardziej wymagajacy, jak np Lothrik lub Krol Burzy - meczylem sie z nimi prawie 2 tygodnie , a jednego z nich ,Lothrika i tak pokonalem doslownie wczoraj z pomoca sieci.

Jest rowniez taki , ktorego normalnie w zwyczajnej konfrontacji nie da sie przejsc ,trzeba go sposobem :p

Z poziomem trudnosci jest to samo co w BB, w zaleznosci od lokacji, z ta roznica ze ten poziom stopniowo wzrasta od poczatkowych lokacji pnac sie w gore co naturalne .W BB natomiast juz na starcie jest grubo ;)
Fajny motyw jest z kapliczka odrodzenia .Na starcie bardzo mi sie to rozwiazanie nie podobalo, ale z czasem polubilem je bardzo.
Wczoraj pod wieczor odpalilem Bloodborne i wiesz, pogralem chwile po czym zamknolem aplikacje i zaczalem drugi raz przechodzic DS , wiec sam widzisz jak to jest ;)
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
Nie ma żadnych konkretnych informacji odnośnie najnowszej aktualizacji 4.55. Połatali pewnie jakieś pomniejsze błędy i dziury. Ponoć poprawili prędkość pobierania danych przez WiFi.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry