Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Dokladnie ubil mnie gosc z workiem na plecach.Przeoczylem to , dlatego o tym nie wspomnialem.
Chwile pozniej bylem z deka zdezorjentowany bo wlaczyl sie chwilowy przerywnik filmowy , po ktorym obudzilem sie w jakims wiezieniu . Pokrecilem sie tam chwile i trafilem wlasnie na Paarl .
Pokrecone to wszystko na maxa , mozna sie pogubic ;)

I co dalej >? pokonalem Paarl , ale nie radze sobie z Cieniami .
Mozna to jakos obejsc , zeby szpacic dalej czy Cienie to zlo konieczne ?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Tak coś mi się właśnie wydawało :D
Cienie to boss obowiązkowy :) Potem Rom :D

Tak z ciekawości. Uzywasz run?
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Tak,uzywam .Mam ta anglojezyczna wersje i pomimo ze dosyc dobrze posluguje sie angielskim w mowie potocznej to w grze mam problemy ze zrozumieniem komend, dlatego nie zawsze uaktywniam odpowiednie zalecane opcje mi pomocne.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Seizo - kolejny Boss do piachu , a raczej sw.Trojca ;)
 

Attachments

  • 16521580_1088424757951500_1177762930_n.jpg
    16521580_1088424757951500_1177762930_n.jpg
    16,9 KB · Wyś: 87

grzesiek1945

New member
Sony od zawsze stopniowo dodaje nowe funkcje do swoich sprzętów, tym bardziej do Play Station.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

TasieK79

Member
Witam, panowie od BB, jest możliwość żebyście nie spoilerowali tej gry bo zamierzam niedługo w nią zagrać, nie wiem czy jest opcja ukrywania komentarzy na tym forum :)
 

vectra1

Member
Bez reklam
Aktualizacja wprowadza także magiczny boost mode
Tym samym mamy Playstation 4 Pro Boost Mode, jest szansa, że będzie hiper i giga.
Tryb ten ma wspomóc gry, które wyszły przed PS4 pro i nie dostały żadnej łatki przystosowującej dany tytuł pod możliwości PS4 pro.
W większości tytułów tryb ogranicza spadki płynności i rozdzielczości.
Boost Mode PS4 PRO
Pojawił się jakiś argument dla posiadaczy telewizorów 1080P, ale mam wrażenie, że właściciele zwykłego PS4 nie będą zachwyceni.
Efekty ? kolejny efekt placebo ?
http://thisgengaming.com/2017/02/04...een-tested-using-boost-mode-what-has-changed/
 
Ostatnia edycja:

vectra1

Member
Bez reklam
Aktualizacja jest w fazie testów i jest dostępna dla ograniczonej liczby konsol, prawdopodobnie dla osób wcześniej zgłaszających chęć przetestowania.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Witam, panowie od BB, jest możliwość żebyście nie spoilerowali tej gry bo zamierzam niedługo w nią zagrać, nie wiem czy jest opcja ukrywania komentarzy na tym forum :)
Nie ma opcji spojler a mogłaby się taka pojawić. Panto słyszałeś - nie spoileruj :p:p
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ostanio Savron chcial pogonic BB.Zamiescil nawet post na forum i ostro skrytykowal Bloodborne . Ciekawe czemu .. ?, chcoc troche chyba sie domyslam.
Już kiedyś chyba coś pisał że Soulsy mu bardziej siedzą. Ja tam wolę BB. Dla mnie bardziej dynamiczna niż DS i czekam z niecierpliwością na dwójeczkę :D

Ograł już ktoś RE VII?
 

pantomima

Banned
Sam moglem wziasc na pierwszy ogien Soulsy , a dopiero pozniej bawic sie w BB.
Rowniez zacieram rece na dwojeczke :D


Jezeli chodzi o Savrona , to domyslam sie ze nerwowo nie wytrzymal ;)
Sam momentami swira dostaje :p

Moze sam zainteresowany powie cos wiecej , skad ta krytyka pod katem BB.

Wczensiej padly dwa slowa na temat braku wyboru poziomu trudnosci w Bloodborne .
Skad inad jest to dobre rozwiazanie o czym juz byla mowa .
Pomimo ze jest nadzwyczaj trudno , to ten brak rekompensuje mozliwosc przywalania kolegi z innego swiata do pomocy .
Dobry ruch ze strony tworcow BB.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Hello Seizo - mam pytanko :D

Ktora najbardziej z lokacji w Bloodborne Ci sie wizualnie spodobla , ktora sprawila Ci najwiecej problemow ?

Mi zostaly jeszcze 2 lokacje z tych oficjalnie dostepnych do przejscia i na ta chwile musze przyznac ze zachwycila mnie lokacja Zapomniany Zamek Cainhurst - cos pieknego !
Jezeli chodzi o te upierdliwe to Gorny Rewi Katedralny i ci wysysacze wgladu , jak rowniez Kaplica Yahar'gul i 3ej lowcy .Bossa jeszcze nie rozbilem ałć ;)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Hello Seizo - mam pytanko :D

Ktora najbardziej z lokacji w Bloodborne Ci sie wizualnie spodobla , ktora sprawila Ci najwiecej problemow ?

Mi zostaly jeszcze 2 lokacje z tych oficjalnie dostepnych do przejscia i na ta chwile musze przyznac ze zachwycila mnie lokacja Zapomniany Zamek Cainhurst - cos pieknego !
Jezeli chodzi o ta upierdliwe to Gorny Rewi Katedralny i ci wysysacze wgladu , jak rowniez Kaplica Yahar'gul i 3ej lowcy .Bossa jeszcze nie rozbilem ałć ;)

:razz::razz::razz::razz::razz: Wystarczy tę dwie żeby zrozumieć różnicę:razz:
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
WooooW !

To sa te dwie lokacje , ktorych jeszcze nie zwiedzilem ?

Savron- fajnie ze jestes.
Ost chciales pogonic BB i pojechales delikatnie po grze .
O co chodzilo ?? ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry