Ps4 czy warto

pantomima

Banned
panto czy ty miałeś wcześniej konsole ? grałeś w coś ?


Tak mialem nawet dwie ps1 i ps3 , a w miedzy czasie psztykalem na pc , ktory czesciowo rozbudowywalem do pewnego okresu .
Mialem rowniez pegasusa , jak rowniez duzo do czynienia z osobami ktore naprawde duzo graly , jeszcze wiecej czasu poswiecaly na to wszystko .
Nie bd wymienial w co gralem , bo duzo tego .

Do czego zmierzasz Caparzo ?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tak z ciekawości :) nic złego.
Chodziło mi o słowa savrona że dla niego gra do dupy a u cie odwrotnie. Myślałem że to kwestia tego że wcześniej nie grałeś.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Tak mialem nawet dwie ps1 i ps3 , a w miedzy czasie psztykalem na pc , ktory czesciowo rozbudowywalem do pewnego okresu .
Mialem rowniez pegasusa , jak rowniez duzo do czynienia z osobami ktore naprawde duzo graly , jeszcze wiecej czasu poswiecaly na to wszystko .
Nie bd wymienial w co gralem , bo duzo tego .

Do czego zmierzasz Caparzo ?

To Ty nie masz PS3?! To jak zamierzasz grać w Dark Souls??! Żeby poczuć klimat i zrozumieć cała fabułę gry musisz zacząć od DS 1. To jest najbardziej wymagająca cześć sagi. DS 3, nie jest taka wymagająca, ale za to jest najciekawsza.
 

pantomima

Banned
To Ty nie masz PS3?! To jak zamierzasz grać w Dark Souls??! Żeby poczuć klimat i zrozumieć cała fabułę gry musisz zacząć od DS 1. To jest najbardziej wymagająca cześć sagi. DS 3, nie jest taka wymagająca, ale za to jest najciekawsza.

Juz nie mam . Pogralem pogralem , pozniej pozyczylem kumplowi , ktoremu odsprzedalem za grosze .

No odrazu zaczne od DS3 ;)

Z ps4 bd pewnie podobnie .
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Juz nie mam . Pogralem pogralem , pozniej pozyczylem kumplowi , ktoremu odsprzedalem za grosze .

No odrazu zaczne od DS3 ;)

Z ps4 bd pewnie podobnie .

Nu jak jesteś z Warszawy, to mogę pożycic konsole wraz z DS 1 oraz DS 2. Trzymam ja dla tych właśnie gier oraz dla ICO i SHADOW of Collossus. PRZED tym jak zacząć The Last Guardian, zagrałem najpierw w te dwie genialne grę. Z makabryczna kamerą oraz kiepskim sterowaniem. ;-) Ale klimat w tych grach wybacza wszystko. Trico, jest niesamowity, aż nie chce widzieć końcówki gry. Boje się poplakac:lol:
 

pantomima

Banned
No do stolicy mam jakies 300 km tak ze nie tak daleko, ale i tak podziekuje ;)

Wiesz, ja nie mam az takiej zajawki na to wszystko, aby obgrywac po kolei wszystkie czesci DS .
No nie wkrecam sie az tak w to granie .
Gram bo gram .
Za chwile moze byc tak ,ze nie odpale konsoli przez 2/3 miechy po zlapie bakcyla na co innego ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Trico, jest niesamowity, aż nie chce widzieć końcówki gry. Boje się poplakac:lol:
Zakończenie jest mocne. Jak i cała końcówka już na szczycie wieży. Coś pięknego. Szkoda że obecnie tak mało wychodzi podobnych i aż tak dobrych gier. Po napisach jest jeszcze jedna bardzo ważna scenka, więc nie polecam ich pomijać :D
 

Krachu

New member
No i udało mi się przejść bloodborne! :) Trochę żałuję, że nie dorwałem od razu wersji GOTY, no ale cóż... trzeba wybrać teraz jakiś inny tytuł do ogrania ;)

Macie może coś ciekawego na swojej liście? Kusi mnie bardzo ten Nioh, opinie tylko potwierdzają, że będzie to dobry wybór.. :)
 

Krachu

New member
Z sieci skorzystałem, by sprawdzić jak dostać się do 2 "ukrytych" lokacji (Zamek Cainhurst oraz Górny Rewir) oraz do czego służą 1/3 pępowiny.

