Przedstawiamy perły CES 2013 - Panasonic ZT60

play007

New member
Bez reklam
Ja wcześniej miałem vt Panasa 20,30 i 50 teraz mam Leda Sony 55 HX 850 i jestem zadowolony z obrazu ,ale jesli Panasonik zrobi tv zt 60 bez wad vt 50 to wracam do Plazmy.

I bardzo dobrze.Bo masz do tego prawo.Ja w Philipsie full led nie mam cloudingu , jest superczerń i wysoki poziom kontrastu a tu mi wmawiają że mam bubla.Pozdro
 

cureman

Active member
Bez reklam
I bardzo dobrze.Bo masz do tego prawo.Ja w Philipsie full led nie mam cloudingu , jest superczerń i wysoki poziom kontrastu a tu mi wmawiają że mam bubla.Pozdro

Pierwsza zasada -ocena telewizora tylko w domu a nie w sklepie.Po drugie oceniać to co sie posiada (posiadało ) a nie czytać w necie o wadach danych modeli.
 

play007

New member
Bez reklam
Pierwsza zasada -ocena telewizora tylko w domu a nie w sklepie.Po drugie oceniać to co sie posiada (posiadało ) a nie czytać w necie o wadach danych modeli.

I wszystko prawda.Ocena tylko w domu i tylko na takim samym sygnale.Dlatego Kiki ma dobre warunki bo oferuje trzy telewizory w warunkach domowych i wybierasz to co ci odpowiada.
Generalnie forum wprowadza w błąd.To co Tobie się podoba niekoniecznie musi mnie.
A ta wojna w ogóle niepotrzebna jest.Pozdrawiam
Moi szanowni przedmówcy Roman i Peterka(obrońcy plazm i kaci lcd) nawet nie musneli palcem Philipsa a już wiedzą że jak lcd led to musi być dno_Oceniać trzeba organoleptycznie, a nie tak bo tak uważam i basta.I nie każdy tester też robi swoje testy w sposób właściwy, wiarygodny i rzetelny.Oceny cząstkowe też bywają zaniżone lub zawyżone a kryteria niejasne.Na konkurencyjnym forum każdy pojedynek niezależnie od częsci składowych wygrywa Sony.A marki Toshiba Sharp czy lg bądż samsung są wręcz deprecjonowane.Nie mam nic do plazm panasonica poza tym że do ideału daleko.Jedni widzą migotanie w tv drudzy teatr inni smuzenie jeszcze inni clouding czy halo , ktoś powidoki inny brak ich dla jednych głośno tv pracuje dla drugich w sam raz.Ile ludzi tyle opinii a te najostrzejsze rzadko są wyważone i obiektywne (najczęściej wręcz emocjonalnie wyrażane subiektywne i krzywdzące).


Dla mnie nie ma dobrej odpowiedzi na pytanie Lcd led czy plazma?
Dopóki nie ma Oled na masową skalę to pytanie nigdy nie będzię rozstrzygnięte.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Dla uspokojenia emocji dodam tylko,że z tym Oledem (na masową skale)też nie będzie wszystko jasne?bo Samsung inna technologia,LG inna,Sony Panasonic wspólna (bo razem tworzą) ten Oled. ALE czytałem opinie zwiedzających CES,że ta inna bo drukowana technologia,Sony i Panasonica była w ich mniemaniu "najgorsza".Wątpie w to,ale pożyjemy,zobaczymy ..Pewnie dojdą jeszcze inne firmy tak ,że będzie jeszcze okazja się pospierać oby kulturalnie.
 

Pingu

New member
Ja wcześniej miałem vt Panasa 20,30 i 50 teraz mam Leda Sony 55 HX 850 i jestem zadowolony z obrazu ,ale jesli Panasonik zrobi tv zt 60 bez wad vt 50 to wracam do Plazmy.


Wiesz, ty miałeś te VT50 z jakiegoś dziwnego źródła, wszystkie albo uszkodzone w transporcie albo wadliwe. Dodam jako jedyny tutaj. Ja mam VT50 i uważam, że temu TV to ideału dużo brakuje, ten Soniak uważam za świetny TV

Z tym Kuro to jest wkurzające, wszyscy do niego porównują a on miał tylko świetną czerń. Pokazując jaki TV jest najlepszy i dając test z tego forum to jakaś pomyłka, tutaj nie czytałem jeszcze aby jakiś TV w teście był zły, testowałem kilka TV i nigdy w teście nie były wady, które znalazłem wskazane. Nie uważam, że testy są złe, tylko robi je osoba, która sprzedaje TV, a ona nie może pod sobą dołki kopać, uważam iż testy są bardzo dobre, tylko wyniki trzeba samemu interpretować. Idą tropem tych testów ten Pionner jest równie dobry jak Panasonic VT50, oba dostały po 94 pkt. Ja bym Panasowi VT50 dał maksymalnie z 80 pkt.
 

