Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Kilkaset światowych nagród w tym gry roku mówi samo za siebie ;) a dodatki lepsze od podstawki. Historia genialna i ciekawa. Niektóre misje poboczne lepsze od tych głównych. Krew i wino to w ogóle miazga. Łącznie ponad 100 godzin dobrej zabawy gwarantowane. :blagam: dla naszych za tak dobrą grę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi zupełnie to pyrkanie na koniu nie podeszło, ale kibicuje naszym.
Fajnie, że się podoba na świecie.
 

pantomima

Banned
Zabawnie to ujales :)
Pyrkanie na koniu ... hehe.
Jesli gra w duzej czesci wyglada w takiej formule , to rowniez nie bd to gra w moim klimacie .
 

pantomima

Banned
Ja też wole zmechanizowane pojazy :D
Setki nagród, daj jakiegoó linka chociaż z 20 ...

Caparzo , ale Ty jestes zgred i niedowiarek .
Gra nie musi Ci sie podobac , ale pewne fakty moglbys przyjac.

Juz wczensiej wspominalem , ze nie jestem zapalonym graczem ,praktycznie w ogole nie interesowalem sie ta tematyka do chwili gdy kupilem psx.a, ale pomimo to duzo slyszalem o Wiedzminie jak i o nagrodach ktore zdobyl.
Bylo pelno newsow o tym , praktycznie wszedzie , bo gra zrobila furore .
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Ale ja wypowiedziałem swoje zdanie. Chyba mam takie prawo ? No mam czy nie ??

Skoro to też nie twój klimat to co sie czepiasz?
 

pantomima

Banned
No nie moj , dlatego tym bardziej moge sie obiektywnie wypowiedziec w temacie .
Nawet taki laik jak ja w tematyce gier, slyszal o Wiedzminie jak i o nagrodach ktore zdobyl .
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pograjcie Panowie w Far Cry Primal, bieganie z maczugą i łukiem jest całkiem zabawne, do tego fajna grafika:)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Słyszałem o nagrodach ale o setce to dla mnie przegięcie. Dlatego chciałbym poznać jakieś konretne. Skotro ktoś o tym pisze
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Setki nagród, daj jakiegoó linka chociaż z 20 ...
Łącznie ponad 800. W tym 250 za najlepszą grę roku. Łap linki.

CD Projekt zarobił 342 miliony złotych, spółka ostrzy sobie zęby na okrągły miliard - gram.pl
The Witcher 3: Wild Hunt - Official Website
Wiedźmin 3: Dziki Gon zdobywcą największej liczby nagród w historii | GRYOnline.pl
http://graczpospolita.pl/wiedzmin-3-najbardziej-utytulowana-gra-w-historii-wszechswiata/

Zabawnie to ujales :)
Jesli gra w duzej czesci wyglada w takiej formule , to rowniez nie bd to gra w moim klimacie .
Ja też tak mówiłem, dopóki nie zagrałem :D:D Kiedyś pogrywałem trochę w 1 i 2, ale 3 to zupełnie inna, wyższa liga.
 

pantomima

Banned
Pograjcie Panowie w Far Cry Primal, bieganie z maczugą i łukiem jest całkiem zabawne, do tego fajna grafika:)

W Far Crya to ost i zarazem jedyny raz gralem jakies 16/17 lat temu u kumpla na pc , bedac jeszcze w Lo ;).
Pamietam , ze na tamta chwile spodobal mi sie bardzo , ale jak by bylo obecnie ... ?


Mowisz , ze calkiem fajna gierka ? Graficznie pewnie tak , ale jak z grywalnoscia ?
 
Do góry