Ogólnie walki z bossami nie były jakieś mega trudne poza początkiem gry, gdy uczyłem się całej mechaniki (pierwszy kontakt z grą souls-like). Częściej zwykłe moby potrafiły mnie zaskoczyć przez co głupio ginąłem.
Najtrudniejszym bossem jak dla mnie był Rom, no te małe cholerstwa były strasznie irytujące... i tę walkę powtarzałem chyba z 15 razy
 

Seizo

Active member
Bez reklam
No i udało mi się przejść bloodborne! :) Trochę żałuję, że nie dorwałem od razu wersji GOTY, no ale cóż... trzeba wybrać teraz jakiś inny tytuł do ogrania ;)
DLC Old Hunters jest bardzo często w promo na PSS bodajże za 40 zł. Trzeba zaglądać co jakiś czas. Warto za te pieniądze. Kilkanaście godzin dodatkowej zabawy, nowe bronie, stroje i bardziej wymagający przeciwnicy, w szczególności bossowie :D

Macie może coś ciekawego na swojej liście? Kusi mnie bardzo ten Nioh, opinie tylko potwierdzają, że będzie to dobry wybór.. :)
A co już grałeś, albo co lubisz? W Nioha pograłem trochę przy ostatniej becie. Gra inna niż BB czy DS ale mam ją na swojej liście. Grało się całkiem przyjemnie.
 

Krachu

New member
DLC Old Hunters jest bardzo często w promo na PSS bodajże za 40 zł. Trzeba zaglądać co jakiś czas. Warto za te pieniądze. Kilkanaście godzin dodatkowej zabawy, nowe bronie, stroje i bardziej wymagający przeciwnicy, w szczególności bossowie :D

A właśnie, powiedz mi proszę jak to jest: obecnego BB mam na płycie - jeśli kupię dodatek przez psstore, to postać mi się "przeniesie"? Będę mógł kontynuować grę w dodatek moją postacią czy muszę coś tam przechodzić od początku? No i czy w ogóle dodatek cyfrowy z podstawką na płycie jest kompatybilny i będzie wszystko działać.

A co już grałeś, albo co lubisz? W Nioha pograłem trochę przy ostatniej becie. Gra inna niż BB czy DS ale mam ją na swojej liście. Grało się całkiem przyjemnie.

Z takich znanych tytułów, to na mojej liście jest jeszcze TLOU. Przed Bloodborne przechodziłem wszystkie części Uncharted, dlatego też chciałem odpocząć lekko od produkcji ND :) Być może bloodborne to nie najlepszy odpoczynek sam w sobie, bo klimat i rozgrywka jest ciężka :D ale wybór był bardzo trafny. Teraz czekam na jakieś konkretne ogłoszenie na TLOU na OLX ze stolicy i pewnie skuszę się na ten tytuł.
Grałem w hitmana, Uncharted, ratcheta (świetny tytuł, nie spodziewałem się :D) i jakieś mniejsze indyki.

Również grałem w demko/ostatnią betę Nioha i bardzo mi podeszło. Powiem nawet, że właśnie Nioh przekonał mnie, by spróbować w końcu bloodborne'a. Na pewno skuszę się na ten tytuł, najchętniej i już teraz, ale nie wiem czy nie poczekać na jakąś promocję... Obstawiam, że jeśli jakaś się pojawi, to nieprędko z uwagi na dobrą sprzedaż i bardzo dobre recenzje - nie spodziewałbym się szybkiej obniżki cen jak w przypadku the last guardian.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
A właśnie, powiedz mi proszę jak to jest: obecnego BB mam na płycie - jeśli kupię dodatek przez psstore, to postać mi się "przeniesie"? Będę mógł kontynuować grę w dodatek moją postacią czy muszę coś tam przechodzić od początku? No i czy w ogóle dodatek cyfrowy z podstawką na płycie jest kompatybilny i będzie wszystko działać.
Wszystko zostaje. Grając w BB już zapewne pobrałeś pliki do rozszerzenia w którymś patchu. Zakup DLC je uaktywnia, tylko trzeba dojść w grze do odpowiedniego momentu. Zmiana dnia na noc, czyli po ubiciu Amelii. Aby móc grać w Old Huntets musisz włożyć płytkę z podstawką.