play007

New member
Bez reklam
Wiesz, ty miałeś te VT50 z jakiegoś dziwnego źródła, wszystkie albo uszkodzone w transporcie albo wadliwe. Dodam jako jedyny tutaj. Ja mam VT50 i uważam, że temu TV to ideału dużo brakuje, ten Soniak uważam za świetny TV

Z tym Kuro to jest wkurzające, wszyscy do niego porównują a on miał tylko świetną czerń. Pokazując jaki TV jest najlepszy i dając test z tego forum to jakaś pomyłka, tutaj nie czytałem jeszcze aby jakiś TV w teście był zły, testowałem kilka TV i nigdy w teście nie były wady, które znalazłem wskazane. Nie uważam, że testy są złe, tylko robi je osoba, która sprzedaje TV, a ona nie może pod sobą dołki kopać, uważam iż testy są bardzo dobre, tylko wyniki trzeba samemu interpretować. Idą tropem tych testów ten Pionner jest równie dobry jak Panasonic VT50, oba dostały po 94 pkt. Ja bym Panasowi VT50 dał maksymalnie z 80 pkt.

Bardzo cenna opinia.Mieć plazmę Panasa VT50 i dostrzegać jej wady.Trzeba mieć klasę by napisać takie słowa.Testu z konkurencyjnego forum Ci nie wkleję bo link się pokrywa xxxxx.Można wejść i poczytać jak inni oceniają tego Philipsa 9607.
Co do testów Kikiego to w przypadku Philipsa 9607 nie widzę dużego interesu by koloryzować go.A iluż to forumowiczów chce zakupić 60 calowy tv za przeszło 13k?Pewno niewielu w ogóle a co dopiero tylko u Kikiego.Też uważam że kuro to dziś na tle nowych tv to poza czernią jest zabytkiem.Niektórzy nie zauważyli że mamy rok 2013- liczba złącz , wifi , widgety,design ,3D wszystko się zmieniło.
Subiektywną ocenę każdy musi niezależnie od testu i punktacji przeprowadzić sam.Bo to jego kasa jego tv i jego specyficzne warunki domowe.Pozdrawiam
Jest wręcz bezcenne spotkać kogoś kto ma plazmę VT50 (najlepszą na rynku) a wychwala lcd led.Odwrotnie to standard ale w tę stronę to wręcz sensacja w którą niektórzy nie uwierzą.
 
Ostatnia edycja:

cureman

Active member
Bez reklam
Bardzo cenna opinia.Mieć plazmę Panasa VT50 i dostrzegać jej wady.Trzeba mieć klasę by napisać takie słowa.Testu z konkurencyjnego forum Ci nie wkleję bo link się pokrywa xxxxx.Można wejść i poczytać jak inni oceniają tego Philipsa 9607.
Co do testów Kikiego to w przypadku Philipsa 9607 nie widzę dużego interesu by koloryzować go.A iluż to forumowiczów chce zakupić 60 calowy tv za przeszło 13k?Pewno niewielu w ogóle a co dopiero tylko u Kikiego.Też uważam że kuro to dziś na tle nowych tv to poza czernią jest zabytkiem.Niektórzy nie zauważyli że mamy rok 2013- liczba złącz , wifi , widgety,design ,3D wszystko się zmieniło.
Subiektywną ocenę każdy musi niezależnie od testu i punktacji przeprowadzić sam.Bo to jego kasa jego tv i jego specyficzne warunki domowe.Pozdrawiam
Jest wręcz bezcenne spotkać kogoś kto ma plazmę VT50 (najlepszą na rynku) a wychwala lcd led.Odwrotnie to standard ale w tę stronę to wręcz sensacja w którą niektórzy nie uwierzą.

Ja posiadalem vt 50 i nie byłem do końca zadowolony ,problem z 50 h bardzo widoczny,powidoki (duzo gram ) no i inne DZiWNE wady (ale to już z winy sprzedawcy) zmieniłem na HX 855 (5 na końcu to model 850 na Niemcy ,dodatkowy tuner) i jestem mega zadowolony z obrazu.Ostatnio mi moj Sony coś nawala i czekam na serwis do 21 stycznia.Jak pisałem poczekam do premiery nowych plazm i sprawdze czy warto wracać ..Jako stary gracz jak dla mnie wygodniej i bezpieczniej gra sie mi na LCD ,filmy to już osobny temat.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Bardzo cenna opinia.Mieć plazmę Panasa VT50 i dostrzegać jej wady.Trzeba mieć klasę by napisać takie słowa.Testu z konkurencyjnego forum Ci nie wkleję bo link się pokrywa xxxxx.Można wejść i poczytać jak inni oceniają tego Philipsa 9607.
Co do testów Kikiego to w przypadku Philipsa 9607 nie widzę dużego interesu by koloryzować go.A iluż to forumowiczów chce zakupić 60 calowy tv za przeszło 13k?Pewno niewielu w ogóle a co dopiero tylko u Kikiego.Też uważam że kuro to dziś na tle nowych tv to poza czernią jest zabytkiem.Niektórzy nie zauważyli że mamy rok 2013- liczba złącz , wifi , widgety,design ,3D wszystko się zmieniło.
Subiektywną ocenę każdy musi niezależnie od testu i punktacji przeprowadzić sam.Bo to jego kasa jego tv i jego specyficzne warunki domowe.Pozdrawiam
Jest wręcz bezcenne spotkać kogoś kto ma plazmę VT50 (najlepszą na rynku) a wychwala lcd led.Odwrotnie to standard ale w tę stronę to wręcz sensacja w którą niektórzy nie uwierzą.

