Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Panto, jak tam DS3?

Helo

Nie bede sie rozpisywal bo czasu i miejsca braknie by w pelni wychwalic gre .

Powiem tak - Bloodborne przy Dark Souls 3 to pipidowka !
W kazdym aspekcie gra jest przekozacka !, a BB nie ma startu !

Jak tylko ograsz HZD to zabieraj sie za Soulsy !

Zabawne jest to ,ze na samym poczatku gra zupelnie mi sie nie spodobala..
Po dwoch trzech kolejnych lokacjach zaczalem sie jednak coraz bardziej do niej przekonywac
Obecnie jestem po rozbiciu 7 bossa i oderwac sie od konsoli nie moge . Cudowne lokacje, niesamowicie rozbudowane , zreszta jak wszystko w tej grze i ten mroczny klimat , razem to wszystko robi mega wrazenie !

Bez kitu , sprobuj a sam sie przekonasz :)

Jak czytales post Savrona w tym temacie, to wiedz ze nawet odrobine nie przesadzil !

Bloodborne przy DS3 jest ubogi, tak ubogi ze glowa mala .
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
W zaszłym tygodniu byłem w MM to z 10 sztuk stało na półce w cenie 1769 zł.

Gra ktoś w Andromedę? Jak wrażenia?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Fajnie zrobiony teaser ;) :
[youtube]rQ4i0AT8c-M[/youtube]

Jakby ktoś chciał stestować "Mafię 3",to pojawiło się demo ;)
 

ReY17

New member
PS4 warto kupić chociażby dlatego, że gdy była jego premiera ok pare lat temu pamiętam jak kosztował ok 3000zł , w tamtym roku w święta można było go kupić w ME za 999zł - teraz za PS4 trzeba dać ok 1200zł - na prawdę warto.
Aczkolwiek w 2018 lub 2019r ma wyjść PS5 podobno.. ale i tak będzie odstraszał ceną przez najbliższe dwa lata od premiery :D
 

vectra1

Member
Bez reklam
No i takie info rozumiem. Dawno w nic nie grałem, będzie akurat.

Edit: A idź pan, odinstalowane.
Właśnie po to są potrzebne dema.

Właśnie miałem pisać, że prawdopodobnie nie wytrzymasz dema ale byłeś szybszy :)
Niestety duża część twórców gier robi medialny szum przed premierą, klienci się jarają, często zamawiają przedpremierowo a tam gniot.
Przykładem No Man's Sky czy For Honor mojego ulubionego wydawcy - w po premierze ponad 40tyś graczy teraz 4tyś i spada.
Słabo człowiekowi jak sobie pomyśli co zrobili z kultową Mafią, gdzie poprzednie części ogrywało się do znudzenia.
 

Paw3los

New member
Nie jestem żadnym "fanbojem", ale od PS4 odrzucają mnie słabe darmowe gry w PSN i głośność systemu na poziomie suszarki do włosów.
Osobiście użytkuję XBOX ONE, który ma jedną poważną wadę - brak gier pokroju Uncharted lub Horizon Zero Dawn na wyłączność. Ma jednak wiele zalet. Jest ultra cichy, ma mega wygodnego pada, super darmowe wersje w ramach XBOX Live, bardzo szybkie i ergonomiczne menu oraz intuicyjne udostępnianie zawartości (po wczorajszym updacie).
 

grzesiek1945

New member
Co do PS4 jako "suszarki", posiadam najnowszego fata i nigdy nie słyszałem wiatraka w tej konsoli, problem na pewno występował w pierwszych wersjach PS4.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

piechu

Member
Bez reklam
i głośność systemu na poziomie suszarki do włosów.

Chyba masz jakieś przeterminowane informacje, dot. prawdopodobnie pierwszych wypustów. Mam PS4 PRO, która jest bardzo cicha. Aby usłyszeć delikatny szum wiatraka muszę przyłożyć ucho na pół metra od konsoli. Gdy siedzę na kanapie nie słyszę nic.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
PS4 warto kupić chociażby dlatego, że gdy była jego premiera ok pare lat temu pamiętam jak kosztował ok 3000zł
A nie 5000?:blagam:
1699 zł taka była cena na premierę w PL.

Nie jestem żadnym "fanbojem", ale od PS4 odrzucają mnie słabe darmowe gry w PSN.
Kupować konsolę dla darmowych gier z sieci. Gratuluję, nie wiedziałem że są i tacy. A od Xboxa nie odrzuca cię brak gier na wyłączność?

Co do PS4 jako "suszarki", posiadam najnowszego fata i nigdy nie słyszałem wiatraka w tej konsoli, problem na pewno występował w pierwszych wersjach PS4.
Ja posiadam CUH-1116a z 2014r i kultura pracy jest wzorowa.


 

Caparzo

New member
Bez reklam
Żeby ps4 nie chodziła jak odkurzać musi mieć przestrzeń do oddychania. Nie może być w zamkniętej wnęce w szafce, musi mieć z boku i z tyłu luzu żeby ciepło miało być gdzie odprowadzone. Dodatkowo mam podstawkę chłodzącą która dodatkowo wyrzucane ciepłe powietrze z konsoli, wypycha dalej. A sama konsola wygląda jakby wisiała w powietrzu
 

Paw3los

New member
Ja spotkałem się z głośnymi sztukami, jeśli poprawili, to git. Co do darmowych wersji, to tak, są tacy co na nie czekają. Tym bardziej, jeśli da się w nie pograć, w przeciwieństwie do "sucharów" z PSN. Poza tym jest EA access i Game Pass. Ale i tak czekam na to, co pokaże Scorpio. Każda konsola ma wady i zalety. Najlepiej mieć dwie :)
 

polaris20

New member
Ja mam ps4 pro i mój egzemplarz działa cicho. Niestety jakiś element obudowy został nie do końca dobrze spasowany i czasami podczas uruchamiania się napędu kawałek plastiku przy przycisku wysuwania płyty wpada w rezonans i wtedy jest tragicznie ogólnie mam zamiar to reklamować ale coś mi nie po drodze do sklepu. Co do postów wyżej odnośnie darmowych gier przyznam że sam się wkurwia×. Gniot które dostajemy nie warte są miejsca na dysku konsoli. Druga sprawa to kompatybilność wsteczny w xOne to naprawdę fajna sprawa ze możemy pograć w gry z poprzedniej generacji. Chętnie pogralbym w pierwszą część red dead redemption I dodatek undead no ale sobie nie pogram bo ciule z sony maja ból dupy kiedy spadnie sprzedaż starej ps3. Także nie zgodzę z tym ze na X'a nie ma exclusive bo to nie prawda. Forza to jedna z lepszych scigalek dostępnych na konsole, do tego left 4 dead i kilka innych fajnych tytułów. Czekam na premierę Scorpiona zobaczymy co pokaże... Pozdro

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry