Problem z "N"-ką po podłączeniu HDMI.

k0val

New member
jakość przy kablu hdmi do 3 metrów nie ma znaczenia ,ale nie warto kupować też podrób za półdarmo bo wiadomo że żywotność słaba i przy uszkodzeniu kabla stracimy na jakości
 

JackS.

New member
Bez reklam
Może ktoś polecić jakiś bardzo dobry przewód Component dzięki którem będę mógł podłączyć TV SONY KDL 40X4500 z N recorderem. Cena przewodu do 200 zł. Dzięki
Co to za recorder? Jeśli to nie turbo, to nie taniej by ci wyszło wymienić go na turborecorder? Pewnie pozbyłbyś się problemu z HDMI a przy okazji zyskał 4 razy więcej przestrzeni na własne nagrania, dostęp w recorderze do Youtube, Allegro, itp.
 

Bialy695

New member
Witam.
Miałem podłączony do swojego telewizora dekoder przez Hdmi, wszystko ładnie działało. Do dzis, dekoder podłączyłem do innego telewizora przez Scart, po czym znów podłączyłem do swojego przez Hdmi i problem mam taki, ze nie mam obrazu i dźwięku. Próbowałem już wszystkiego: resetu, zmian rozdzielczości, a na telewizorze nadal "brak sygnału". Oprócz jednego momentu: gdy przytrzymam długo przycisk res pojawia się dvi, gdy jeszcze raz przytrzymam, pojawia się hdmi i przez dosłownie 1 sek. mam obraz i dźwięk, po czym znowu brak sygnału.
Macie jakieś rady. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
 

Bialy695

New member
Witam.
Miałem podłączony do swojego telewizora dekoder przez Hdmi, wszystko ładnie działało. Do dziś, dekoder podłączyłem do innego telewizora przez Scart, po czym znów podłączyłem do swojego przez Hdmi i problem mam taki, ze nie mam obrazu i dźwięku. Próbowałem już wszystkiego: resetu, zmian rozdzielczości, a na telewizorze nadal "brak sygnału". Oprócz jednego momentu: gdy przytrzymam długo przycisk res pojawia się dvi, gdy jeszcze raz przytrzymam, pojawia się hdmi i przez dosłownie 1 sek. mam obraz i dźwięk, po czym znowu brak sygnału.
Macie jakieś rady. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
 

Bialy695

New member
Przełożyłem kabel Hdmi do innego wejścia i działa. Dziwne, że to wejście do którego było podłączone cały czas przestało nagle działać.
Dzięki za pomoc.;]
 

olennkab

New member
Witam,
mam tv LG 37LF2510. przy podłaczeniu SCARTa od nbox'a wszystko działa bez zarzutu, jednak przy HDMI tv pokazuje brak sygnału. wiem że muszę "coś' zmienić w dekoderze, ale nie wiem co, bo w tych sprawach jestem kompletnym laikiem.
Pomocy?
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam,
mam tv LG 37LF2510. przy podłaczeniu SCARTa od nbox'a wszystko działa bez zarzutu, jednak przy HDMI tv pokazuje brak sygnału. wiem że muszę "coś' zmienić w dekoderze, ale nie wiem co, bo w tych sprawach jestem kompletnym laikiem.
Pomocy?
W zależności od modelu nboxa musisz albo popstrykać sobie klawiszem RES na jego przednim panelu, albo po włączeniu nboxa wysłać do niego *3 z pilota.
 
Do góry