Widzę że nadal brniesz w dyskusje . Ja też krytykowałem swoją plazme i dalej krytykuje bo do ideału jej jak stąd do nieba . Ale pomimo jej wad zamiata Twojego Philipsa bezproblemowo . I o to się cały czas bój toczy . Nie możesz zrozumieć że LCD z racji swojej budowy zawsze będzie gorszy od plazmy . Porównując topowe modele oczywiście czyli topowa plazma zawsze będzie lepsza od LCD . Ta technologia ma wady nei do przeskoczenia . A co do organoleptycznego spoglądania na ten temat , to nie masz nawet pojęcia ile ja we własnym domu przetestowałem osobiście LCD LED i nie LED oraz plazm . I zawsze plazma wygrywa w tej konfrontacji , więc się nieciesz że Pingu krytykuje swoją plazme VT50 bo ja też krytykuje i krytykowałem w ogólnej ocenie . Gdyby już model VT20 był ideałęm nie sprzedał bym go tak samo jak Kuro które miałem . Leda nie mam i miał nie będe z tej racji że będąc kinomanem a nie gadżeciarzem któremu zależy jedynie na obrazie , nigdy nie spotkałem do tej pory LEDA który by dał obraz lepszy od plazmy . I to nie jest moja prawda tylko stwierdzenie faktu czy Ci się to podoba czy nie . To że obraz z Twojego Philipsa uważasz za lepszy , oznacza tylko to że poprostu się nie znasz jaki obraz telewizor powinien generować . Ale to już inna bajka . Więc nie ośmieszaj się tym że jak Twój Philips jest dwa razy droższy od Panasonika jest lepszy . Jest dlatego droższy że sprzedają ich na jednostki więc muszą taką , a nie inną cene narzucić . Natomiast z racji tego że Panasonic robi o klase lepsze i sprawdzone produkty które są topowymi w kwestii obrazu sprzedaje ich 100 razy więcej więc stąd cena niższa . Więc nie podniecaj się tak ceną tego telewizora .
 

play007

New member
Bez reklam
Widzę że nadal brniesz w dyskusje . Ja też krytykowałem swoją plazme i dalej krytykuje bo do ideału jej jak stąd do nieba . Ale pomimo jej wad zamiata Twojego Philipsa bezproblemowo . I o to się cały czas bój toczy . Nie możesz zrozumieć że LCD z racji swojej budowy zawsze będzie gorszy od plazmy . Porównując topowe modele oczywiście czyli topowa plazma zawsze będzie lepsza od LCD . Ta technologia ma wady nei do przeskoczenia . A co do organoleptycznego spoglądania na ten temat , to nie masz nawet pojęcia ile ja we własnym domu przetestowałem osobiście LCD LED i nie LED oraz plazm . I zawsze plazma wygrywa w tej konfrontacji , więc się nieciesz że Pingu krytykuje swoją plazme VT50 bo ja też krytykuje i krytykowałem w ogólnej ocenie . Gdyby już model VT20 był ideałęm nie sprzedał bym go tak samo jak Kuro które miałem . Leda nie mam i miał nie będe z tej racji że będąc kinomanem a nie gadżeciarzem któremu zależy jedynie na obrazie , nigdy nie spotkałem do tej pory LEDA który by dał obraz lepszy od plazmy . I to nie jest moja prawda tylko stwierdzenie faktu czy Ci się to podoba czy nie . To że obraz z Twojego Philipsa uważasz za lepszy , oznacza tylko to że poprostu się nie znasz jaki obraz telewizor powinien generować . Ale to już inna bajka . Więc nie ośmieszaj się tym że jak Twój Philips jest dwa razy droższy od Panasonika jest lepszy . Jest dlatego droższy że sprzedają ich na jednostki więc muszą taką , a nie inną cene narzucić . Natomiast z racji tego że Panasonic robi o klase lepsze i sprawdzone produkty które są topowymi w kwestii obrazu sprzedaje ich 100 razy więcej więc stąd cena niższa . Więc nie podniecaj się tak ceną tego telewizora .