Z takich znanych tytułów, to na mojej liście jest jeszcze TLOU. Przed Bloodborne przechodziłem wszystkie części Uncharted, dlatego też chciałem odpocząć lekko od produkcji ND :) Być może bloodborne to nie najlepszy odpoczynek sam w sobie, bo klimat i rozgrywka jest ciężka :D ale wybór był bardzo trafny. Teraz czekam na jakieś konkretne ogłoszenie na TLOU na OLX ze stolicy i pewnie skuszę się na ten tytuł.
Grałem w hitmana, Uncharted, ratcheta (świetny tytuł, nie spodziewałem się :D) i jakieś mniejsze indyki.
TLOU to zakup obowiązkowy. Moim zdaniem jedna z najlepszych gier. Z exów koniecznie Until Dawn, Infamous Second Son, i Infamous First Light, God of War 3 Remastered, Heavy Rain, Beyond, The Order 1886 (fajna gra, ale na 7-8 godzin). The Last Guardian - dla mnie cudo, chociaż gra nie dla każdego. Albo się wciągniesz albo wynudzisz. Z multiplatform MGSV, Batman AK, Cień Mordoru, Dark Souls 3, Resident Evil HD Remaster (jeżeli wcześniej nie grałeś), Rise of the Tomb Raider
Ja mam teraz na tapecie Horizon Zero Dawn. Premiera za 2 tygodnie więc nie biorę się za nic innego. Potem na pewno Gravity Rush2, Yakuza 0, Dark Souls , Nier Automata.
 
Ostatnia edycja:

Krachu

New member
TLOU to zakup obowiązkowy. Moim zdaniem jedna z najlepszych gier. Z exów koniecznie Until Dawn, Infamous Second Son, i Infamous First Light, God of War 3 Remastered, Heavy Rain, Beyond, The Order 1886 (fajna gra, ale na 7-8 godzin). The Last Guardian - dla mnie cudo, chociaż gra nie dla każdego. Albo się wciągniesz albo wynudzisz. Z multiplatform MGSV, Batman AK, Cień Mordoru, Dark Souls 3, Resident Evil HD Remaster (jeżeli wcześniej nie grałeś), Rise of the Tomb Raider
Ja mam teraz na tapecie Horizon Zero Dawn. Premiera za 2 tygodnie więc nie biorę się za nic innego. Potem na pewno Gravity Rush2, Yakuza 0, Dark Souls , Nier Automata.

Z tytułów, które wymieniłeś najbardziej ciekawią mnie: infamous, heavy rain (do tego jestem szczerze sceptycznie nastawiony, czuję w kościach, że mi nie podejdzie), the last guardian oraz z multiplatformówek: MGSV i cień mordoru. Czekam na jakieś fajne promocje (ostatnio przespałem infamous) - obecnie jest jakaś na shadow of mordor i nie powiem, by nie kusiło ;)
Trochę zastanawiam się nad dark souls 3 z uwagi na to, że bloodborne mi mega podszedł, ale jednak klimat DS3 niezbyt mi pasuje patrząc na gameplaye - rycerz, zamki.. jakoś nie porywa mnie :) Znacznie bardziej pasuje mi Nioh - japońskim klimatem, jak i mechaniką, lootem etc.

Również mam na swojej liście Horizon przez co waham się nad wspomnianym Niohem - czy zaczynać teraz czy się wstrzymać jeszcze z uwagi na zbliżającą się premierę... czekam tylko na ~20lutego na pierwsze oceny i recenzje Horizona by mieć pewność, że mogę spokojnie brać w marcu :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
heavy rain (do tego jestem szczerze sceptycznie nastawiony, czuję w kościach, że mi nie podejdzie)
Niesłusznie. Ta gra ma mocniejszy klimat i fabułę niż niejeden film. Jeżeli lubisz filmowe gry i nie przeszkadzają Ci sekwencje QTE to bierz śmiało, bo warto. Tym bardziej że remaster na PS4 zawiera 2 gry na 1 płytce (Heavy Rain i Beyond) za śmieszną cenę.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Seizo sluchaj - zaczalem grac w BB od nowa , robic wszystko poprawnie jak nalezy , zbierac te wszystkie pierdulki itp.Staram sie nic nie omijac ,ale bardzo mordowal mnie Odrodzony wiec wspomoglem sie siecia .
I sluchaj jaka akcja operacja - przywolalem niesamowitego kolezke !
Jeszcze nie zdazylem ubic tych babek na gorze z dzwonkiem (utluklem doslownie 2),a gosc rozprawil sie juz z Bossem :p
Zajelo mu to 12 sekund ... ?
Niesamowite do jakiej perfekcji co niektorzy opanowali mechanike tej gry.

Mam pytanie - czy miales problem w grze typu delikatne rwanie przy porusznia sie postaci do przodu?
Momentami nie ma plynnosci a takie szarpanie :(
Nie wiem co jest grane , skad sie to bierze .
 

grzesiek1945

New member
To raczej nie wyprawa chociaż na pewno trochę też a wysoki level tej postaci.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry