Przedstawiamy perły CES 2013 - Panasonic ZT60

ROMAN38

New member
Bez reklam
A tu jeszcze niespodzianka Panasonic ZT60 High-end Plasma The KURO Killer has beyond Reference picture quality - YouTube zdaje się że 4000 funtów za 60 cali to wariactwo i do tego jest to edycja limitowana !!!! czyli pewnie będzie tylko na zamówienia, ponoć panel jest trudny do wykonania i będzie mała produkcja ale w USA 60 cali ma kosztować 3500 $ i gdzie tu sprawiedliwość, bo pewnie tam będzie nie limitowany i 65 cali .To raczej eksperyment polegający na przebiciu słynnego KURO niż normalnego produktu.ŻENADA może vt60 będzie trochę lepszy od 50-ki, bo na ZT60 chyba nie ma co liczyć z racji fatalnej dostępności i ceny pewnie ze 20 tyś !!!!!!
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Dokladnie , to nie jest kwestia norm UE a raczej stagnacji ktora zaczela sie od vt20 haha(pieterka - bravo girl :D ) i trwa do dzis hamując na Zt , z tad tez te ograniczenia co do gabarytow wprowadzanych na rynek zwiazanych z kosztem transportu itp, chcesz 65zt - kup sobie vt - to ta sama jakosc :d nic sie nie zmienilo ;)
Tu nowinka Panasonic ZT60 High-end Plasma The KURO Killer has beyond Reference picture quality - YouTube czyli to edycja limitowana i to z taką ceną
??!! można sobie go darować i brać vt60 i tyle, niech spadają ze swoimi ekperymentami.Niech sie biorą za OLED-y:razz:
 

Pingu

New member
No i Pan Roman opanował temat. A co piszą to piszą. Jak z VT50 wszyscy się podniecali a w rzeczywistości ten TV okazuje się słabiutki.
 

fluid

Banned
Wiesz - wczesniejszymi modelami podobnie sie jaralem i jakos sie nie zawiodlem tak ze sam rozumiesz - dzieki za instrukcje :) podniecac sie juz przestalem po fakcie odnoszacym sie do opcji gabarytow jakie zostana wypuszczone na eu. rynek - rura mi zwyczajnie zmiekla i to by bylo chyba tyle .
 
Ostatnia edycja:

fluid

Banned
Yhym - nowe, lepsze Smart TV ?! I myslisz ze to tyle tak ? - okay tylko dlaczego taka roznica w cenie miedzy wersja Vt a Zt - 1000 euro to juz troche i swiadczy to raczej na korzysc jakosci jaka prezentuje ten flagowy model .w sumie to sam juz nie wiem , gubie sie pomalu - za duzo niewiadomych , jakies dziwne newsy typu - limitowana wersja , dost nie dla kazdego - brak 65 " wersji itp itd
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Zamiast dać szanse ZT60 w testach to lud jedzie po nim i Panasonicu jak po szmacie... litości.
 

fluid

Banned
Nikt nie jedzie po Panasonicu a to że trafi sie od czasu do czasu jakis frajer co glosno wykrzykuje swoje żale bo jest ślepy zwyczajnie i przez to nie wyłapuje róznic na plus to juz inna sprawa ' Z roku na rok powtarza sie ta sama historyjka - Flagowy model Panasonica w testach zmiata wszystko , jest to powielane za kazdym razem i teraz bedzie podobnie :d Tak na marginesie po za chwile zostane posadzany o "jego " Uwielbienie a to nie tak - calkiem niedawno badalem soniaka hx850 i obraz mnie zachwycil - i skusil bym sie na ten tv tyle tylko ze wole bardziej stonowany obraz a wiadomo ze lcd takiego nie wygeneruje z tad tez Plazma , czemu akurat Panasonic ? to proste - gwarantuje najlepsza jakosc .
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Porównywaliśmy wczoraj - ZT60 , Pioneera Kuro i VT50. I rzeczywiście ZT60 - rewelacja w czerni, płynności , bieli i nasyceniu kolorów. Bliższe szczegóły na testach jak wjadą modele.
 

fluid

Banned
To bylo do przewidzenia ze bedzie ciekawie :d - Kiki prosba zdementuj jeszcze teraz tylko te pogloski jakie niesie echo ,ze to limitowana serria , ze ciezko bedzie dostac model zt u nas w pl :D co do jakosci obrazu to tak na Twoje oko ogólem lepiej wypada ten flagowy model od Philipsa 9607 ? :>
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tego nie wiem. Mamy obiecane że dostaniemy na testy więc będzie dokładnie wiadomo. Bez porównania modeli obok siebie można tylko snuć przypuszczenia.
Wersja ma być w wybranych sklepach ale nie padło słowo limitowana.
 

fluid

Banned
Yhym yhym -ale jak by bylo ciezko to OBIECUJESZ ze staniesz na rzesach i sciagniesz zt specjalnie pod klienta za dodatkowa oplata oczywiscie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie tak.
Na prezentacjach Plazma ZT60 zrobiła ogromne wrażenie ale jak będzie na porównaniu zobaczymy.
 

codaco

New member
Powtarzam ci najlepszy Panasonic Vt 50 z roku 2012 nie ma szans z Philipsem 9607 z 2012 roku.Nie ta półka.Co będzie w roku 2013 nie wiem.To moje arbitralne zdanie i nie zamkniesz mi ust.Najlepiej zrób testy.

Kolega bardzo nerwowo reaguje na wszelkie zarzuty wobec Philipsa 9607, jednak nie jest z nim tak kolorowo jak kolega go wychwala. Z testu na stronie s k a l i b r u j t v, jasno wynika, że ma ogormne problemy z płynnością, które są nie do przyjęcia. A opisana przy nim czerń=miazga, na zdjęciu w teście pokazuje, że dzięki tej super czerni tracimy połowę szczegółów w ciemnych scenach. To powtarzanie, że ten TV jest z innej półki i miażdży wszystko dookoła to tylko Twoja subiektywna opinia. Podoba Ci się słabe odzwierciedlenie kolorów, kłopoty z ruchem i czerń, która zakrywa wszystko ok, innym podoba się coś innego, ale nie staraj się wmówić wszystkim, że ten TV jest tak dobry, że nie ma wad.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam ten telewizor w domu i nie mam żadnych problemów z płynnością.
A czerń jest wzorcowa i tyle . Jeśli ktoś nie radzi sobie z obsługą to kupuje tani LG i będzie extra.
Podoba mi się w Philipsie extra czerń , extra płynność i bardzo dobre odzwierciedlenie kolorów szczególnie w ISF.
Ten telewizor jest bez dwóch zdań super.
Wiem bo mam i potrafię z niego właściwie korzystać.

A trzymając się tematu porównany do ZT 60 i zobaczymy....
 

guteczek

New member
Mam ten telewizor w domu i nie mam żadnych problemów z płynnością.
A czerń jest wzorcowa i tyle . Jeśli ktoś nie radzi sobie z obsługą to kupuje tani LG i będzie extra.
Podoba mi się w Philipsie extra czerń , extra płynność i bardzo dobre odzwierciedlenie kolorów szczególnie w ISF.
Ten telewizor jest bez dwóch zdań super.
Wiem bo mam i potrafię z niego właściwie korzystać.

A trzymając się tematu porównany do ZT 60 i zobaczymy....



Panowie z konkurencyjnego forum też się znają na rzeczy a wnioski wyciągają inne.
 
Do góry