Zamiatać to możesz podwórko miotłą.Robisz znowu dym.Ten Panasonic to tv który nawet nie jest wstanie zbliżyć się do Philipsa jakością właśnie obrazu.Przetestuj go sobie w domu i dalej się wtedy dopiero mądruj.Nie widziałeś nie masz prawa dyskutować a wnioski a priori że led zawsze musi być gorszy od plazmy to opowiadaj dzieciom może uwierzą.Na forum jest coraz więcej osób które nie podzielają Twojej opinii jako fachowca w tej materii.Najlepiej zastąp Kikiego i z Panem Koprem kalibruj tv bo taki fachowiec się marnuje na forum gdy rozmawiają tacy amatorzy jak inni na tym wątku poza tobą.
Dla mnie dyskusja jest zakończona.Widziałem Vt50 Panasonica(nie ta klasa) i ten tv nie ma prawa stać na półce z tym Philipsem.A ty możesz sobie dalej głosić swoje dla mnie (heretyckie)poglądy.Ja i tak będę bronił mojego prawa do wyrażania swej woli.Bóg może mi zabronić .Ty nigdy.
Widziałeś Philipsa na teście lub na obrazku w internecie i już masz taką wiedzę o nim? Cudotwórca lepszy niż Harris.

Na pytanie co lepsze led czy plazma lub aktywne 3d lub pasywne nie ma prawidłowej i jednoznacznej odpowiedzi.Ty eliminujesz ledy całkowicie a ja plazm nie wykluczam.Taka między nami róznica.
Ostatnio pisałeś nie o topowych produktach tylko twierdziłeś że nawet plazma za 1,5k ma lepszy obraz od leda za 13k.Dziś już zmieniasz powoli poglądy że należy porównywać w tym samym segmencie.Posiadacze plazm choć nie wszyscy mają dziwną manię dyskredytowania w sposób stanowczy cokolwiek nazywało by się lcd led,tak z założenia.Miałem na studiach logikę ty masz z niej braki.Doświadcz a póżniej pisz bo zdanie Twoje nic nie warte.Dopiero a posteriori możesz rysować swoje poglądy.Nie widziałeś a wiesz - to nie wiara katolicka gdzie nie widzę a wierzę.Zrozum to.

Powtarzam ci najlepszy Panasonic Vt 50 z roku 2012 nie ma szans z Philipsem 9607 z 2012 roku.Nie ta półka.Co będzie w roku 2013 nie wiem.To moje arbitralne zdanie i nie zamkniesz mi ust.Najlepiej zrób testy.
 
Ostatnia edycja:

boggio

Member
Możecie wreszcie przestać pisać te swoje problemy, załóżcie sobie inny temat i tam się kłóćcie, z każdego tematu robicie burdel.
Człowiek wchodzi do danego tematu popatrzeć co się dzieje, a tu ciągłe "co lepsze lcd czy plazma" i tak w kółko.

Weźcie do siebie te TV i porównajcie, wtedy jeden i drugi może dojdzie do porozumienia.

:D
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Możecie wreszcie przestać pisać te swoje problemy, załóżcie sobie inny temat i tam się kłóćcie, z każdego tematu robicie burdel.
Człowiek wchodzi do danego tematu popatrzeć co się dzieje, a tu ciągłe "co lepsze lcd czy plazma" i tak w kółko.

Weźcie do siebie te TV i porównajcie, wtedy jeden i drugi może dojdzie do porozumienia.

:D

W tym sęk że ja już dawno to zrobiłem , a on nie . :)
 

Pingu

New member
Armanig skąd jesteś?
Moja żona jak zobaczyła twoje piloty powiedziała: O jezu! A ja: ale super. Sami mamy jakieś 6 :)

A co do kłótni. Niech się toczy!
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiem, te piloty to dramat (a mam ich wiecej) ale mi sie podoba taka ekstrawagancja na stole :)
Zone oczywiscie pozdrow :)
 

play007

New member
Bez reklam
W tym sęk że ja już dawno to zrobiłem , a on nie . :)

Zrobiłeś to nie widząc na oczy Philipsa.Panasonic zamiast loga wypalił Ci chyba mózg.Żeby porównywać tv trzeba je widzieć.Philipsa Peterka widziałeś chyba w snach(zapewne koszmarnych).
Przez Ciebie ten burdel na forum i kolega Boggio ma rację.
Masz problem pisz na pw a tak całe forum jest w to wciągnięte zupełnie niepotrzebnie.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Kłótnia

A co do kłutni. Niech się toczy![/QUOTE]
NIE,NIE-nie tutaj ta KŁÓTNIA,wszyscy mają dosyć!!!,na Onet.pl zapraszam.
 
Do góry