Probemy "wahania jasności" (Fluctuating Brightness *FB*) w Panasonicach 2011

hiena

New member
jeszcze nie ale w najbliższych dniach stanie się to faktem.
jeszcze lekko się waham pomiędzy G30 a ST30

chociaż gdyby nie 5 lat gwarancji to nie wiem czy by się na samsungu nie skończyło ze względu na multimedia i umiejscowienie wejść ... ale gdyby babcia miała wąsy ... :)
 

GORB

New member
jeszcze nie ale w najbliższych dniach stanie się to faktem.
jeszcze lekko się waham pomiędzy G30 a ST30

chociaż gdyby nie 5 lat gwarancji to nie wiem czy by się na samsungu nie skończyło ze względu na multimedia i umiejscowienie wejść ... ale gdyby babcia miała wąsy ... :)

Co za problem? Sprawdź ile Cię będzie kosztowało dokupienie dodatkowej gwarancji w Samsungu. One są chyba tańsze od Panasoniców?
 

hiena

New member
Nie wpadłem na to że istnieje taka możliwość.
Napisałem na support Samsunga zobaczymy co powiedzą.

Tak są trochę tańsze. mają Wifi, ładniejszy design, gniazdka na boki a nie do ściany. choć nie znam nikogo kto to używa żeby to z sensem porównać do G30 które ma mój brat.

Dzięki za podpowiedz.
 

GORB

New member
Nie wpadłem na to że istnieje taka możliwość.
Napisałem na support Samsunga zobaczymy co powiedzą.

To raczej nie ten adres. Musisz zapytać w sklepie, w którym chcesz kupić. Np. w takim EURO, czy innych sieciówkach, to zawsze próbują wisnąć jakieś ubezpieczenie, albo dodatkową gwarancję. Z tym, ze to jest dosyć drogie, ale zazwyczaj obejmuje większy zakres, tzn. np. uszkodzena mechaniczne (nawet jak Ci dziecko rozwali TV młotkiem). Musisz jednak bardzo uważać, pytać o zakres, dokładnie przeczytać umowę i warunki ubezpieczenia, czy też gwarancji (te drobnym druczkiem ;-)).
 

artoneq

New member
To raczej nie ten adres. Musisz zapytać w sklepie, w którym chcesz kupić. Np. w takim EURO, czy innych sieciówkach, to zawsze próbują wisnąć jakieś ubezpieczenie, albo dodatkową gwarancję. Z tym, ze to jest dosyć drogie, ale zazwyczaj obejmuje większy zakres, tzn. np. uszkodzena mechaniczne (nawet jak Ci dziecko rozwali TV młotkiem). Musisz jednak bardzo uważać, pytać o zakres, dokładnie przeczytać umowę i warunki ubezpieczenia, czy też gwarancji (te drobnym druczkiem ;-)).

Jakiś czas temu w EURO próbowałem kupić swojego VT30 i wszystko było ładnie pięknie do momentu gdy nie udało się sprzedawcom mnie przekonać do dodatkowej gwarancji. Oczywiście bym ją wziął gdyby jej koszt był taki jak w ofercie Panasonica (coś około tysiąca zł) ale gdy usłyszałem że gwarancja na dodatkowe 3 lata miałaby mnie kosztowałaby 3700zł zdecydowałem że jej nie wezmę (to była gwarancja ERUO, nie Panasonica, podobno lepsza itd.). Od tego momentu zaczęto mnie traktować jak powietrze, nikt dla mnie nie miał nagle czasu. Z czymś takim się jeszcze nie spotkałem. Pojechałem do domu, zamówiłem w sklepie internetowym z 3 razy niższą ceną dodatkowej gwarancji, poczekałem 2 dni i 2 miłych panów wniosło mi TV do domu, wypakowało, zawiesiło we wskazanym miejscu na ścianie i podłączyło wszystkie kabelki.
 
Do góry